Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Büyük İnsan - Müzik

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Too many users downloading right now. Please try again later or get
diyor yani aşırı indirme varmış ilgili sitenin dediğine göre bir müddet sonra düzelir merak etmen.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
djdevil_24

Mesaj gönderen djdevil_24 »

şarkı süperdeee bide yükleyebilsem :( yarımcı olursanız sevinirim .
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

bugfixed saol yükleyememiştim ama yükledim süper yaws bu ne hayran kaldımm.başarılarınız devam eder inşallah.süpersiniz. :wink:
reyyan

Mesaj gönderen reyyan »

ya arkadaşlar ben şarkıyı dinleyemiyorum ne yapcan şimdi. :cry:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

reyyan yazdı:ya arkadaşlar ben şarkıyı dinleyemiyorum ne yapcan şimdi. :cry:

ilk mesajda link var ya zaten

rapidshare den indirmeyi beceremiyorsan kısaca anlatayım;
linke tıklayıp açılan sayfanın aşağı kısımında free butonu var. buna tıklayıp açılan sayfada, yine sayfanın alt kısmında geriye giden saniyeler var. ortalama 20 saniye bekledikten sonra link açılacak. kutucuğun yanındaki resimde yazanları kutucuğa yazdıktan sonra butona tıklıyorsun
~
ansızın gelecek gibisin..
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

geçen gün 1 saat boyunca kanalın karşısında Büyük İnsan'ın çıkmasını bekledim. aynı otobüs beklemek gibi oldu. hani durakda beklersin beklersin otobüs gelmez, bir türlü de ayrılamazsın bu kadar zaman gelmediğine göre şimdi gelir diye. işte aynen böyle oldu ama beklediğime değdi çok merak ediyordum sonunda gördüm.
umarım beklentilerinizin ve emeklerinizin karşılığını en kısa zamanda alırsınız.
vaveyla

Mesaj gönderen vaveyla »

yaaa mükemmel bir şarkı bu..! bu ve diğer bir şarkını daha var ya radyo7 kahraman tazeoğlu çalıyo sürekli ve ilk kez orada dinldim büyük insan ı bayıldım, bittim :( evden çıkarken sardırıp sardırp dinliyorum(ha bu arada kopyladım). kutlarım sizi. böyle düşünen yalnız ben deilim... sesiniz daha fazla dululsun derim ben :wink:

-Düş Sokağı- -Hüzünler Güzeli- S o N
simarikseyy

gokhan ve serkann

Mesaj gönderen simarikseyy »

:) bu şarkıyı 2 ay önce netten tanıştığım bi arkadaşım bana göndermişti ve dinlediğimde hayran kalmıştım defalarca ama defalarca dinledim gerçekten harika bi şarkı ellerinize ve dillerinize sağlık bu arada grup 84 ün albümünü aldım ve içinde böle bi şarkı yok müziğide yok kim nerden duymuşsa yanlış duymuş arkadaşlar..aydınlatayım dedim
Ozz_

Mesaj gönderen Ozz_ »

Süper bişi olmus
tekrarladıkça kayboluyorum şarkıda. Hele sözler.. Şaheser olmuş.
Keşke daha profesyonel bir kayıt olsaydı. Yanlız gitar piyano ve bateriden baska bişi olmamalı. Belki arada biraz keman kendinden bişiler katmalı.
Yada keşke seray severlere inat sizin gibiler tv lerde muzik piyasasında olsa.
Emekleriniz karşılığını bulur umarım. Sadece yorum yapmak için siteye üye oldum.
Teşekürler muziğinizi tattırdığınız için bize.
kosaserkan

Mesaj gönderen kosaserkan »

Güzel yorumlarını bizimle paylaşan tüm dostlara selam ve sevgiler..Herkese teker teker teşekkürler..Albüm için bekliyoruz çünkü içimize sinen ve sizlerin karşısına 10 da 10 şarkının olduğu bir albümle çıkmak istiyoruz...SaygılaR..
arzu sarp

Mesaj gönderen arzu sarp »

yarali yüregimi sardiniz, küskün ve yorgun canima bal sürdünüz...
umudumun devami olmaniz dilegiyle...
iyiki varsiniz!

Not:bu sarkiyi herkese asiliyorum ;)
XaoN

Mesaj gönderen XaoN »

Serkan nasıl gidiyor çalışmalar album ne zaman çıkıyor sabırsızlıkla seni bekliyoruz haberin olsun. Cafedeki ilgiyi sormuşsun yanıtlamıştım ama forumda çıkmamış gayet iyi ilgi görüyor merak etme
Bucuu
Üye
Üye
İsim: burcu

Mesaj gönderen Bucuu »

bu iki şarkıda müthiş dinlemeye doyamıorum,eylül ayında bana bi arkadaşım atmıştı sarkıyı,bende herkese yollamıştım yeni biri çıkmış iki parcasıda müthiş die,yolladığım herkes çok beğenmişti,ya bide ben bu sarkıları bi müzik marketin önünden geçerken dinledim kasım ayı idi sanırsam avcılarda bi müzik markette çalıodu,arkadaşlarımda bu senn bize attığın sarkı deil mi demişlerdi hatta?nese,serkan ve gökhan yüreğine sağlık valla dinledikçe içimizi titreten sarkılar yapmışsınız!
kosaserkan
Üye
Üye

Mesaj gönderen kosaserkan »

uzun bir aradan sonra tekrar herkese selamlar arkadaşlar..buradan güzel yorumlarını esirgemeyerek bizlerle paylaşan bütün dostlara sonsuz teşekkürler..sizlere bir de albüm haberi wermek isterdim burdan ama ne yazık ki şu anda bir gelişme söz konusu değil..sanırım yapımcı dostlar biraz daha kalçalı,dekolteli weya allah belanı wersinli,,şapırlı şupurlu şeyler istiyor..Ne yazık ki bizim için asla anlamı olmayan şeyler..Bu yüzden hakettiğimiz teklifi alana kadar çıktığımız yoldan dönmeye niyetimiz yok..Burdan bize her zaman destek olup duygularını paylaşan bütün dostlara en içten eşekkürler,,saygılar,,sevgiler....
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

en güzelini yapmışsınız hayırlısı. inş. en güzeli ve sizin için en iyisi olur. başarılar dilerim serkan.

Biz severek büyük bir beğeni ile dinlemeye ve diğer eserlerinizi de görmek istiyoruz.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.