Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

bir kaç sorum alacaktı

Görüş, istek ve önerilerinizi bu pano altında paylaşabilirsiniz...
violet
Üye
Üye

bir kaç sorum alacaktı

Mesaj gönderen violet »

aranızda yeni olduğum için site hakkında çok fazla bilgim yok ancak gördüğüm kadarıyla düzene çok önem veriyosunuz bu konuda bir kaç sorum olacaktı biri beni aydınlatırsa çok mutlu olacağım :lol:

1-gördüğüm kadarıyla mizah forumu yok. sorum şuki mizah forumu açmak yasakmı yoksa serbestte açmak isteyenmi yok ?

2-forumlarda link verebilirmiyiz? ( reklam amaçlı değil.)

3-forumlara resim ekleyebilirmiyiz yani mesela bi şiir forumu açıyorum diyelim üstüne bi resim ekleyebilirmiyim?

bunlara bi cevap verirseniz çok mutlu olurum :P ayrıca uğraştırdığım için özür dilerim :oops: :oops:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Re: bir kaç sorum alacaktı

Mesaj gönderen Bugfixed »

violet yazdı:aranızda yeni olduğum için site hakkında çok fazla bilgim yok ancak gördüğüm kadarıyla düzene çok önem veriyosunuz bu konuda bir kaç sorum olacaktı biri beni aydınlatırsa çok mutlu olacağım :lol:

1-gördüğüm kadarıyla mizah forumu yok. sorum şuki mizah forumu açmak yasakmı yoksa serbestte açmak isteyenmi yok ?

2-forumlarda link verebilirmiyiz? ( reklam amaçlı değil.)

3-forumlara resim ekleyebilirmiyiz yani mesela bi şiir forumu açıyorum diyelim üstüne bi resim ekleyebilirmiyim?

bunlara bi cevap verirseniz çok mutlu olurum :P ayrıca uğraştırdığım için özür dilerim :oops: :oops:
Merhaba. Düzen olmalı be violet :) Evet haklısın.

1. Mizah forumu bu sitede olabilecek en son şeylerden birisi. Burası hüzün yuvası hüznü paylaşma bölgesi yalnızlık paylaşımı anlatımı. Derin duygular yeri. Umarım anlatabilmişimdir Bu yüzden olacak bir konu değil.

2. Forumlarda link veremezsiniz. Spam muamelesi yapılır siteden uzaklaştırılabilinirsiniz.

3. Forumlara resim ekleyebilirsiniz. Tabiki boyutları site düzenini bozmayacak şekilde ve yazı ile alakalı bir resim ise.

Ayrıca site duyurularını okumanızı tavsiye ederim.
duyuru1-t2.html
sss.html
En son Bugfixed tarafından Cuma, Şubat 9, 2007 12:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
violet
Üye
Üye

Mesaj gönderen violet »

anladım çok teşekkür ederim :wink:

mizah konusunda benim düşüncem şuki burda bir dostluk ortamı var ve hüzünlerimizi paylaştığımız gibi mutluluklarımızıda paylaşabiliriz ama kurallar varsa tabiki bizede uymak düşer :P

tekrar teşekkür ederim :oops:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Bu mizaha girmez violet kardeşim o sevgiye girer. Ve bu sitede eklemek istediğim 18 yaş altı kullanıcılarımız malesef bazı konularda eksikler o yüzden onların mesajlarına + bir inceleme yapıyoruz. Bu sözümü kimse yanlış anlamasın kardeşim de aynı muameleyi görüyor ve bu bir gerçek yani uydurma veya kişisel bir durum değil.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
violet
Üye
Üye

Mesaj gönderen violet »

peki anladım açıklama için teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin