Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Bu yazılandan NE ANLIYORSUNUZ?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
DeeP_SenSe

Bu yazılandan NE ANLIYORSUNUZ?

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

İçime tortu bıraktın
Diken klıfını yaktım
Kanattı,izi kaldı
Artık onunla yaşamalıyım

Tortu ne olabilir?Anılar mı?Hatıra eşyalar mı?Diken klıf nedir?...Bu yazı size neyi anlatıyor?Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim...
serseri_m19

Re: Bu yazılandan NE ANLIYORSUNUZ?

Mesaj gönderen serseri_m19 »

DeeP_SenSe yazdı:İçime tortu bıraktın
Diken klıfını yaktım
Kanattı,izi kaldı
Artık onunla yaşamalıyım

Tortu ne olabilir?Anılar mı?Hatıra eşyalar mı?Diken klıf nedir?...Bu yazı size neyi anlatıyor?Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim...
tortu acı olsa gerek, diken kılıfı aşkı anlatıyo olabilirmi çünkü bundan acı duymus ve içinde sonsuza kadar kalmış??aşktan başka ne insanın içinde bir yara gibi kalabilirki??
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

bence tortu iz anlamında kullanılmış.. her olay üzerimizde iz bırakır,içimizde tortu...
paramparça

Mesaj gönderen paramparça »

tortu bana gore savunma mekanızmasını yok eden bır şeyı cagrıstırıyor ve dıken derkende savunma mekanızması gelıyor ... senın yuzunden artık savunmassızım askın ile ....
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

tortu acı olabilir bence çünkü acı en derin izdir kalpteki.Diken kılıfı denilen şey hakkında bi fikrim yok ama sözler çok derin kimin olduğunu öğrenebilir miyim?
DeeP_SenSe

emrepark yazdı:tortu acı olabilir bence çünkü acı en derin izdir kalpteki.Diken kılıfı denilen şey hakkında bi fikrim yok ama sözler çok derin kimin olduğunu öğrenebilir miyim?
Çevremdeki birkaç kişiye sordum,beğenmediler,anlamdıkları için heralde.Ama burda verilen cevaplardan anladım ki anlaşılabiliyormuş,çok sevindim.Sözler benim.
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

bence de sözler derin olduğu için anlamamıştır onlar,benim de birkaç kez başıma gelmişti neyse tebrik ederim derin olmuş.
DeeP_SenSe

emrepark,sağol.
Aslında bu sözler bir bestemin parçası.Notere tastiklettirmiştim ama baktım ki anlaşılmıyor,değiştirmeyi düşündüm.Son olarak burdan fikir edinmeye çalıştım...ama yok değiştirmiycem,kalsın böyle :D
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

KARANLIK BİR KIŞ AKŞAMINDA PENCEREYE YAZILAN AŞK CUMLELERİ GİBİ ... SABAHA KARŞI BELİRSİZDİR KELİMELER,İZİ KALMIŞTIR GECEDEN KALMA...BARMAĞININ UCUNDA BİRİKEN SOĞUK BİR DAMLANIN VERDİĞİ ACIDIR GERİYE KALAN,huzurlu bir acı...
yüreğine,kalemine sağlık DEEP_ SENSE...eyvallah..
kamadullah

Mesaj gönderen kamadullah »

slm shady beni bozma kendini bozma tamam hayat nasıl gidiyor hayat zor olsada yaşamak güzel bunu unutma gözüm hep sende bibioğluna selam söylemeyi unutma
burcuburcu

Mesaj gönderen burcuburcu »

AŞKIN ACISI CANINI YAKMIŞ ACIYI İÇİNDEN ATAMAYINCA ONUNLA YAŞAMAK ZORUNDA OLDUĞUNU ANLADIN O ACIYA RAĞMEN
BEN ÖYLE OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜN DİREK AMA SEN BİLİYOSUN TABİ BU SENİN ESERİN
ÇOK GÜZEL SÖZLER
ZESİL

Mesaj gönderen ZESİL »

BOŞVER HERKESİN ANLAMSI GEREKMİYOR ZATEN .... SEN GİBİLER ANLASIN YETER YA ZATEN DÜŞÜNSENE BASİT ŞEYLER YAZDIĞINI HERKES ANLASIN DİYE BENCE BASİTLERİN DEĞERİ YOK SENDE BASİT DEĞİLSİNKİ DERİN YAZIYORSUN TEBRİKLER....