Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

BİR KADININ BİLİMSEL YOL İLE ANALİZİ :))

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
nihan

Mesaj gönderen nihan »

odysseia yazdı:bir kız olarak bi yorum yapmadan geçemiycem..genelde eğlendirici şeyler yazılmış olmasına rağmen,bence kullanım alanları başlığı pek de hoş olmamış..diğerlerine yine bi şekilde gülüp geçebildim ama o tarafı biraz ağır kaçmış :roll:
kesinlikle katılıyorum espride belirli sınırlar içerisinde yapılmalıdr...
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

bi adam bi kadını süs olarak kullanıyosa dikkat etsin bence çünkü kadıon bunu anlarsa adamı süse çevirir. :wink:
bi adam bi kadını rahatlamada kullanıosa dikkat etsin de daha da steslenmesin çünkü kadın bunu anlarsa neler yapabileceğini tahmin ederiz heralde. :twisted:
bi adam bi kadını temizlikte kullanıosa töbe töbe neyse buralara girmeyelim.ohooo siz erkeklerin haberi yok tabi erkeklerin kullanım alanları daha geniş ama biz sizin gibi terbiyesiz diiiiiiiiiilllllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzz.... :?
mavi

Mesaj gönderen mavi »

aslinda bazi yerleri biraz abartili ama bence dogru tespitelr de yok degil,valla hemcinslerim sizi bu konuda savunamicam üzgünüm.. :D
BEGG

Mesaj gönderen BEGG »

bayan oldugum halde begendim ii olmus dogrudur :twisted:
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

en çok da bayan olup hoşuna gidenler beni şaşırtıyo..hakkımızda espri bile olsa bu şekilde tabirlerin kullanılması beni rahatsız etti açıkçası..ben de bazı yerlere gülmedim mi ,elbette güldüm..ama o kadar..çok güzel olmuş,çok doğrudur,çok şöyledir,çok böyledir diyebilecek kadar değil!zaten biz müsade ettiğimiz sürece böyle tabirlerin ardı arkası kesilmeyecektir. yanlış anlamayın erkek arkadaşlar sırf burada geçen muhabbet için değil genel olarak söylüyorum..
fotosentez

aynen sana katılıyorum.kimseye bi nefretim ya da kinim yok söylemek istediğim kullanım alanları gerçekten ağır olmuş.eğer buradaki erkekler biz kadınları böyle amaçlar içinde kullanacaklarsa söz etmeye gerek yok.ama ben böyle şeyler olucağına inanmıyorum.ama kadın olsaydınız anlardınız ki burada kızlar da var neden herkes tepkisiz kalıyo anlamadım.sonra bişiy olunca şite kızlar erkeklerden daha aşağı denince(bu sitede böyle bişiy var demedim)kızıyosunuz.o zaman böyle şeylere tepkisiz kalmaıyn.biz süs olarak kullanılmaktan,erkeklerin stresini atmak için kullanılmaktan hoşlanmıyoruz.DUYRULUR...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Bu sitenin %80 i bayan üye. Yönetimin de yarısı.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
fotosentez

peki böyle bişiye tepki veren % kaç?
ben ondan bahsediyorum. :shock:
barracuda

BİR KADININ BİLİMSEL YOL İLE ANALİZİ :))

Mesaj gönderen barracuda »

Yazan arkadaşa helal olsun...Çok güsel yazmış...Ama benim merak ettiğim birşey var. bir erkek oturup kızları sinir edicem dieee böle birşeyi nieee yazar.Neyse buda benim meraklılığımmm...Nie yazmışsada güsel yazmışşş...Tebrikler.
sensensen
Üye
Üye

Mesaj gönderen sensensen »

TEmizleyici özelligini dogrudur...yaralara oksijen suyundan öte birazda eski aŞKLARI TEMİZleyici ve antiseptik...
fotosentez

biz kızları sinir etmek üzerine yazılan biişy diil bence yani amaç bu diil.ama bizim savunduğumuz tek şey;burda bahsi geçen biziz.bizden bahsediliyo.herşey güzel.çok güldüm.çok eğlendim.ta kiii genel kullanım alanlarına gelene dek.ay herşeyi baştan açıklamayacağım.üstte iki kez aynı doğruları savundum artık ne derseniz diyin.
fotosentez

sensensen yazdı:TEmizleyici özelligini dogrudur...yaralara oksijen suyundan öte birazda eski aŞKLARI TEMİZleyici ve antiseptik...
bişiy sorucam.sen o kızla mesela diğer aşklarını silsin diyemi sevgili oluyosun
yoksa o kız geliyo seni buluyo da yaralarını hissettirmeden mi sarıyo?
çok şey değişir iki anlam içeren bi cümle kurdun açsana biraz :shock:
Filinta

Mesaj gönderen Filinta »

bence üc bilinmeyenlimatematik denklemi gibi karısık ve gizemli ler.....
nihan

Mesaj gönderen nihan »

ya bayanlar siz nasıl bu yazıyı savunup gülebiliosunuz anlamiorum kullanım alanlarını bi kez daha okuyun isterseniz sizde mi böle düşünüyorsunuz??? ondan sonra komik olup olmadığına karar verin açıkçası bn bi bayan olarak sinir olduuuuuummmmm....... :x burda bütün bayanlardan bahsediliyor farkına varın lütfen :!:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

TOPIC CLOSED BY WEBMASTER
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kilitli