Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

bi soru

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

bi soru

Mesaj gönderen aycell_xxx »

erkekler niye aldatır??????????? :roll:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

hiç aldatılmadım ama, kadınlar niye aldatır ?
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

bu işin kadını erkeği yok ki eskidendi o hep kadınlar aldatılan taraf olurdu şimdi öyle mi bu kişilik meselesi bence ne aldattım ne de aldatıldım kesinlikle affedemem gibi geliyor
peki bir soru da benden insanlar niye birbirlerini aldatır :?: :?:
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

insan doyumsuz bir varlıktır.şu an neden zevk alıosa ya da ne yapıosa,daha da fazlasını arzular.zevkler ve ihtiyaçlar değiştiği için de artık ben bunu dünya nın kanunu olarak kabullenmeye başladım.Üzgünüm ama bu böle..
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

İnsanlar maymun iştahlı yaratıklardır. Hiçbir zaman elindekiyle yetinmesini beceremezler. Nefis meselesine derinlemesine girmek istemem ama herşeyin temeli bu nefis meselesine dayanıyor. Kendinizi boşuna yormayın, ben bir meleğim diye düşünen bir insanın bile bir nefis sınırı vardır. Onun için bu tartışmalar ne yazık ki sonucu değiştirmiyor. Kendimizi kendimizden çıkarsak sıfır kalmıyor... :roll: :?
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

dedetor yazdı:insan doyumsuz bir varlıktır.şu an neden zevk alıosa ya da ne yapıosa,daha da fazlasını arzular.zevkler ve ihtiyaçlar değiştiği için de artık ben bunu dünya nın kanunu olarak kabullenmeye başladım.Üzgünüm ama bu böle..
dünyanın kanunu mu??pardon acaba bu kanunu kim ne sebeple koymuş öğrenebilir miyim?????
Kullanıcı avatarı
Shuko
Takımdan
Takımdan
İsim: Sukru

Mesaj gönderen Shuko »

Aldatmak hayatta yapmam =)))
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

şunu söylemeliyim kadınlar aldatır(bence aldatıyorsa iki sebep vardır ya sevdiğine acı çektirmek istiyodur ki bu arada kendi de acı çeker ya da gerçekten insaniyetten çok uzaktır)yani gerekçeler ortada ancak bir erkek kızlar yani hepiniz bilirsiniz erkeklerin monotonu bu! beni deli ediyorlar bu nedenle!hiç mi düşünmezler başkalarını?
ayrıca empeti kurabilen bir insan asla böyle birşey yapmaz,yapamaz...
tabi feridun düzağaç da o sayılı insanlardan...(insan gibi insan!)
mihrimah

Mesaj gönderen mihrimah »

sadakat duygusundan yoksun insanların macera ve heyecan arama dürtüleri yogun olsa gerek.e toplum olarak çabuk tüketiyoruz bazı duyguları yani kısa zamanda ilişkiler rutin, alışkanlıktan farksız hale geliyor.bu durumda ihanet kaçınılmaz son...
isyanDİCLE

Mesaj gönderen isyanDİCLE »

ASLINDA ÇOK HOŞ BİR SORU NE BİLEYİM (erkek olarak) DÜŞÜNÜYORUMDA BENDE ÇOK ANLAMADIM
KÖTÜ BİRŞEY OLDUĞU KESİN BENCE APTALLIKTANDIR
missing

yok

Mesaj gönderen missing »

aldatır işte.nedeni niçini olmas bunun.dahamı güsel?dahamı akıllı?dahamı komik?dahamı anlayışlı??bunların hepsi kulp kadın içinde erkek içinde.aldattığı için aldatır.bi sebep olsa zaten bunun adı aldatmak olmas.varki bi bildiği yapmış olur.hangimiz hangimiz aldatmıyoruzki :lol:
sunni_teneffus

Mesaj gönderen sunni_teneffus »

tatmin edemediğinizden.. :twisted:
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

melissa__ yazdı:
dedetor yazdı:insan doyumsuz bir varlıktır.şu an neden zevk alıosa ya da ne yapıosa,daha da fazlasını arzular.zevkler ve ihtiyaçlar değiştiği için de artık ben bunu dünya nın kanunu olarak kabullenmeye başladım.Üzgünüm ama bu böle..
dünyanın kanunu mu??pardon acaba bu kanunu kim ne sebeple koymuş öğrenebilir miyim?????
Bu soruyu aldatanlara sorsan daha ii cevap alırsın!!ben sadece insanın doyumsuz olmasını bir kural olarak kabul ettim ve bu da doğanın kanunu..aldatmak da bu kurallardan sadece biri bana göre..
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

şimdi burda kim kimi aldatıyo die sorup bunu öğrenemem,sen bahsediyosan bundan bana sen açıkla :?:bunu doğal karşılamanı gerçekten anlayamadım çünkü
misk

Mesaj gönderen misk »

kadını ekegi yok herkes aldatıyo..insanlar birbirlerine deger vermez oldu çünkü..aldatıcan ayrıl kardeşim..bu kadar doyumsuzluk olmaz ki..biaz saygı diyorum!!