Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

DAĞARCIĞINIZA HER GÜN İKİ SÖZ

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
fugurinan

DAĞARCIĞINIZA HER GÜN İKİ SÖZ

Mesaj gönderen fugurinan »

Türk Dil Kurumu, elektronik posta adresini bildiren herkese günde iki kelimeyi, anlam? ile birlikte ücretsiz olarak gönderiyor. Her geçen gün zedelenen güzel türkçemizi korumak amacıyla başlatılmış güzel uygulamalardan birisi.

Katılmak için,
konuya "Her gün iki söz almak istiyorum "yazıp "bilgi @ tdk.org.tr" adresine e-posta hesaplar?n? göndermeleri gerekmektedir.

E-posta grubundan ç?kmak isteyenlerin, ç?kmak istediklerini belirten e-posta iletisi göndermeleri kafidir.

Katılmanız sizin yararınıza olacak...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

güzel uygulama.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Harika bir uygulama bence!! :wink:
Minnak_Kışkışım

Mesaj gönderen Minnak_Kışkışım »

çok süper bir uygulama katılmamız yararımıza olacaktır :o
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

abi bence daha iyi bir uygulama şu ki (e tabi beni m kusuruma bakmayın ben azeriyim azeri turkcesini güzel konuşanlardanim neise bazen turkceyi bozuyorum ve webmaster de bana kızıyor :x )ama bence türk kuütürüne ve diline hakaret eden yada yanliş kullananaı istanbulun girişinde assınlar yada boğaza atsınlar harika olur ben yaparim bunu :evil:
fugurinan

Mesaj gönderen fugurinan »

:shock: :shock: :shock: kulaklarını çekmek yeter bazen bizde hatalar yapıyoruz :(