Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

BİTERKEN HERŞEY

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
nergiz

Mesaj gönderen nergiz »

:D :)
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Aşk ta yanılışın geri dönüşünü olmaz,(aşk yanlışı affetmez)................
Scream

Mesaj gönderen Scream »

yok be abi affetmez olurmu hiç hemde öyle affederki üstelik ne yanlışlar affediyor hemde varya
helezonumm

Mesaj gönderen helezonumm »

acı çek .. görmenin bedelidir çünkü .. ama seviyorsan bir şans ver!! : ) hayat kısa 2.hatada mı sanmıyorum olmaz.. olursa da kolay.. şutlarsın.. elinden geleni yaptın.. ha birde şu var sen şans veriyorsan .. zaten ikinci kez acı çekemiyorsun.. çekiyorsun da hissetmiyorsun .. bi şeyler çoooktaaan senden uzaklaşmış oluyor :)) ne kadar da derin konuştum bea.. :))
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

neyse konuyu fazla dağıtmadan biz konuya dönelim..

biterken herşey ...
samimi söylüyorum fd nin 24 saat dinlediğim şarkısı hepsi güzel ama bu gerçekten bir şaheser...

ben bu tarz duygulardan oluşmuş hecelerin ancak feridun düzağaç tarafından yazılabileceğine inandımm ve inanıyorum.sizcede öyle değil mi??
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

evet kesinlikle...bu betimlemeler sadece feridunun çizgisinde görebileceğimiz türden :wink:
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

çok harika sözler tek kelimeyle süper 8)
requiem

Mesaj gönderen requiem »

albümde beni etkileyen ilk şarkıdır. ayrıdır yeri..
gerçi gariptir, birçoğunun yeri ayrı..
ucuckelebek

Mesaj gönderen ucuckelebek »

Ben şakınım yaaaa....feridun düzgaç' biterken heyşey' de bitmiş bir ilşkiden mi bahsediyordu...benim algıladığım hiç gelmemiş,kendini varlığından mahrum bırakmış,ama hep duyulmuş,bilinmiş,beklenmiş biri için söylendiğiydi..'sen kimsin yıllardır şarkılarıma sığmayan?' diyordu..anlamadım ben şimdi...herkes benim gibi algılıyor sanıyordum...tıpkı nadasta,yalanda olduğu gibi..bence somut bir varlık yok bu şarkılarda,yalnızca henüz başlamamış olana özlem var..
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

açıkcası bende senin gibi düşünüyorum
abdurrahimaykas

Mesaj gönderen abdurrahimaykas »

biten bir şeyden bahsetse sen kimsin der mi ya?
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Bizde gidene kal,kalana git denmez!!!

Çok zor oldu ama öğrendim .
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

onun için bi oyun gibi olmalı ki hiç bi sewen bıraqıp gitmez gittikten sonrada geri dönmez... :(
fugurinan

Mesaj gönderen fugurinan »

BİTERKEN HERŞEY YENİMİ ANLADIN? çok doğru tarık oda giderken empati kuracaktı ozaman kimsenin kimseyi yok yere bukadar üzmeye hakkı yok anlıyorum seni kardes... :(
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Şiir yazduğım için özür dilerim!!

Bir yanımı aldın gülüşünle,
Bir yanımı yani kanımı yani canımı.
Bir yanımı aldın sözlerinle,bir yanımı yani kelimelerimi,yani cümlelerimi.
Bir yanımı aldın ellerinle,
Bir yanımı yani beni yani yüreğimi.
Nar ağaçlarım sende kaldı,
Karlı dağlar bende.
Ama artık sensizdir bu yürek,
Her an seni yaşarken sensizdir bu yürek…