Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Buralardan Gitme

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
buralardangitme

Buralardan Gitme

Mesaj gönderen buralardangitme »

Boşluk....Bütün gözler bana yabancı ve sevdam bir kördüğüm ellerinde çözülmeyi bekleyen.Sustum,sana adadığım şarkılar geldi bir bir aklıma:Buralardan gitme...Gidecektin biliyordum ve yine götürmeyecektin bende kalan yarını.Yine hüznünle ıslanacaktı yüzüm,sesim tükenecekti ama söylenecekti şarkım:Buralardan gitme!...
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

bırakıp gitmek hep acıtır insanı,
bana bir dostum her ayrılık yeni bir başlangıçtır demişti giderken,
söylesene başlamak,bişeyleri silip atmak mıdır?
yoksa başlamak zaten başlı başlına tanımlanmamış birer yeni kokan acı mıdır ?:.....
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

bence bu sende bir acı bırakmıs... ama kafana katma derim har ne kadar acı olsada...
patosss

Mesaj gönderen patosss »

GİDECEKTİN BİLİYORDUM VE YİNE GÖTÜRMEYECEKTİN BENDE KALAN YARINI...

al artık,nolur giderken o yarını da alıp git...çok sıkıldım artık...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

biliyorum

Mesaj gönderen hazan »

gideceksen götürme sana dair bir gölgeyi, kokuyu,dokunuşu ve ruhu. tek beden git sadece kendi ruhunla. beni bana senle bırak.. gideceksin tüm karanlıklarını aydınlatmöaya gücüm yetmeyecek biliyorum yıllar sonra bile olsa bir aydınlığın özlemi kadar yakın olacak kalbim sana...
schizophrenia
Üye
Üye

Mesaj gönderen schizophrenia »

buralardan gitme diye diye..buraları bile alıp götürdün.şimdi hiçbişeyim yok.sen yoksun buralar yok..ben yokum..