Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

BUNDAN 10 YIL SONRA NEREDE,NE YAPIYOR OLMAK İSTERDİNİZ??

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

bundan 10 yıl sonra hiç sevmediğim biriyle sadece aile kurabilmek adına mutsuz bi evlilik yapmış ve yine öss sisteminin beni itelediği işte mutsuzi şekilde çalışıyo olurum herhalde (etrafımdaki hayatlaradn yola çıkarak... )
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

bundan 10 yıl sonra, bundan 20 yıl sonra nerede ve ne yapıyor olmak isteyeceğimi düşünmeyeceğim bi yerde olmak isterdim :idea: :arrow:
dengesiz28
Üye
Üye

Mesaj gönderen dengesiz28 »

10 yıl değil 11o yıl olsa bişi değişmeyeceyini düşünüyorum
o yüzden hiç bi yerde olmak istemiyorum
artık sürekli istemekten ve isteklerimin gerçekleşmemesinden usandım...
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

10 yıl sonra ilsu'yu kucağıma alıp geniş ve ferah ve huzur kokan evimin bahçesinde ve diğer çocuklarımla tabi ki bi de eşimle gelecekte daha da mutlu ve huzurlu olacağımızı düşünerek gülücükler atmayı diliyorum..
gocmen
Üye
Üye

Mesaj gönderen gocmen »

times'da editör...abc de olabilir :lol: ve medyayla ilgili filmimi tamamlamış olmak...........
evanescense
Yeni Üye
Yeni Üye

...

Mesaj gönderen evanescense »

walla ben 10 yıl sonra tek hayalim olan polis olmayı entrika ve macera dolu bi hayatımın olmasını isterdim...
desperada
Üye
Üye

Mesaj gönderen desperada »

nerede olmak istedigimi bilmiyorum ama su an oldugum yerde olmak istemedigimdende eminim!!!uffffffffffffffffffff
:rock:
sweetwitch
Yeni Üye
Yeni Üye

işte benim olacağımm yerr!!! !!! !!! !!! !!! !!! !!! !!!

Mesaj gönderen sweetwitch »

2 katlı Ve bahceli eVimde otururken.köpeğimle Ve yanımda her kim olursa onlarla hayatın tadını çıkarmak,doyasıya gezmekk Ve coşup coşturmak...sadece kendimi mutlu etmek,başkalarını değil.kendini eğlendirmek isteyen benden uzak dursun :!: birşey Varki duygusal ama mutlu bir insanım canı sıkılanda bana uğrasın beraber dolaşalım... 8) ben burdayım Ve buyum...allaH karetsin ya ben hakettiğim yerde olacağımmm... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...ceVabı olan beni bulsunnn :lol: :lol: :lol:
SeDeF
Üye
Üye

Mesaj gönderen SeDeF »

güzel bir sahil kasabasına atanmış olmayı istiyorum.öğrencileri tarafından sevilen bir matematik öğretmeni olmak istiyorum :lol: genelde sevilmezya ben bunu değiştireceğim, idealistim :lol: :lol: tabi önce bunun için okulu bitirebilmeliyim :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

bulunduğum yerde ve bulunduğum konumda olmak istemediğim kesin (:
~
ansızın gelecek gibisin..
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

komiser olarak görüyorum hatta başkomiser :!: :)
'narkotikte'
moonlight
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen moonlight »

Allah ömür verirde 10 yıl sonrasına ulaşırsam sevgi ve saygının tüketilmediği bir evliliğim,kızım oğlum ve eşimle huzurlu,mutlu bir yaşam sürmeyi dilerdim..
Kullanıcı avatarı
rigormortis
Üye
Üye
İsim: emine

Mesaj gönderen rigormortis »

Zor bir soru aslında cevabını tam olarak bilmiyorum ama 10 yıl sonra da yaşıyor olmak güzel olur herhalde... Belki 10 yıl sonra yine burda bu sorunun cevabını arıyor oluruz:)
melodi
Üye
Üye

Mesaj gönderen melodi »

10yıl sonra yine deliliğim üstümde olucaktır ondan şüphem yok ve müziğimi yapmaya devam etmek isterim o zaman müziğimle duyulucam bekleyinnn.....
elifelifim
Üye
Üye

Mesaj gönderen elifelifim »

of of 10 yıl geçer mi ya!ben on yıl sonra güzel bir sahil kasabadında mesleğimi yapmaya başlamışım.hayatımda herşey çok güzel sevdiğim bütün insanlar yanımda ve ailemdeki bütün sorunların bitmiş olmasını istiyorum.tabi bunlardan çok ta huzurlu ve umutlu! :?