Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Bir Başkadır Bu Şehrin Akşamları

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
fatma66

Re: Bir Başkadır Bu Şehrin Akşamları

Mesaj gönderen fatma66 »

kız kulesi boğazı olacak vapura binmeyi istanbul sokaklarinda hiç durmadan yürümek istiyorum.. İstanbul seni hayal ediyorum :( ülkem seni özlüyorum :(
xpapatyax
Üye
Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen xpapatyax »

Bazen,kış gecelerinde,hafiften yağmur yağar.Kalabalığın arasında gezerken,önünde uzayıp giden kaldırımlarda yürürsün,içindeki şehrin sokaklarında yürürsün.Bazen de ,kulaklığı takıp rastgele kanal ararken,bildik bir şarkı çalar radyoda...Dinlediğin şarkının ateşten notalarıyla adeta dans eder,sabaha kadar yürümek istersin içindeki boş sokaklarda.Yaşanmışlıklar şehrin hücrelerine kadar sinmiştir adete...Sanki seni hemen kucaklamaya hazırdır ama bir o kadar da mesafeli,ulaşılmaz.O anlarda şehir,hüzün rengine ve kokusuna bürünür.Zemheri yalnızlıkların kuytularındaki aydınlığı bulma ihtimalini yüreğinde hissettiğin zaman,şehir kuytularında sakladığı gökkuşağını,bulutlu havaların ardından gökyüzüne salıverir.Başını kaldırıp bakmazsan,sevinç rengini göremezsin.Sevinç renkli gökkuşağını Manisadan izlemenin zevki ,her zaman başkadır gönlümde...
Kullanıcı avatarı
divane86
Takımdan
Takımdan
İsim: GÜLDEREN

Mesaj gönderen divane86 »

benim için gece başlı başın bambaşka birşey... gittiğim her şehrin gecesi harikaydı benim için eğirdirde bahar geceleri hafif esintili dalga sesleri... fethiye gecelereri hüzünlü deniz kokulu .... v.s her gece başka güzel bana yaşadığım her gece başka...