Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

BİTERKEN HERŞEY

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
nehir

Mesaj gönderen nehir »

selam ; ne olursa olsun onu dinlemelisin !!!
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır aranızda yoktum bazı işlerimden dolayı siteye
fazla giremedim .
Dogru söylüyorsun ama onu dinledim 2 aydır sesiz bir şekilde aranızdan ayrıldım
ve o insandan yeniden ayrıldım demekki dinlemenin bi gereyi yok biten bittiyi yerde bitmeli ve herkes kendi yoluna devam etmeli o insan da kendi yoluna devam ediyor bende devam ediyorum
nehir

Mesaj gönderen nehir »

BEN SENİN ONU GERÇEKTEN SEVDİĞİNE İNANMIYORUM DEMEKKİ YA YETERİNCE SEVMEDİN YADA YETERİNCE SEVİLMEDİN.
bLuE_cHoLaTe

Mesaj gönderen bLuE_cHoLaTe »

içeriğinin çok önemi olmuyor aslında biterken herşey... hep can yakıyor...
Dr_Crazy

Mesaj gönderen Dr_Crazy »

Hiç bir şey eskisi gibi olmaz
pinkdreams

Mesaj gönderen pinkdreams »

ayrılık kelime olarak bile insanı üzmeye yetiyor. bence bir ilişkide ayrılığa üzülmek için o ilişkinin samimiyetine gerçekten inanmak gerekiyor. yoksa "bugün var yarın yok" ilişkilere gözyaşı dökmenin de bir anlamı kalmıyorki.
gerçekten seven kişi ne olursa olsun arayı soğutmadan gerie dönmesini bilir. dönmüyorsa da üstelemenin bir gereği yok zaten. o ilişkiye başlamadan öncede vardın o ilişki bittikten sonra da olacaksın. kendi dünyasında kaldığı yerden devam etmesini bilmeli herkes.
Kullanıcı avatarı
Shuko
Takımdan
Takımdan
İsim: Sukru

Mesaj gönderen Shuko »

Ah arkadasim ne kadar gusel soylemissin biterken hersey die ama inan biseyler bitmeye baslayinca inan arkasida geliyor. Ben bunun bizzat sahidiyim. Hersey bitmis tekrar geri donus oluyor ama hic bir sey eskisi gibi olmuyor ve sonunda yine husran ve ayrılık...