Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Bu NaSıL BiŞi ?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
ProBLeM

Bu NaSıL BiŞi ?

Mesaj gönderen ProBLeM »

Arkadaşlar Bu aşk nasıl bişidir ya ben bu olaya bir yorum getiremiyorum tam birini buldum diyorsun tam mutlu oldum derken karşında çok farklı olaylarla karşılaşıyorsun. ama hiç bişi imkansız değildir.öle diğilmi; bişilerin mücadelesini vermelisin o istediğin şeyi hakketmen için çaba ,gayret ve istek sizce bunlar'ın hepsi bir arada olursa sizce ne olur sonuça ulaşabilirmiyiz evet biliyorum kolay olan ilişkiler de kolay biter,ama zor olan ilişkiler bitmeside zor bitsede mutlaka bişiler kalır dimi sizce neler yapmalıyız bu konuda sizlerden cevap bekliyorum şimdiden sağolun kolay gelsin...
güneşay

Mesaj gönderen güneşay »

senin gibi düşünüyorum.yani zor kazanılan şeylerin degeri iyi bilinir.hiç bişeyin imkansız olmadıgına inanmayı çok isterdim.istek ve inanmak zoru başarmak için gerekli.inanırsan çaba sarfedersin mutlaka.ne olursa olsun dogru bildiginin,inandıgının ardından gitmeli insan.kazanan olmak için.
patosss

Mesaj gönderen patosss »

ben başıma gelen bi olayı anlatmak istiyorum.birini çok sevdim ve o teyzemin oğlunun en ii arkadaşıydı.tabiki de istemiyodu birlikte olmamızı ama biz ondan gizleyerek başlamıştık.onun için herşeyi göze almıştım.sonu noldu?teyzemin oğlu herşeyi öğrendi,biz o çocukla ayrıldık,teyzemin oğluyla konuşmuyoruz.üstünden 2 sene geçti ve ben hala unutmuş diilim.çünkü unutulmaz...zaten çabalamıyorum da unutmak için.biliyorum çabalasam unutamıcam...böylesi daa güsel die düşünüyorum...
KadeR

Mesaj gönderen KadeR »

ne kadar uğraşırsanız uğraşın,her türlü fedakarlığı yapın,emek verin
yine de mutluluğu yakalayamıyosunuz
karşı taraf kalp yerine taş taşıyorsa olmuyor
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

şimdi gayret ediyorsun kendinden bir seyler katıyorsun ama tam yakaladım diyorsun arkana bakıyorsunkii hiç bir sey yokk... sonra cok üzülüyorsun... bunun olmasını her na kadar istemesende malesef oluyor...
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

bence aşk karşındaki insanı kendinden bile fazla sevmek kendini düşündüğünden çok onu düşünmektir. elinden zehir olsa içebilmektir. yani bi bakıma kendini hüçleme duygusu... kötü bişiy bu bilme boşver
menoktadenokta
Üye
Üye
İsim: MeHMeT

Bu NaSıL BiŞi ?

Mesaj gönderen menoktadenokta »

aşk tarifi en zor olan bir duygu. yaşayan sakın aşık olma diyor ama anlatırkende insanın aşık olası geliyor.
aşk; dünyanın engüzel ve en acı duygusu...
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Re: Bu NaSıL BiŞi ?

Mesaj gönderen Bozcaada »

Hem öldürüp hem hayata bağlayan bir şey galiba...
xpapatyax
Üye
Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen xpapatyax »

Aşk;gönülden gönüle bir akıştır.
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Aşkda ne ekerseniz onu biçerseniz..Yeni ekilmiş tohum gibidir aşk..İlk başta kendini besler sonra size büyütmek düşer yeni filizi..Burda başlar zaten kopukluklar..Çünkü sulamazsanız kurumaya başlar kökü,çok su verirseniz çürür..Daha meyveyi göremeden ölür böyle olursa..Verdiğiniz örneklerde bunlar gibi işte..Ne yazık,yetiştirememişiz aşkı kendi içimizde..
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Mesaj gönderen picasso »

hep yanımızda belki ama biz farkında değiliz...
melodi61
Üye
Üye
İsim: funda

Mesaj gönderen melodi61 »

belki de çok uzaklarda biz yanımızda sanıyoruz...
Kullanıcı avatarı
divane86
Takımdan
Takımdan
İsim: GÜLDEREN

Mesaj gönderen divane86 »

aşk hayatın ta kendisi bence. bize en güzel ve en kötü anlarımızı veren genelde aşk bize hayatı öğretendir aşk bence... aslında daha bir sürü tarifi vardır aşkın bu sadece bir tanesi...