Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

cehennem ısınıyor mu soğuyor mu...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

prenses yazdı:ya ama oyle değil mi yaaa çok saçma geldi konu bana.. :lol: :lol: :lol:
saçma olsa böyle bir forumda kolay kolay yayınlanamazdı bence...
içinde olduğun forumun farkına var derim ben :wink:
hem insan her türlü tartışmaya açık olmalı, sen her ne kadar bunun düşünülmesinin bile saçma olduğunu düşünsen de herkes senin gibi düşünmüyor ve insan düşüncelerine engel olamıyor...
o yüzden hakikaten relax prenses kardeşim :wink: :idea: :arrow:
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

yaskaman yazdı:
prenses yazdı:ya ama oyle değil mi yaaa çok saçma geldi konu bana.. :lol: :lol: :lol:
hem insan her türlü tartışmaya açık olmalı, sen her ne kadar bunun düşünülmesinin bile saçma olduğunu düşünsen de herkes senin gibi düşünmüyor ve insan düşüncelerine engel olamıyor...
ya yaskaman arkadaşım ben anlatamdım yada demek istediğnm yanlış anlaşıldı..tabikide her şey tartışılabilir ama bu konu bana biras saçma geldı bende düşüncelermi ifade ettim..bu arada biras hasta olsamda gayet relaxım :lol: :lol:
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

prenses yazdı:
yaskaman yazdı:
ya yaskaman arkadaşım ben anlatamdım yada demek istediğnm yanlış anlaşıldı..tabikide her şey tartışılabilir ama bu konu bana biras saçma geldı bende düşüncelermi ifade ettim..bu arada biras hasta olsamda gayet relaxım :lol: :lol:
geçmiş olsun kardeşim benim :wink:
elbette sen de fikirlerini söyleyeceksin, sence saçmaymış, bence değilmiş, birçok insan senin ve benim gibi düşünecek, o yüzden biz de bu konuyu yanlış anlaşılmalara yol açmadan sonlandırıyoruz. diğer arkadaşlar da fikir belirtsin, gasp etmeyelim başlığı :idea: :lol: :arrow: