Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Büyük İnsan - Müzik

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
korteks

Mesaj gönderen korteks »

valla bir şarkı 2 saatte kaç tekrar dinlenebiliyorsa ben de o kadar tekrar dinledim.bu ıssız hastane nöbetimde daha güzel bir ilaç tavsiye edemezdim kendime.emeğinize sağlık.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Büyüksünüz valla...
Yazın başından beri 2 şarkınızı da dinliyorum hemen hemen her gün takdir ediyorum ve dinlettiğim arkadaşlarım da hayran oluyorlar bir kaset düşün müyor musunuz?
onurx92

Mesaj gönderen onurx92 »

merhaba arkadaşlar ben Onur SOYER inönü müzik öğr. 2. sınıfta okuyorum.Sırf size mesaj yazmak için bu foruma üye oldum.Ben de uğraşıyorum müzikle yaklaşık 6 senedir liseden bu yana.Her şeyi beğenen biri değilim.Çok hoş olmuş çok beğendim ayrıca itiraf etmek gerekirse kıskanmadım değil.Tebrik ederim.Bir gün aynı platformda buluşmak üzere başarılar diliyorum.
green__LAL

Mesaj gönderen green__LAL »

ya bu şarkı üstüne söylenebilecek kelime yok sanırım Büyük Şarkı valla :) yüreğine,gitarına ve sesine sağlık...
ZeBeeDY

Mesaj gönderen ZeBeeDY »

Gerçekten mükemmel şarkılar...
Bir isteğim olacak: Dön şarkısının da sözlerini hatta mümkünse akorlarını ekleyebilirmisin?
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Bu gün Büyük İnsan'ı sınıfta arkadaşlarıma dinlettim.
Koptu millet Hepinize teşekkür ediyorum Özellikle Lavinya.net 'e bizi onunla buluşturduğu için...
Eyvallah Murat Abi... :idea:
kosaserkan

Mesaj gönderen kosaserkan »

herkese sonsuz teşekkürler arkadaşlar..desteğiniz ve yorumlarınızı okumak inanılmaz bir duygu..buarada dön şarkısının sözlerini kendi konusuna ekledim..yani forumdaki "işte gökhanın ikinci şarkısı" başlığında bulabilirsiniz sözleri..tekrar herkese çok teşekkürler..saygılar..
cadıkız

Mesaj gönderen cadıkız »

merhaba ben şarkınızı bi arkadaşımdan duydum ve bayıldım!basarılarınızın devamını diliyorum...
princes

Mesaj gönderen princes »

Büyük insan çok güzel bir parça seslendiren arkadaşımızı da sözlerini ve müziğini yapan arkadaşımızı da tebrik ediyorum.İlk duyduğum anın benim için çok özel bir yeri var özel bir parça oldu benim için.Bu parçayı bir çok arkadaşıma dinlettim ve gönderdim, hepsi de çok beğendi.Yüreğinize ve ağzınıza sağlık başarılarınızın devamını dilerim.
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

ŞARKIYI ÇOK BEĞENDİM GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL VE DOKUNAKLI İŞYERİNDE DİNLEYEMİYORUM GÜVENLİK DUVARI VAR SANIRIM ONDAN OLUYO SİZİ DİNLEYEBİLMEK İÇİN İNTERNET KAFEYE GİDİYRM Bİ KAÇ ARKADAŞIMADA DİNLETTİM ONLARDA ÇOK BEĞENDİ ONLAR ADINA DA TEBRİK EDERİM SİZİ İNŞALLAH HAKETTİĞİ YERLERE ULAŞIR BAŞARILAR :wink:
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

yağmur yağıyor şimdi o çok sevdiğim mahallemde
ben de pencere önünde gökyüzünü, mahallemi ve insanları seyrediyorum
Büyük İnsan ve Dön çalıyor şimdi o kadar güzel oluyor ki dinlemek
dinliyorum, dinleniyorum, ruhumu dinlendiriyorum...
pinkdreams

Mesaj gönderen pinkdreams »

merhaba serkan. bir süre önce DÖN adlı parçanızı dinledim. kardeşim başka bir sitede tesadüfen bulmuş.hani hep şarkılar dolaşırda dillerde söyleyenler gizli kahramanlar olur genelde. bu yüzden senin forum sitesinde olduğunu gördüğüme şaşırdım :wink: ama yaptığın güzel bişe alkışlıyorum..
büyük insan adlı şarkını da indirdim. gerçekten çok güzel bu şarkıda. ama bişe diyim DÖN adlı çalışmanız benim daha çok hoşuma gitti. bu da çok güzel ama. her ikisi içinde elinize, dilinize ve yüreğinize sağlık diyorum.
ses tonun insanı dinlendiriyor. şarkılarınızın devamını sabırsızlıkla bekliyoruz. iyi çalışmalar diyorum. sağlıcakla....... :lol:
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

'Büyük insan' şarkısını bugün ilk kez dinledim.Gerçekten de güzelmiş.Dinlemek için niye bu kadar geç kaldım bilmiyorum.
Dr_Crazy

Mesaj gönderen Dr_Crazy »

:roll:
layer_hacker

Mesaj gönderen layer_hacker »

merabalar arkadaşlar şu sıralarda laviny.net de müzik dinleyemez olduk bunun sebebini öğrenebilirmyim.teşekkürler herkese başarılar serkan ve gökhan büyük insan şarkısı harkulade başarılarınızın devamın dilerim