Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Daha kac gozyasi kaldi geriye ?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
LirikBudala

Daha kac gozyasi kaldi geriye ?

Mesaj gönderen LirikBudala »

Kacinci ölmüslügüm bu benim, ya elimdeki gözlerinden caldigim ilk mavi?
Peki söyle..Daha kac gözyasi kaldi geriye!

Hayatin tüm aglamalarini tüketen biri varsa onun tek kardesleri ucurum, kan ve tas..
Umarim hala aglayabildiginiz acilariniz vardir..
LEON...

Mesaj gönderen LEON... »

Ağlamak
Unutmak kadar kolaydır inan
Sevin ağlayabileyorsan
Sevin ağlayorsan
Gül ağlayabileyorum diye
Gül ağlayorum ağlayorum diye
Sana birşey yapamam
Ağlayamayorsan

Özdemir Asaf...

İncilerini dökemeyenlerden olma arkadaşım.Bırak seni ağlatan utansın...
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Acılarım var, düşlerde bile rahatsız eden. Acılarım, gözyaşını bile unutturan; neydi gözyaşı? Susuzluğum muydu suskunluğ? Acıdıkça içim, sancılarım arttıkça anladım, anladım: Hayat ölü doğurmuştu beni. Ve ölüler ağlamaz dostlarım.
akasya

Mesaj gönderen akasya »

sus ve sev

ask'ı yasa...

Bir yol göster senden bana...

Bir gün biter bu kanayan yara...

Sen bana kavusursun bende sana....

tüm duygular zordur kimi gözyasına bogar kimi cok güldürür..
benımde duygu yogunlugumda yazdıgım gözyasımın sahıt oldugu bu yazıyı sizinle paylasmak istedim...
ne kadar fazla yasanırsa yasansın genede bu hayat acısıyla tatlısıyla yasamaya deger...
Kullanıcı avatarı
Shuko
Takımdan
Takımdan
İsim: Sukru

Mesaj gönderen Shuko »

Kankamm benim yaaa... Yine icindeki maviligi disari cikarmissin. Helal olsun sana baska ne diyebilirm ki...
Kullanıcı avatarı
Shuko
Takımdan
Takımdan
İsim: Sukru

Re: Daha kac gozyasi kaldi geriye ?

Mesaj gönderen Shuko »

Ne guzelde soylemissin kankam evet daha kac gozyasi kaldi geriye.. Hic kalmadi be kanka hemde hic kalmadi, ne dokecek bir damla gosyasi nede bir damla kan. Peki ya bunlari duzeltecek hic mi bisey olmayacak hayatimizda he soylesene... Evet arkadaslar soyleyin ne olursunuz soyleyin artik biktim boyle yasamaktan.
LirikBudala yazdı:Kacinci ölmüslügüm bu benim, ya elimdeki gözlerinden caldigim ilk mavi?
Peki söyle..Daha kac gözyasi kaldi geriye!

Hayatin tüm aglamalarini tüketen biri varsa onun tek kardesleri ucurum, kan ve tas..
Umarim hala aglayabildiginiz acilariniz vardir..
LirikBudala

tesekkur ederim bizimle duygularini paylastigin icin
nil...

keşke...........

Mesaj gönderen nil... »

ben tam üç yıl ağladım. abarttığımı düşünüyosunuz belki ama üç yıl bazen ne kadar mutluyum diye ama genelde hüzünden, acıdan ve artık hiç gözyaşım kalmadı. Ne kadar zorlasamda kendimi ağlayamıyorum. canımı acıtansa ağlyamamak değil ama keşke gözyaşlarımı hakeden bişey için harcasaymışım.Koskoca bi yalan için ğlamasaymışım keşke... Hiç ağladığım için pişman olacağım aklıma gelmezdi ama gözyaşlarımı kaybedince anladım

Gözyaşlarınızı akıllıca harcayın. Değerse ağlayın. Ya benim gibi bi gün gözyaşlarınızı sevdiğiniz şarkılarda bile arayıp bulamazsanız?
LirikBudala

Her sey yasadiginda güzeldir..ama birseyler senden cikip gidince nedense insana cirkin seyler gibi gelir..ask mesela..ama insanlar neden boyle?
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

kaç damla göyaşı

Mesaj gönderen hazan »

tükettim bahara dair ne varsa, artık kış buralarda. içimde rüzgar!!!!
ama bitti tüm yağmurlar ve haybeye ıslanmalar.....
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

insanlar herşeyin daha fazlasını ve güzelini istedikleri için hep mutsuzdurlar ve bu hep böyle sürüp gider hepimiz aynı şeyi yapıyoruz kimse elindekiyle yetinmek istemiyo hep daha fazlası ilk önce hatayı herkes kendinde aramalı acıların en gerçek sebebi bence bu dur hep daha fazlası sonuç:hayal kırıklığı
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

insanlar hep daha fazlasıını ve güzelini istedikleri için mutsuzdurlar elindekilerle mutlu olmayı bilmediğimiz için mutsuz olmaya mahkumuz
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

yok be dostum, ne bulunduğum yerden ne de elimde olandan fazlasını istedim. bir garip mutsuzluk, çözülmeyen bir hüzün almış başını gidiyor; işte hepsi bu.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

hangi göz yaşı

Mesaj gönderen hazan »

geriye bi tek kendisi kalıyor insanın bide dostları. artık böylede mutluyum
Filinta

Mesaj gönderen Filinta »

aglamak in sanı rahat latır ama sorun ları cözmez acizligi gösterir bazı durumlarda sorunların üstüne git meden cözemesiniz veya sevdigine kendini zorla sev diremezsin seviyor san gidip izah edersin karsındaki sevdigin insandan aldıgın tepkiye göre yönlenmen lazım bence benim görüs lerim arkadaslar...