Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

bir devam filmi / siyah beyaz türkçe dublaj

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
sensensen
Üye
Üye

Mesaj gönderen sensensen »

hayatımda iki orjinal albüm aldım..biri yaşar.sevdigim şarkılar.biride fd.bir devam filmi..başkada kimsenin orjinal albümünü almam..hakkedin kardeşim ..siz de sanat yapın bende orjinal alayım para mühim degil....sözüm sanatçı geçinenlere....elim cebime sadece fd için gitti başka kimse için gitmez bu gideşle gitmeyecege benziyor...
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

olay hakedip haketmemek değil

ben de albüm masrafları karşılığında biçilen ücreti çoook buluyorum (sanırım 10 ytl e ulaşmıştır kaset/cd fiyatları).

ama burda harcanan bir emek var. bence her sanatçı o fiyattan fazlasını da hakeder..

kimsenin sanatına bu şekilde hakedin kardeşim dememelisin..
~
ansızın gelecek gibisin..
ebuzer
Yeni Üye
Yeni Üye

KIRILGANLIKLAR

Mesaj gönderen ebuzer »

hayatta her şey bir isim bulmalı. buna inanırım. umutsuzluk ve kırılganlıklar da isim bulmalı. feridun abi bunu yapıyor. ona teşekkür etmek gerek. tıpkı Kafka gibi.
papatya
Üye
Üye
İsim: derya

Mesaj gönderen papatya »

bende hayatımda ilkdefa bi sanatçının kasetini cd lerini aldım oda tabiki feridun abinin kaseti.ve feridun abinin asıl amacı bu kasetlerden cd lerden para kazanmak falan değil.Hala daha feridun abiyi anlmayanlara çok yazık :x
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

bende arkadaşlar hem kasetini hem de cd sini aldım hak ediyor çünkü sanat yapıyor..
zeyil
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen zeyil »

f.d gene farkını ortaya koymuş...
sözler orjinal,müzk harika. ses ztn süper....
ben bu adamı seviyorum yaaa!!!!!!
leyla
Üye
Üye

Mesaj gönderen leyla »

mp3 ünü indirmeye kiyamadigim tek müzisyen feridun abi o yüzden gidip aldigim ilk kaset te onun kasetleri :) (ha birde erkan ogur)
fdmburcu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen fdmburcu »

Süper harika müthiş........ Tanlayamıyorum ne şarkılarını ne kendisini .
esmer
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen esmer »

:D :D :D :D :D FERİDUN DÜZAĞACI 1992 YILINDAN BERİ TAKİP EDERİM.VE TÜM ALBÜMLERİNE SAHİBİM.O ÖYLE Bİ İNSAN Kİ, BÜTÜN İNSANLARIN DUYGU VE DÜŞÜNCELERİNE TERCUMAN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.BİR İNSAN ,AŞKI SEVGİYİ,İNSANLIĞI ANCAK BUKADAR GÜZEL ANLATABİLİR.FD NİN ÜZERİNE BAŞKA KİMSEYİ TANIMIYORUM. YA SİZ???? FD YİNE HARİKALAR YARATMIŞ VE ALBÜM HARİKA OLMUŞ.TEK DİLEĞİM BUKADAR SEVENİNİ ERKENDEN BIRAKMAMASI...MÜZİKTEN EMEKLİ OLURMU İNSAN. HELEDE FD GİBİYSE......
golge88
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen golge88 »

BEN FD Yİ SONRADAN KEŞFEDENELRDENİM AMAkeşfettikten sonnrada hiç bırakmadım sırf onun şarkılarını dinliyorum desem yeridir şu an mesela buralar soğuk parçasını dinliom . aynen arkadaşın dediği gibi ben de fd nin mp3lerini indirmeye kıyamıyorum abi ... güzel şeylerin hakkını vermek lazım bence...
lost
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: bir devam filmi / siyah beyaz türkçe dublaj

Mesaj gönderen lost »

bende feridun düzağaç'ı hiç sevmezdim.. ama konser albümünü aldıktan sonra acaip bi şekilde bağlandım şarkılarına ve ondan sonra tüm albümlerini aldım. bu albümde diğerleri gibi yine hepimizie ayrı ayrı hitap eden muhteşem bi albüm olmuş..!
sokaklardaevcil
Üye
Üye
İsim: Emre

Mesaj gönderen sokaklardaevcil »

yıllardan beri dinlemeye bıkmadığım o nadide şahsiyet FERİDUN DÜZAĞAÇ ın son albümü BİR DEVAM FİLMİ/SİYAH BEYAZ TÜRKÇE DUBLAJ eşine pek az rastlanabilir bir albüm gerçekten.SOKAKLARDA EVCİL albümde en fazla dikkatimi çeken şarkı oldu.diğerleri de ''made in fd'' olması hasebiyle çok çok değerli ve özel benim için
ecee
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen ecee »

BEN f.d yi orjinal altyazılı dan sonra keşfettim ve şarkısını duyar duymaz albümünü aldım...bu albümünde de kendini aşmış sözleri gene en derin duygulara tercüman olmuş....böyle bi sanatçıyı dinleyebildiğimiz için çok şanslıyız....:)
sonerium
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Soner

Mesaj gönderen sonerium »

@sensensen arkadaş ilginç bir konuya temas etmiş. Hep derler, korsana hayır, bandrollü albüm alın falan diye. Ama biz tüketici değiliz, domates, patates almıyoruz. Günde 100 tane kalitesiz albüm yapılmasın. Gerekirse ayda bir albüm yapılsın, kaliteli albüm olsun. FD nin ilk albümünden son albümüne kadar kaset-CD bütün albümlerini aldım. İlk albümden sonrakileri hiç dinlemeden, bilmeden aldım. İnsana kaliteyi, ışıltıyı verdikten sonra bi sanatçı, gözü kapalı yapıyorsunuz bazı şeyleri.

Son albüm hakkında...

Aslında itiraf etmeliyim ki son albümü biraz geç aldım. Bikaç şarkısını dinledikten sonra aldım. Ama beklentilerimin üstünde bir albüm olmuştu yine. İlk "ağlamıyorum" u dinlemiştim. Ardından "Deli"yi izledim ve albümü aldım. Yine de FD için gözü kapalı albüm alır, konsere giderim.

Ne diyeyim, deliye vurduk, deliliğe vurduk kendimizi :)
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

İlham perisinin kapımı çaldığı zamanlar da oldu
Kapımı kırdığı zamanlar da
Tanımlayamadım ne seni ne kendimi
...

Bu şiiri Feridun Düzağaç ve onun şarkıları için yazmıştım devamı da var.Ama sıkmak istemiyorum.Tıpkı şiirimde de dediğim gibi o ve onun şarkıları tanımlanması en zor şeyler arasında.......