Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Bütün hayalleriniz gerçekleşseydi ne yapardınız?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
hoca1982
Üye
Üye
İsim: selçuk

Mesaj gönderen hoca1982 »

Ben bu yaşıma kadar çok hayal kurdum.Kimisi gerçekleşti kimisi bir hayal kırıklığı...(Genelde hep hayal kırıklığı oldu ama)Hayallerim gerçekleşseydi ne yapacağımı düşünmemiştim.Sizin hayalleriniz gerçekleşseydi ne yapardınız???
Kullanıcı avatarı
SERAPben
Takımdan
Takımdan
İsim: SERAP

Mesaj gönderen SERAPben »

Bütün hayallerim gerçekleşseydi eğer, sanırım ne hayal edecek bir hayalim kalırdı bende, ne hayatın bir heyecanı ne de mutluluk kalırdı.Hatta elindeki mutluluğun kıymeti de bilinmezdi.Mesela gözyaşım olmazdı hiç!..Oysa ben ağladığım zamanlarda da mutlu oluyorum.Öyle anlar oluyor ki hüngür hüngür ağlayıp deşarj olmayı istediğim hatta ağladıktan sonra derin bir nefes alıp ''oh be'' demek istediğim anlar oluyor.Yani bazen bu bile beni çok mutlu edebiliyor!..O yüzden de ben böyle iyiyim hiç bir şikayetim de yok... :wink:
DoLoReSsS
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: gamze

Mesaj gönderen DoLoReSsS »

hahaaaa yeni yeni hayaller kurardım:) olmazsa şöyle bir arkadaşlara el atardım yardım ederdim :twisted: şaka yaff Üç tanecik hayalim var onlar gerçekleşsin valla başka birşey istemiyorum söz :evet:
hoca1982
Üye
Üye

Re: Bütün hayalleriniz gerçekleşseydi ne yapardınız?

:D
Kullanıcı avatarı
vErda
Takımdan
Takımdan
İsim: vErda

Mesaj gönderen vErda »

İnsanın hayallerinin olması güzel şey..Gerçekleşmesede onlar yine güzel..Herşeye sahip olmak ne yazıkki beraberinde mutluluk getirmiyor..Hayat eksikleriyle güzel..Bize sunduğu farklı şeylerde esas mutluluk..Önemli olan hayatın bize verdikleriyle yetinebilmek küçük mutlulukları keşfedebilmek..Hayallerimizi ne olursa olsun, gerçekleşmesede yüreğimizde hissedebilmek dostlar.. :wink: Bende bir türlü gerçekleşemeyen hayallerimle mutluyum..
hoca1982
Üye
Üye

Haklısın verda.İşte hayallerimin gerçekleştiğini düşünüyorum bazen peki ya sonra??Aslında dediğin eksikleriyle hayatı güzelleştirmek küçük mutlulukları yaşamak onlarla az da olsa mutlu olmak.Sana hayallerinle mutluluklar diliyorum :wink: :wink:
Kullanıcı avatarı
vErda
Takımdan
Takımdan
İsim: vErda

Mesaj gönderen vErda »

Çok teşekkür ederim selçuk :wink: Demişsin ki "hayallerimin gerçekleştiğini düşünüyorum bazen peki ya sonra?" Sonrasını düşünme arkadaşım bırak hayat nasıl geliyorsa sana öyle yaşamaya bak...Sende hayatındaki küçük mutlulukları keşfetmeye bak :wink: Bende sana mutluluklar diliyorum...=)
hoca1982
Üye
Üye

=)
asmee
Üye
Üye
İsim: didem

Mesaj gönderen asmee »

ben hayal kurmamaya özen gösteriyorum.çok metafizik bir şey belki ama nezaman hayal kursam hep tersi oluyor.bende vazgeçtim artık :)
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

bir hayalimiz gerçekleşirken bir diğeri ortaya çıkacağı için bütün hayallerimizin gerçekleşmesi imkansız.
Begare
Üye
Üye

Mesaj gönderen Begare »

İnsanı ayakta ve hayatta tutan hayalleridir, bütün hayallerim gerçekleşirse yaşayamam. Zaten hiç bitmiyor istekler hayaller, birine kavuşuyorum (yada çoğu zaman gerçekleşmiyor) bir diğeri için umut etmeye başlıyorum..
menoktadenokta
Üye
Üye
İsim: MeHMeT

Mesaj gönderen menoktadenokta »

hiç bir şey yapmazdım çünkü hayallerim zaten gerçekleşmiş daha ne yapayım ki :D.