Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ceza

Diğer sanatçılar... Konserleri, haberleri, incelemeleri...
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

Lütfen sadece konu ile ilgili mesaj gönderin.

Burası tartışma yeri olabilir ama karşılaştırma yeri değil..
~
ansızın gelecek gibisin..
Kullanıcı avatarı
CANER
Görevli
Görevli
İsim: Caner

Mesaj gönderen CANER »

bence ceza çok güzel bir rapci
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

bence ceza çizgisinden sapmış, söyledikleriyle eylemleri çelişen bir rapçi..
savaşa karşı bi sürü söz yazıp, ardından masum insanların ölümünde büyük bir pay sahibi olan bi sponsor altında rock festivallerinde boy göstermesi de bunun göstergesi..

Yurtta sulh, cihanda sulh... (M. Kemal Atatürk)
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Re: ceza

Mesaj gönderen FDkolik »

kısmen haklısınız aslında yaskaman :? ama yinede cezanın bunu yaparken köü bir niyeti olduğunu düşünmüyorum.anlaşılıyorki bunu gözardı etmiş.yoksa ceza oldukça mantıklı ve kendini bilen birisi bence...
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

gelirinin büyük kısmını israil ordusuna bağışladığı herkes tarafından bilinen,
barışarock'da kendilerine "bu da size kapak olsun" diye tepki koyulan büyük bir kurumdan bahsediyoruz FDkolik. ceza bugünlere gelirken hep bu ve benzeri savaş yanlılarına karşı şarkılar yaptı, sözler söyledi. bazı insanlar kendi bakış açılarında onu haklı görebilirler, herkesi anlayışla karşılarım ama ben her ne için olursa olsun o organizasyonun içinde yer almazdım.
sadece ceza değil, oraya giden tüm insanlar için bunu düşünüyorum, bence gitmemeliler. :idea:
BINDIM
Üye
Üye
İsim: Mustafa

Mesaj gönderen BINDIM »

Sahnede küfür edebilen bir kişiyi hiç ama hiç dinlemem.Zaten müzik diye çıkardığı sesi sevmem.Adam akıllı müzik dinlemek varken....
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

rapi severim ama cezayı sevmem hem yaskamana katıldığım için hemde cezanın dinleyici kitlesinin büyük bölümünün onu tanıdığından şarkılarını dinlediğinden deilde rap dinliyorum havasına girmiş insanlar olduğundan..söner yakında
kskattack
Üye
Üye

Mesaj gönderen kskattack »

bir rapsever olarak sahneden attığı mikrofonla bir kızın kafasını yarmasını hiç unutamam ve ona da yakıştıramadım ayrıca dr fuchs'a yaptığı hareketleri de unutamam biz onu dinlerken albümü tek bir yerden buluyorduk ama daha düzgün biriydi o zamanlar....
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

arkadaşlar dün bahçelievler piramit de konseri vardı cezanın..önünden geçtim ama hava soğuk-muş diye bırakmadılar babamlar :( gideniniz oldu mu?
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Ceza az önce bestfm de Sezen Aksu ile yaptığı düet hakkında konuşuyordu..Önümüzdeki günlerde sürpriz isimlerle görebilirmişiz yine kendisini..
komikzade
Üye
Üye
İsim: irem

Mesaj gönderen komikzade »

Çok koyu Ceza hayranıydım eskiden yememişim içmemişim bütün şarkılarını ezberlemişim harcadığım vakte yazıkmış valla.Bıraktım Ceza dinlemeyi artık yaptığı müzik pek hoşuma gitmiyor tek Ceza değil rap müzik dinlemiyorum artık ruhumu hitap eden daha yumuşak hafif müzikler tercihimdir.
Kullanıcı avatarı
CANER
Görevli
Görevli
İsim: Caner

Mesaj gönderen CANER »

holocaust bitiriyor işi