Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

CEVAPSIZ SORU

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kilitli
ucuckelebek

Mesaj gönderen ucuckelebek »

evet ayrıca her hayat doğumla başlar. eeeee....ne yapalım yani doğumla başlayıp ölümle bitiyorsa..bilmediğimiz bir şeymi bu...önemli olan yoldur.sonu değil.insanlarlar nedense hep sonucu değerlendirir(başarı için).buna alıştırılmışız.ama yaşarken önemli olan o yaşadığın andır.çünkü öncesi yada sonrası yok aslında.ama her an ölebileceğin gibi yaşamın daha yıllarca sürebilirde.hayatta yaşamak istediğin ne varsa yaşamalısın..sonucunda ne olacağı önemli değil.yaşarken hissettin mi?..tamamdır o zaman..oturup kalkıp Ahhhhhh ölümlü dünyaaaa ne yapsak boşaa! diyen insanları anlamadığım gibi dünyaya kazık çakacakmış gibi hayatı çok iddialı yaşayan insanlarıda anlamıyorum.hayatın değerini bilmek ne coşkuyla hırpalamak nede bezginlikle ölüm saatini beklemektir,nasıl olsa değişen bir şey olmayacak diye...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

GERÇEKTEN ÇOK HOŞ CÜMLELER KULLANMIŞSIN İNSANLAR SADECE SONUCA BAKIYORLAR ORAYA NASIL ULAŞTIĞIN ONLAR İÇİN ÖNEMLİ DEĞİLDİR YANİ HERŞEYİN EN KOLAY YOLU VEDE EN KISA YOLU GÜNÜMÜZ İNSANI APARATİF...
abdurrahimaykas

Mesaj gönderen abdurrahimaykas »

yollar gider bir gün biter
rüyalarım kabuslarım ama onlar hep benimle
ömür geçer bir gün biter
bir tebessüm isterim yolun bittiği yerde
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Hayatı dolu dolu yaşamalıyız bence.
Her şeye zaman ayırmalı,en küçük şeylerle bile mutlu olmayı öğrenmeliyiz..!!

Saygılar...
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

EYWALLAH BOZCAADA AMA...... O KUCUK SEYLERIN HAYATMI BERBAT ETMESINI KABULLENEMIYRUM .... BIRAZ DEPRESIFIM BU ARA MAZUR GOR:...... EYWALLAH....
Bozcaada

Eywallah baba...
Bana a olur arada bir gün harika bi otur ağla...
Çekilcek çilemiz varsa çekelim. Hayırlısı olsun... :wink:
Minnak_Kışkışım

Mesaj gönderen Minnak_Kışkışım »

yarbayıma katılıyorum saygılar
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

KESKE AGLAMAKSA BITSEYDI KARDAS ...ARTIK YASANANLAR CILE DEIL DE IZDIRABA DONUSTU... BITSIN DIYORUM DA BUYUYEREK GELIYOR YIGILIYOR .... KAFANI SISIRDIM KUSURA KALMA.... SAYGILAR YARBAYIM ...EYWALLAH.... :( :(
Bozcaada

aaaa arkadaşlar yapmayın tamam yaaa yarbay falan hepimiz kardeşiz burda !
Hayatı anlamlı geçirmeye çalışalım birlikte olduğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz durum yok ok??
Hadi toplayalım kendimizi biz neler gördük :wink: :wink: :roll:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

TOPIC CLOSED BY WEBMASTER
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kilitli