Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

bu bir yazı sadece

Makaleler, Yazılar, Şiirler ve sizin şiirleriniz.
Ayrıca bu panomuzu blog web günlüğü gibi kullanacağız. Lütfen yalnızca kendi yazı, şiir vb yazıları paylaşın.! Başkalarına ait eser ise; lütfen not düşün.
vedat_fd
Üye
Üye

bu bir yazı sadece

Mesaj gönderen vedat_fd »

gittikçe yoruluyorum kaçmaktan ; kaçmaktan vae saklanmaktan hep böyle bitecek sonu kahramanı olduğum filmlerin. gece karanlık ellerimde bir bir sönüyor kibrittlerim rüzgarmıdır söndüren onları yoksa suçlu kötü kaderim. zamanı geldi artık gitmeliyim kurtulup korkularımdan arınmalıyım bu günlük sıkıntılardan adımlarım büyük büyük kaçıyorum ama yine tökezledim bak düşüyorum ellerinizden ve gözlerinizden tutmayın ne olur kalmak istiyorum tek başıma çamurlar arasında üşümek ve düşünmek istiyorum almak istiyorum ne kadar varsa hepsini size kalmasın acılar çekmek istirum tek bvaşına yalnız ona dokunmayın kendisi olmasada hayali kalsın şurada baş ucumda . şimdi susun sessizlik olsun hesaplaşmak istiyorum vicdanımla...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

kendine bu kadar acımasızca davranma istersen.. olurmu...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

herzaman bir yanını masum düşün ve öbür yanın onu affetmeye çalışsın. adalette hesaplaşmalarda her zaman senden içerde başlar hayatın boyuncada hayat içindede devam eder. kendine adaletli ol ve acımasız davranma...