Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

BURAYA Bİ BAKAR MISINIZ???

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
misk

Mesaj gönderen misk »

bence sırf erkekler değil,bütün herkes kaybettikten sonra anlıyor değerini..pişmanlıkların dogdugu an!!keşkeler başlar!!birinin yokluğunu hissetmek, bıraktıgı boşlukta yaşamaya devam etmek hep zor gelir insana..karşındaki insana değer vermek lazım,ben çok pişman oldumda bi kere.. :cry:
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

melissa__ yazdı:neden kaybettikten sonra anlaşılır her şeyin değeri,erkeklere soruyorum :?:
Durduk yere bu taş neden geldi kafamıza bilemiyorum ama cevabı kendiniz bayanlar olarak yukarıda vermişsiniz. :arrow:
sv=) yazdı:bu erkeklern bizi daha doğrusu beni anlamalrı zor erkeklerin ne zaman ne yapacakları belli olmz bi bakmışnz sizn içn herşeyi yapar bi bakmışnz yanınzda yok

Biz erkeklerin de bir naz çekme kapasitesi var, bunu unutmamak lazım.Yani özetle erkekler bir şeye sahip olmak için kendilerini paralayabilirler ve bunu karşılarına hiç hissettirmeyebilirler. Ama herşeyin de bir limiti var.

Gerçi şu an etrafımda görüyorum da gözlerime inanamıyorum. Bir erkek için kavga eden, birbirini bıçaklıyan kızlar vs vs. Kaybetmeden önce değer bilmek buysa ben kendi adıma yokum bu yolda. Birçok şeyin değerini yitiriyoruz günümüzde. Benim bildiğim büyüklerimden gördüğüm; bir erkek bir kızın peşinden koşar, karşısına gelen birçok engeli de aşar, ama yoruluncaya kadar, bunu değer bilmemekle karıştırmamak lazım. Değer bilmemek iki taraf için de geçerli birşey ama bu değil.

Olayı derinlemesine irdelemek için televizyonda yeni başlayan bir diziyi izleyebilirsiniz. İsmini yıllar önceki bir klasik Türk filminden almış. "Acı Hayat"... Neyse sabah sabah daha da dağıtmayım ortalığı...
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

konuyu kız erkek davası şeklinde çarpıtmamak lazım!ben bir bayansam bu soruyu elbette erkeklere sorarım,bu laf mı şimdi!sende bir erkeksin muhattabın kadınlar!kimseye de taş attığımız yok,kimsenin başının yarılmasına da gerek yok :wink: insanoğlu çiğ süt emmiş derler,mutlaka hata yapanlar olcak kadın da erkek de!hem bahsettiğimiz naz yapma olayı değil,kesinlikle değil!değer bilmemekle bunun karışması da imkansız :!:
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan

İnsan(kadın, erkek ayırmıyorum dikkatinizi çekerim) kendi değerinin bilindiğini, değeri bilindiği zaman, neden hissetmez, neden anlamaz bunu? Asıl soru bu olsun o zaman...
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan

Bu kadar kendimizi yormayalım, aşağıda olayın genelinin bir çözümü var. Keşke izleme şansınız olsaydı da filmini izleyebilseydiniz. Aşk nedir? Erkekler neden aldatır? Kızlar neden aldatır? Çok sevdiğin birini unutabilir misin? vs vs birçok cevabı aranan sorunun yanıtı filmin kendinde gizli, ama son bölümün repliği de bir çok soruya cevap:

J:JOEL (Esas oğlan, filmde Jim Carrey canlandırıyor)
C:CLEMENTINE (Esas kız, filmde Kate Winslet canlandırıyor)
Bu yazdıklarım da filmin son sahnesinin replikleri:

C:Ben bir kavram değilim, Joel. Sadece huzur arayan bir kızım.Ben mükemmel değilim.

J:Sende hoşlanmadığım hiçbir şey göremiyorum.

C:Ama göreceksin!

J:Göremiyorum.

C:Göreceksin.Bir şeyler bulacaksın.Ben de senden sıkılıp kendimi kapana kısılmış hissedeceğim.Çünkü bana hep böyle olur.

J:Tamam

C:Tamam?

J:Tamam...

İşte tüm mesele o "tamam" ı demek ya da diyememekte başlıyor ve bitiyor. Hiçbirimiz bir kavram değiliz, her iki taraf da birbirini bu şekilde değerlendirirsek birçok şeyi aşmış olucaz. Ve tabi yolumuz çok uzun ve zorlu, suyu akışına bırakmak en iyisi... :wink:. Umarım bazı sorularınıza cevap olabilmişimdir.
youngbns

Mesaj gönderen youngbns »

en yakın erkeek arkadaşınız size aşşşıkk we siz onu sewmionuz napsıorduz :twisted: :evil:

ha bu arada onA ÇOK KIZIOSANANIZ
karadsin
Üye
Üye

Mesaj gönderen karadsin »

şüphe varsa şüphe yoktur