Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

biras da gülelim

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
aLaSToR

biras da gülelim

Mesaj gönderen aLaSToR »

Soru: Medyum Memiş kaç kardeştir?
Cevap: Dört kardeştir.

1. Small Memiş
2. Medium Memiş
3. Large Memiş
4. Xlarge Memiş

Soru: Ordu'nun dereleri yukarı akarsa ne olur?
Cevap: Newton d.t olur...

Soru: 77 neden 2'ye bölünemez?
Cevap: Çünkü "seven"ler ayrılmaz.

Seni gül aradı.
Hangi gül?
Virgül.

Soru: Yangın dolabını açarsan ne olur?
Cevap:Yang kızar...
:lol:
aLaSToR

Mesaj gönderen aLaSToR »

>>>>>ERZURUM´DAN CIKTIM YOLA<<<<<<

Zamanin birinde Erzurum'dan bir grup insan hacca gitmek için yola çikmislar. Van'a gelmisler. Van'in bir köyünde konaklamaya karar vermisler. O köyün de imami yokmus. Köylüler aralarinda konusmuslar ve Erzurum'dan çikip hacca giden bu topluluktan birini imam yapmaya karar vermisler. Bu insanlar hacca gidiyorlarsa bos insan degillerdir diye düsünmüsler. Nitekim tekliflerini içlerinden birisi kabul etmis. Her yil 400 koyun verilecekmis imama. Adam hacca gidip masraf yapacagima burada kalip yalandan imamlik yapar ve her yil 400 koyun sahibi olurum diyerek ise baslamis. Köylü camide toplanmis namaz kilinacak. Sayin imam baslamis namazi kildirmaya :
- Erzurum’dan çiktim yola Van'da verdim mola 400 koyun verdiler bana, Allahuekber...
Bu günlerce ayni biçimde devam etmis. Köylü bu ise biraz sasirmis ve konusmuslar aralarinda :
- Daha önceki imam mi yanlis kildiriyordu, yeni imam mi yanlis kildiriyor? Bunu gidip Müftüye soralim.
Sayin müftü meshur Of’lu... Müftüye gelen halk her seyi anlatmis. Müftü köylüye dönerek :
- Siz simdi hiç imama çaktirmadan köyünüze dönün ve namaz vakti camide toplanin ben de namaza gelecegim, diye emir verir. Herkes köyüne döner ve namaz vakti cemaat camide toplanir. Tabi ki Sayin müftüde camidedir. Imam namazi kildirmaya baslar.
Birinci rekat :
- Erzurum’dan çiktim yola, Van’da verdim mola, 400 koyun verdiler bana, Allahuekber... der hoca. Arkadan "öhö.. öhö!..” seklinde bir ses duyulur. Imam yakalandim herhalde diye korkmaya baslar. Ikinci rekatta sözlerinde biraz degisiklik yapar :
- Erzurum’dan çiktim yola, Van'da verdim mola, 400 Koyun verdiler bana, yarisi sana yarisi bana... Allahuekber...
Namaz bitince köylü Müftüye dönerek “Imam efendi namazi dogru mu kildiriyor? diye sorar. Müftünün cevabi :
- Haçen birinci rekatta biraz sasirdi ama ikinci rekatta isi düzeltti... :P
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

aLaSToR kopardın beni sen çok yaşa hakkaten saol ya sen olmasan bizğim güleceğimizde yok :)
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

:shock: :shock: :shock:
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

İneğin biri karpuz kabuğu yemiş buğazında kalmış boğulup ölmüş :)
Arfi

Mesaj gönderen Arfi »

:lol:
KinG_Of_WolFs

ne odu arfi :)
melissa__

geyiksssssss :?
serseri

:S

Mesaj gönderen serseri »

bencede ya bu ne biçim iş baştaki alastorun sözleri güzeldi ama sonrdan bozmuşsun kardeş ama yinde eğlenceli idi bizimle baylaştığın için saol :D
melissa__

hade be??????
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Temel balık avlamaya çıkmış,bide bakmış ki adamın biri ayağına taş bağlamış kendini denize atıyor.Temel hemen adamı kurtarmış,Temel'in arkadaşlarıda kahveden onu izliyorlarmış temel kahveye gelmiş arkadaşları temele sormuş
-ula temel ne ettin kurtardığın uşaği
-Temel hacan kurumasi için ipe astım
Tele asılma şekli (Boğazından)
-Ula temel ne etmişsin sen
-Ne ettim ki kedi yavrusu cibi islanmişidi.İyilik yaptim onu kuruması için ipe astum da..... :wink:
KinG_Of_WolFs

Bir gün yolda arkadaşla gidiyordum.O sırada yoldan bir hacı murat (otomabil) geçti.Dedimki "ben büyüyünce bu hacı muratı alacam."Bizim arkadaşta bana "olum senin erkeklerle ilişki kurduğunu bilmiyodum lan" dedi.Çok kötü bir durum değil mi?
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

hahah bir proğram var hiç seyretmem esra ceyhanla a'dan z'ye diye bir gazatede okuydum bu yazacaklarımı yalnız şu anada o şarkıcının adını hatırlamadığım için şarkıcı diyeceğim sadece
şarkıcı; evet albüm çok güzel oldu umarım herkes beğenir
esra ceyhan; evet evet çok güzel bir albüm olmuş
şar.; siz dinledinzimi_?
e.c; evet cd leriniz evimde ve arbamda var vaktim oldukça dinliyorum (biraz durur ve düşünür)
albümünüz ne zaman çıkmıştı?
şark.; haftaya çıkıyor :twisted:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

canlı yayın rezaleti :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.