Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Büyük İnsan - Müzik

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

layer_hacker yazdı:merabalar arkadaşlar şu sıralarda laviny.net de müzik dinleyemez olduk bunun sebebini öğrenebilirmyim.teşekkürler herkese başarılar serkan ve gökhan büyük insan şarkısı harkulade başarılarınızın devamın dilerim
merhaba. Kapatıldığı gün gerekli açıklama yapılmıştı. aşağıdaki adresi tıklayın lütfen.
about1768.html
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
kosaserkan

Mesaj gönderen kosaserkan »

Teşekkür ederiz arkadaşlar..Bizim niyetimiz şarkılarımızı olabildiğince çok insanla paylaşmak..sadece ve sadece PAYLAŞMAK...bizim bir hikayemiz yok..şarkıların hikayeleri herkesin yaşadığı ve yaşması muhtemel ayrılıklar,kavuşmalar,neşeler,acılar kısacası AŞK'tandır..Özel hikayeleri olsa da bunlar daha sonrasında konuşulabilecek şeylerdir sanırım..Burada sizlerle yorumlarınızı ve duygularınızı paylaşmak kadar keyiflisi yok..Tüm bu nedenlerden dolayı da gizemli olmaya ya da saklanmaya vs. gerek duymuyoruz..Bu sebepten biz şimdi de her nerede olursak olalım sonra da,hep burada olmaya devam edeceğiz..Dinleyen,dinlemeyen,seven,sevmeyen,yorum yazan,yazamayan,yazmak istemeyen,tavsiye eden herkese sonsuz teşekkürler..SaygılaR..

SerkaN & GökhaN
DJ_Eros

Mesaj gönderen DJ_Eros »

Öncelikle herkese merhaba...

Serkan & Gökhan elinize sağlık mükemmel bir şarkı yapmışsınız...

Diğer şarkılarınızda da aynı performansı bekliyoruz...
kosaserkan

Teşekkür ederiz..Forumda naşka bir şarkımız daha var dinlemediysen 1.sayfada bulabilirsin sanırım..Sağol düşüncelerin için..Seviyemizi hiç düşürmeden elimizden gelenin en iyisini yapmak amacımız..İlgi gösteren herkese teşekkürler bir kez daha..SaygılaR..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Gerçekten çok kaliteli emin ol bundan serkan.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
XaoN

Mesaj gönderen XaoN »

Serkan Gerçekten çok güzel bi çalışma olmuş inşallah Dahada ilerleyip Daha Güzel çalışmalara imza atarsınız. Şarkıda emeği geçen herkese çok teşekkür baba walla harika olmuş ben düzcede büyükbi internet cafedeyim ve sürekli senin parçaların çalıyoo millet sana hasta harikasın, muhtesemsin
kosaserkan

Çok teşekkürler Xaon.Böyle güzel düşüncelerini ve yorumlarını okumak çok hoş..Düzce'de şarkılarımızın çalıyor olması ayrı bir keyif..Tekrar teşekkürler,saolasın..SaygılaR..
XaoN

Mesaj gönderen XaoN »

Serkan Senden Bi ricam olacak Büyük İnsan ve Dön Şarkısının Akorlarını tamamiyle yazarsan sevinirim. Şimdiden Çok Teşekkürler. Başarılarınızın Devamını Dilerim Yolunuz Açık Olsun
kosaserkan

BÜYÜK İNSAN
------------------------------------------------------------------------------------------------
Em-D (6) G-D (2) Am-B

AT, SAVUR AT SEVDAYI BİR YERE FIRLAT
BİTTİ SAYIP ACIYI KALDIR ÖYLE AT
SOR, HERKESE SOR ACILAR UNUTULUYOR
AĞLAYINCA GÖZLERİNDEN SİLİNMİYOR
AŞK HER DEFASINDA BAK BULUNUYOR
BIRAKIRIM ZAMANI ÖYLE BİRAZ DA
SEN OLMADAN DA YİNE GEÇER NASILSA
HATIRLA BUNLARI SAKIN UNUTMA
DİYORDUN, AMA O ZAMAN GÜLÜYORDUN
YANIMDAYDIN, CANIMDAYDIN
ŞİMDİ NASIL GEÇER BU ÖMÜR...

-----------------------------------------------------------------------------------------
Bm-C (2) G-D-C-Am-Bm

SUSMA SÖYLE NASIL YAŞAR BÖYLE İNSAN?
SUSMA KONUŞ, HADİ ANLAT BÜYÜK İNSAN!..
SÖYLE BİR AŞK MI ÇARE OLURDU ZAMAN MI?
BÖYLE KALDIRIP ATARDIK YA SEVDAYI!..

SUSMA SÖYLE NASIL YAPAR BUNU İNSAN?
SUSMA NASILDI ANLAT HADİ AYRILIRSAM?!..
SÖYLE HAYAT MI ÇARE BULURDU KENDİN Mİ?
BÖYLE BÜYÜK AŞKLAR BÖYLE Mİ BİTERDİ?

SUSMA HANİ AŞK İNSANI ZATEN BULURDU?
SUSMA HANİ YILLAR AŞKA ÇARE OLURDU?
SÖYLE YILLAR MI DAHA HIZLI BİR KURŞUN MU?
BÖYLE SENSİZ HER GÜN BİRAZ YOKOLUŞUM MU?

----------------------------------------------------------------------------------------
Em-D (6) G-D (2) Am-B

AT, SİLİP AT AŞKLARI BİR YERE FIRLAT
BİTTİ SAY Kİ DERDİNİ KALDIR ÖYLE AT
SOR NE OLUR SOR SEN BENDEN AYRILIRSAN
NE OLUR DÜŞÜMDE BİR ÖMRÜ DURDURSAN
AŞK HER DEFASINDA BENDE ARARSAM
BIRAKIRIM KENDİMİ ÖYLE BİRAZ DA
SEN OLMADAN DA BEN YAŞARIM NASILSA
HATIRLA BUNLARI SAKIN UNUTMA
DİYORDUN, AMA O ZAMAN GÜLÜYORDUN
YANIMDAYDIN, CANIMDAYDIN
ŞİMDİ NASIL GEÇER BU ÖMÜR...
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

duyan bilen varmıydı bilmiyorum ya da ben yeni öğrenmişde olabilirim ama grup 84 büyük insan şarkısını albümüne koymuş şaşırdım hiç bilgisi olan varmı bu konuda bi yandan da düşündüm şarkı böyle sitelerde dolaşırken çalınmış olabilirmi diye yani bi anlam veremedim bilgilendirirseniz sevinirim :?: :?: :idea:
kosaserkan

Grup 84'ün albümünü alıp dinleme şansım olmadı.Bu konuda kesin bir şey diyemem ama sanmıyorum ki böyle yeni çıkan ve sevilen bir grup internette aylarca kimin olduğu belli olan ve noterli olan bir şarkıyı alıp albümüne koysun..Öyle bir şey varsa da zaten dediğim gibi şarkımız noterli ve MSG'ye kayıtlı olduğundan gerekli hukuki işlemler başlatılır..
SENİ.KENDİME.SAKLADIM;))

Mesaj gönderen SENİ.KENDİME.SAKLADIM;)) »

ŞARKIYI DUYDUĞUM GÜNDEN BERİ DİNLEMEYE DOYAMIYORUM.MÜZİK GÜSELLLL...SÖZLER GÜSELLLLL.........
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

kimseyi suçlamak değildi amacım sadece şaşırıdm albümü dinlicem bende sadece bi arkadaşımdan duydum şaşırdım
kosaserkan

Merhaba lavinya.net dostları, İki gün önce yaptığımız anlaşmayla Büyük İnsan şarkısının cepmelodisi çıkmış durumda..Reklamları da şuanda MMC Müzik Kanalında gösteriliyor..Burdan gelen ilgiye göre albüm yapma şansımız var..Ceplere yapılan download sayısına göre..

Bize her zaman destek olan ve güzel yorumlarını,emeklerini bizden esirgemeyen herkese https://lavinya.net aracılığıyla bir kez daha sonuz teşekkürler..SaygılaR..
bliss

Mesaj gönderen bliss »

güzel bir şarkı ama dinlemekten korkuyorum....melankolik bi ruh hali oluyor onu dinleyince.müzikten dolayı galiba :roll: