Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

büyük insan hakkında

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
seyda999
Yeni Üye
Yeni Üye

büyük insan hakkında

Mesaj gönderen seyda999 »

büyük insan (by serkan) adlı şarkı ile metal dinleyen arkadaşların ilgilenmeyeceği konusunda az önce bir yazı okudum.kesinlikle şarkıyı çok beğeniyorum ve uzun zamandır da dinliyorum lakin metal dinleyen bir insanım yani bu tarz genellemelere gerek yok zira bir metallica sad but true sonrası zeki müren kahır mektubu dinleyecek birileri vardır benim gibi elbette :) teşekkürler ve başarılar
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Re: büyük insan hakkında

Mesaj gönderen Bugfixed »

o manada demediğime yani sizin anladığınız şekilde demediğine eminim. ama serkan kendisi ne der bilemem :roll:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
seyda999
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen seyda999 »

yanlış bir şey anlamadım böyle bir şeye mahal vermek değil niyetim sadece farklı alternatifleri bir arada yaşayanlar açısından yazılmıştır yazım
kosaserkan
Üye
Üye

Mesaj gönderen kosaserkan »

peki o zaman ben hemen açıklama yapayım yazının yazılış nedeni hakkında..nette bir dosya paylaşımı yaparken içeriğini belirtmelisiniz ki hem zaman hem de kotalı kullanan arkadaşlar için kota kaybı olmasın..e bu dosya bir şarkı ise, bu şarkı şööledir arkadaşlar ona göre indirin "naaaa nananaaaa naa naa" falan gibi bişi diyemeyeceğimiz için :lol: tarzı konusunda önfikir vermek için yazılmıştır o yazı..zaten dikkat ederseniz metal dinleyen arkadaşlar bunu dinleyemez,ya da dinlemez diye bir tabir değil de bu arkadaşların ilgileneceğini pek "ZANNETMİYORUM" şeklinde..Yoksa tabiiki herkesin müzik zevki çok değişik olabilir..metal ve arabeski arka arkaya zewkle dinleyen bir çok insan gibi..ama nihayetinde hangi çoğunluğun dinleyebileceğini bu şarkıyı az çok bilirsiniz..tabiiki istisnalar da olacaktır..ama dediğim gibi zaman ve kota aşımı, kaybı olmaması adına bu tür açıklamalar bir önfikir açısından daha sağlıklıdır diye düşünüyorum ben yine de..ama tabi sen eğer kendini biliyorsan,ve metal sewerim ama farklı tatlara da açığım diyorsan zaten o dosyaya tıklayıp indiriyosun :wink:
nurcan
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: nurcan

Mesaj gönderen nurcan »

bu kadar ince düşünülebilirdi..tebrikler ..