Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Bir Başkadır Bu Şehrin Akşamları

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

gecenin gizemini bir başka yaşıyorum burda.sanki toprağının kokusuda bir başka.tam akşam vakti hırçın denizi ve martılarıyla Çanakkale sanki çağırıyor aşka.
şiirlerimi paylaştığım Çanakkale artık her hücremde yer edinmisken sizde bana anlatırmısınz yaşadığınz veya yaşamayı hayal ettiğiniz o şehri...
Kullanıcı avatarı
Shuko
Takımdan
Takımdan
İsim: Sukru

Re: Bir Başkadır Bu Şehrin Akşamları

Mesaj gönderen Shuko »

Evet arkadasim bende yasadigim sehirin gecelerinde ayni gizemi yasiorum. Tek farkimiz ise ben bunlari siire dokemiyorum bir türlü hep içime atiorum umarim sonunda bu icime attiklarim bana zarar vermez...

burrrcu yazdı:gecenin gizemini bir başka yaşıyorum burda.sanki toprağının kokusuda bir başka.tam akşam vakti hırçın denizi ve martılarıyla Çanakkale sanki çağırıyor aşka.
şiirlerimi paylaştığım Çanakkale artık her hücremde yer edinmisken sizde bana anlatırmısınz yaşadığınz veya yaşamayı hayal ettiğiniz o şehri...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

Çanakkale...Görmeyi,bir müddet de olsa yaşamayı istediğim tek yer.Ne olduğunu bilmediğim birşey beni hep oraya çekiyor. Yaşamayı hayalettiğiniz o şehri anlatır mısınız? demişsin ya sen benim yerime anlatmışsın bile.
burrrcu
Üye
Üye

Mesaj gönderen burrrcu »

cevplarınız için çok tesekkür ederim.önemli olan bi seyleri hissedebilmek olduğu için kağıda dökemiyorum diye üzülme shuko arkadasım ama bence birileriyle hislerini paylaşırsan o gizemin değeri artar böylece hem içindee kalmış olmaz hem de zarar görmezsin.
benimle çanakkale hakkında benzer düşüncelerin,hislerin olduğu için çok sevindim lonely bu hayalinin gerceklesmesini dilerim
LEON...

Mesaj gönderen LEON... »

Ana çok şaşırdım.Ben Çanakkalede okuyorum.Çanakkale güzel bir şehir.Tarihi,denizi, kordonu her şeyiyle bir bütün sanki..Yaşanılacak bir şehir.Hep derdim İzmir olmasaydı Çanakkale'de yaşardım diye ama İzmir var...

İzmirimmmmmmmmmm seni seveyoruuuuummm.Boyozunla gevreğinle Alsancak'ınla Konak'ınla Göztepe'nle Karşıyaka'nla en ufak kum tanenden Hiltonuna kadar her şeyinle...

İzmir...Aşık olunası bir şehir...
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Burrcuu ben de arada alır başımı çıkarım yalnız...
Martıları denizi izler dalgaların sesini dinlerim...
Gece de çıkar çimenlik kalesine doğru yürürüm...
Çanakkale rüyalar şehridir benim için de...

TÜM IŞIKLARI BİR BİR SAKLASAN BULURUM SENİ BU GECE...
freewolf

Mesaj gönderen freewolf »

istanbul ve gece...müthiş bir ikili.hele bırde bu dakıkaları bogazda bogaz kenarında bır kafede sigaram yanımda elımde kavem yudumluyorum demeyin keyfıme:)harıka anlardan biri.işte istanbul böle güzel doslar..fonda boğaz ana renk gecenın rengı harıka müthiş işte istanbul...
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

düşe kalka yaşanan bir şehir aşkıydı benimki. ne bir söze sığdı ne de anlatıldı. yüreğimi sıkıştıran öldüresi bir hasret, unutulması imkansız aşklar şehriydi. bir şehre aşık olunacaksa ve olunduysa o sen olmalıydın. geceleri sokaklarında gezinirken amaçsız, başımı döndürüp bu hayatın en uçlarına sürükleyen, bir akşam ansızın ayrıldığım ve özlemiyle bütün özlemlerimi bastıran şehir. ŞEHRİKALP'im. :BURSA'm. her fırsatta sana kaçıyorum, neden sanıyorsun. dumanlı, dar ve yokuş sokaklarını bir sokak köpeği gibi özlemişim. lodoslı gecelerde ansızın bastıran bahar yağmurunun pencerelerime çarpışını, kocaman gökyüzünü. üzgünüm ne de desem boş dostlarım. burcu yaramı, en derin acımı hançerledin. bu nickin anlamı neydi sanıyorsunuz. şehrikalp:bursa:kalbin şehri: kalbimin şehri: yüreğimin yarısı... :cry: :cry: :cry: BURSAAAAAA.
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

Gökyüzüne bakmaya zaman bulamadığım ve bulsam da eski tadı alamadığım bi yerdeyim.Ama bu durum benden kaynaklanıyo biraz da.Hala kendimi bulma çabasındayım...
s_girl
Üye
Üye

Mesaj gönderen s_girl »

bende BALIKESİRİ seViyorum pek özelliği yok belki ama burda dolaşırken çoğu yerde hatıralarım Var... hayatımın uzun bi bölümünü burda geçirdim en önemlisi benim için en değerli insanı bu şehirde buldum bütün acılarıma seVinçlerime bu şehir tanık oldu... ah be güzel şehrim ufaksın falan ama kalbimde yerin büyük :)
bulgur
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen bulgur »

Ben sevdiklerim le oldumm mu samimi bi ortam oldumu cok güzel oluyor orasıı yaa ne bileyimm bayranda köye amcama gidiyoruzz bütün akrabalar falan bi odada 10-12 kişi oluyozz herkez ayrıı telden konuşuyorrr ama cok mutlu oluyorumm ordaa gülüyozz :) egleniyozz....galibaa yanlış bişey anlattım şehirdi demi ?? özür :(
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

Haluk Levent'in söylediği gibi:

Bu şehrin akşamları son bulur gözlerinde..
Güneşi yağdırdım karbeyaz düşlere..
Sen beni anşamadın...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

İSTANBUL

Mesaj gönderen hazan »

ben hayallerin şehrindeyim zaten, yedi tepe , yedi iklim , şiirlere, şarkılara ilham olan ve her yanı cennet parçası olan hatta (kuran_ı kerim'de ) sözü geçen fethedilmiş bir şehide İSTANBUL 'da yaşıyorum. her ne kadar kirletilmiş yada çirkin ruhlarla kuşatılmış olsada boğazda bir fincan kahveyi içmek için izin günümü bekliyorum... başka yere gidersem hasret çekiyorum...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

bende efeler diyerı AYDIN da yasıyorum ve cok mutluyum cunku burası benim vatanım... aksamları adnan meders bulvarındaki turistik parkının 2.katında cayimi yudumlarken o sessiz AYDIN ı izlerken göz yaslarımdan su damlacıkları dökülür sessizce ve uzaklara doğru... işte o anda aklıma sen geliyorsun...
menoktadenokta
Üye
Üye
İsim: MeHMeT

Mesaj gönderen menoktadenokta »

Balıkesir...
Son kaldığım akşam Gazi bulvarında bir evde kaldım 6.katta
Balkondan bakınca anıt karşımda bayrak dalgalanıyordu.
Caddeden arabalar geçiyordu.
Akşamların bir başkaydı be Balıkesir...
Özlüyorum seni...