Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

BURCUBURCU

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

bende fiziksel değişim oluyor. bu güne kadar bi de defa aşık oldum.. hemen hastalanmış yataklara düşmüştüm.. komik ama doğru.... :lol: :lol: :lol: :lol: çünkü onu düşünmekten iştahım kesilmişti uykuyu unutmuştum..ee vucüt savunmasız kalıyo :lol: :lol: ahh ahh keşke bi daha aşık olabilsem
sunni_teneffus

Mesaj gönderen sunni_teneffus »

aşık olunca salaklaşıyosunda. böle bişi war şimdi. aşık olunca o kadar iyimser düşünmeye hiç gerek yok bence zaten bend epek düşünmem. ama gururunuzada sahip çıkın derim.

......

aşkı romanlara sattım
gurur bende kaldı...
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Bağışıklık sistemim sonunda göçtü,geberiyorum.Önceden işlerimi ne olursa olsun yapardım ama bu kez onları da aksattım.
Aman doktor derdime bir çare :? :? :?
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

aşk beni baş edilemez biri haline getirir çoğu kez,gerçek aşkın nedense çok marazi bi yönü de var bende maalesef.Duygusal yönde aşırı derecede hassaslaşırım,ama çiçekler daha bir renk renk,gökyüzü daha bi mavidir o zamanlada benim için