Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

çok zor durumdayım çok

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
elifelifim
Üye
Üye

çok zor durumdayım çok

Mesaj gönderen elifelifim »

meraba şu bir haftadır yaşadıklarım o kadar kötü ki.yanlış anlama yapılan bir karışıklık sonucu çalıştığımız hastaneden kovulduk.ve tamamen haksız yere.iki yıldır tanıdığımız ve resmen sırtımızda taşıdığımız aylarca evimizde misafir ettiğimiz insan ise yetkili olmasına bu olayı düzeltebileceği halde kılını bile kıpırdatmadı ve yerimize hemen birini buldu.işin acıtan tarafı yanlışla orda olmaması gereken kağıdı farkedip benim orda yırtmam.ama arkamdan iki insan daha sürüklendi.ve ben konunun aydınlanması için savcılığı şuç duyuyrusunda bulundum ve önümüzdeki hafta başhekim soruşturma geçirebilr.ama inanın çok üzgünüm.sizce mantıklı mı bu yaptığım.
elifelifim
Üye
Üye

ya o kadar sinirliyim ki o yüzden çok devrik cümleler kurmuşum kusura bakmayın
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

öncelikle üzüldüm gerçekten elif :(

diğer konuya gelince benim gözümde haksızlık etmek cinayetle aynı derecede büyük bir suçtur hakkın ne ise ara bence. yaptığın da yanlış değil. umarım herşey en kısa sürede yoluna girer.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
elifelifim
Üye
Üye

çok teşekkür ederim.bende öyle yapıcam zaten.desteğin için gerçekten çok sağol.
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

olanlrı sineye çekmemek,hakkını aramak ve bu kadar güçlü olmak yapabileceğin en güzel şey bence :)iyi şanslar
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

bencede kesinlikle sessiz kalma...hakkını ara!şans haklının yanında olacaktır :wink:
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

önce geçmiş olsun demek isterim ve geçeceğinede gönülden inandığımı söylemeliyim. en doğru yerde olduğun için hak yanında olacaktır.
elifelifim
Üye
Üye

meraba arkadaşlar desteğiniz benim için o kadar önemliydi ki.bu arada iyi bir haber veriyim.başhekim bugün benimle konuşmak istedi.bir süre sonra gidip yanına konuşucam.bakalım ne olacak.çok teşekkürler tekrar desteğiniz içn.hepinizi çok seviyorum. :)
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

kafana takma yaaa zamana bırak bence...