Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Buna çok ihyacım var

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kilitli
caresiz
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: özge

Buna çok ihyacım var

Mesaj gönderen caresiz »

Yardımınıza daha doğrusu aklınıza ihtiyacım var bana akıl verin çaresizim ben 19 yasında bir genç kızım 4sene önce yaptığım büyük bir hata bugüne kadar ayakta durmayı başardım ama kanıtları var çaresizim ne yapacağımı bilmiyorum aileme söyleyemiyorum lütfen bana yardım edin ne yapacağımı inanın bilmiyorum çok zor durumdayım ya hayatıma son vereceğim ya da başka bir şey lütfen lütfen bana kulak verin hepinizin yazmasını istiyorum :( inanın buna çok ihtiyacım var biraz olsun rahatlamaya çok ihtiyacım var büyüklerimden yardım istiyorum bu konu nereye yazılır bilmiyorum özür dilerim yanlış biryere yazdıysam .... şuan bunları yazarken ne durumda olduğumu bilmek dahi istemezsiniz ne olursunuz büyüklerim akıl verin bana ben aileme söyleyemiyorum . :(
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Re: Buna çok ihyacım var

Mesaj gönderen Adventureman »

Merhabalar...
Öncelikle sakin ol, yanlış şeyler düşünme ve yönelme sakına. Hayırdır ne oldu? Anlatırsan yardımcı olmaya çalışırız elimizden geldiği kadar. Herşeyin bir çaresi bulunur elbet.
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
Kullanıcı avatarı
SERAPben
Takımdan
Takımdan
İsim: SERAP

Mesaj gönderen SERAPben »

Özge öncelikle lütfen sakin ol ve sorununun ne olduğu hakkında bir bilgi verirsen elimizden geldiğince yardımcı oluruz ama lütfen hayatıma son vermek gibi bir düşünce içersinde bulunma!
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Her ne olursa olsun ailene söylemelisin durumu her ne ise. Çünkü başkalarından veya bir şekilde öğrenmeden senin demen daha mantıklı. Ve öldürmek gibi yanlış bir düşünceye kapılma.. Kötünün kötüsü var unutma.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

öncelikle merhaba. büyüğün değilim ama konuyu merak ediyorum. bu kadar telaş yapma lütfen. hayatına son vermek gibi bir seçenek yok. her ne yaşanırsa ailenle paylaşmalısın. ama olay nedir?
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Hatasız kul olmaz Özge, öncelikle sağlıklı düşünmen lazım ve kötü olabilecek şeyleri aklının ucundan bile geçirme! Yaptığın olay her ne ise bunu ailen ile paylaşman bence çok doğru olur. İçine atıpta yalnış hareketlerde bulunma. Ailene söylemiyorsan da bu olayı, yakın arkadaşlarına ve dostlarına anlatmalısın. Onlardan seni rahatlacak kelimeler duyman seni cesaretlendirir. Çazresizseniz Çare sizsiniz. Olayın ne kadar büyüklükte bir hata olduğununu anlatırsan, daha iyi çözülür diye düşünüyorum...
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Özge kardeş, senin için en iyi en güvenilir yol; Vakit geçirmeden konuyu ailene tüm gerçekleri ile birlikte anlatarak, ailenle beraber güvenlik birimlerinden yardım almak olacaktır.
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
Kilitli