Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Demir Demirkan

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
TOPRAK
Üye
Üye

Re: Demir Demirkan

Mesaj gönderen TOPRAK »

benkisacafd yazdı:sert bir tarzı var ama ne kadar kaliteli olduğu tartışılmaz tabiki..mfö nün en sevdiğim ismi fuat günerle birlikte söylediği aşk varya şarkısı çok güzel ..bu şarkıyı ne kadar dinlesem bıkmıyorum... :) değişik uyumlu olmuş yani...
ben onu yeni türkünün solisti deryaa diye biliyodum ama :?:
MoRMoR
Üye
Üye
İsim: mor

Mesaj gönderen MoRMoR »

ama Derya Köroğlu değil...
Fuat Güner...
klibine denk geldim geçenlerde ''Aşk Var Ya'' nın bayağa iyi oldu...
uzun zamandır dinlememiştim...
pek bir memnun oldum...
TOPRAK
Üye
Üye

Mesaj gönderen TOPRAK »

:cry: ben yanlış biliyomuşum..sevindim doğruyu öğrendiğime..saolasın :wink:
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

"rüzgar"... tavsiye ederim... :wink:
TOPRAK
Üye
Üye

Mesaj gönderen TOPRAK »

artık albümlerini internet üzerinden yayınlayacakmış..korsana ve mp3lere karşı savaşmış.. artık orjinal albümde alamıycaz.. demir abi de bu mp3cü ahaliye fırsat vermiş oluyo..indir sat..kim kazanıyo yine onlar..ilginç bi yaklaşım..zaten sertap hanım sayesinde artık sahnede popta söylemeye de başladı..ben pentagramdaki demir abimi istiyorumm :evil:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

kopyalanmaya karşı korumalı mp3 dosyalarıdır büyük ihtimalle. o dosyalar online doğrulanmadan çalışmıyor bildiğimiz mp3 dosyaları gibi.

powerclub sitesi vardı. kola kapaklarındaki şifrelerle internet üzerinden müzik indirmeye fırsat tanıyodu. ondan dosya indirirseniz ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

yoksa albümü bedavaya dağıtmaya kalkacaklarını sanmıyorum..
~
ansızın gelecek gibisin..
TOPRAK
Üye
Üye

Mesaj gönderen TOPRAK »

sinan yazdı:kopyalanmaya karşı korumalı mp3 dosyalarıdır büyük ihtimalle. o dosyalar online doğrulanmadan çalışmıyor bildiğimiz mp3 dosyaları gibi.

powermuzikclub sitesi vardı. kola kapaklarındaki şifrelerle internet üzerinden müzik indirmeye fırsat tanıyodu. ondan dosya indirirseniz ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

yani yoksa albümü bedavaya dağıtma yok ortada..
demek istediğin şeyi biliyorum ben..öyle değil bu..demir abiyle konuştum ben..4 şarkı yapacakmış öyle sunucakmış internete..tamamen protesto amaçlı bi şey yani..ama yine de onun yaptığı her şey benim için tarihi bi belge..o yüzden o 4 şarkıyı bile vermesine karşıyım :evil:
sophie
Üye
Üye

Mesaj gönderen sophie »

üzerinden uzun zaman geçmiş de olsa favori şarkım ''RESİM''.
''ZAFERLERİM''de güzel ama.
efnan
Üye
Üye
İsim: efnan

Mesaj gönderen efnan »

çoookkk seviyorum!nirvana ve feridun düzağaçla birlikte benim ilklerim arasında!bi de korkma albümüyle ogün sanlısoy var tabi!
sesinin renginden ve müziğinden çook çook hoşnutum ama ateş yağmurunda çırılçıplak istanbuldan daha güzel bir albüm olmamış!elbette güzel ama daha güzel değil!daha iyisini beklerdim doğrusu :roll:
mellow
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen mellow »

Ankara'da dev rock organizasyonu

Ankara, dev bir rock organizasyonuna evsahipliği yapacak. Türk rock müziğinin önemli 32 isim ve grubunun yanısıra rock dünyasının efsanevi topluluğu Black Sabbath'ın eski vokali Tony Martin de 6-10 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek ''Ankirockfest-2007''de sahne alacak.

İlki, geçtiğimiz yıl 30 bin kişinin katılımı ile yapılan festival, bu yıl farklı bir organizasyon ile katılımcılarını ağırlayacak.

Ankirockfest-2007, Düşyolu Organizasyon (Ankara) ve Tasarımevi (İstanbul) ortaklığında, Çankaya Belediyesi'nin işbirliği ile Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Tesisleri'nde açık hava festivali olarak gerçekleşecek.

Toplam 244 bin 906 metrekare alana sahip bu tesisin 25 bin 300 metrekarelik çim alanı, festivalin ana alanı olarak düzenlenecek.

"Dünya için rock..."

Organizasyon yetkilileri festivalin amacını, ulusal ve küresel olaylara dikkat çekerek, toplumsal sorumluluk görevini yerine getirmeyi hedeflemek olarak açıklıyor.

Küresel bağlamda yaşanan çevresorunlarının tüm dünya ülkelerinin gündeminde ilk sıraya yerleştiği hatırlatılarak, sanayileşme ve çevreye duyarsızlık gibi sorunların beraberinde getirdiği kirliliğin, herkesi ortak bir bilinç ve sorumluluk doğrultusunda hareket etme noktasına getirdiği vurgulanıyor.

Ankirockfest-2007'de sanatçılar, müzikseverler, festivale katılan tüm kurum ve kuruluşlar ile konuya duyarlılık gösteren tüm kesimlerin tekbir ağızdan "Dünya için rock" diye seslenecekleri bildiriliyor.

Festival alanında Ankipara kullanılacak

Festivale katılanlar konser programının yanı sıra 40 bin kişinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği yiyecek, içecek, çarşı ve eğlence alanlarından faydalanırken, farklı aktivitelere katılabilecek.

18 yaş altındakilere alkol satışı yapılmaması için de farklı bileklik kullanılacağı bildirilen festival alanında, "Ankipara" kullanarak alışveriş mümkün olacak.

Bu paralar, alanda bulunan noktalardan, nakit ya da kredi kartı kullanarak alınabilecek.

Fiyatı 100 YTL olarak belirlenen "Konaklamalı Kombine" için ilk etapta, organizasyon komitesi tarafından temin edilen tek kişilik 50 çadır kurulacak.

Festival alanına kamera ve fotoğraf makinesi kesinlikle alınmayacak.

Festival, değişik ücret seçenekleri ile izlenilebilecek. "Tek Gün" için ücret 21.50 YTL olarak açıklanırken, "tek gün kamplı" 25 YTL, kombine bilet için ise 75 YTL ödenecek.

Biletler, Biletix üzerinden de edinilebilecek. Festivalin gerçekleşeceği Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Tesisleri'ne ulaşım Vedat Dalokay Parkı, Sıhhiye Köprüsü üstü, Tandoğan, Gençlik Caddesi, Milli Kütüphane, AŞTİ Köprüsü, Konya Yolu, Oran Sitesi Kavşağı ve Ahlatlıbel Tesisleri arasında sürekli ring yapan otobüslerce sağlanacak.

Servis ücreti 1 YTL olarak belirlenen otobüsler, gece geç saatlere kadar çalışacak. Kendi araçlarıyla gelecek katılımcılar için otopark hizmeti de verilecek.

Festival programı

6 Haziran tarihinde başlayacak festivalde, aralarında Türk rock müziğinin önemli isimleri sahne alacak.

Duayenler Erkin Koray ile Moğollar'ın yanı sıra, Pentagram, Bulutsuzluk Özlemi, Manga, Nil Karaibrahimgil, Feridun Düzağaç, Hayko Cepkin, Vega ve Barış Akarsu'nunda aralarında yer aldığı isimler, Ankirock'un konukları arasında bulunuyor.

Festivalin kapanış konserini ise efsanevi rock grubu Black Sabbath'ın eski vokali Tony Martin verecek.

Martin'in grubunda, Black Sabbath'ın birçok albümünde klavyede yer alan Geoff Nicholls da bulunacak.

İlk dört gün kapı açılışının saat 15.00 olarak belirlendiği festival, kapanış günü olan 10 Haziran'da saat 13.00'de izleyicilerini alana alacak.

Festivale katılan gruplar ile sahne alacakları tarih ve saatler şöyle:

1'inci Gün 6 Haziran Kapı açılış: 15:00

Deja vu - 17.30
Metropolis - 18.20
Umut Kuzey - 19.10
Hayko Cepkin - 20.50
Nil Karaibrahimgil - 22.20

2'nci gün 7 Haziran

Malt - 15.50
Redd - 16.50
Feridun Düzağaç - 18.00
Bulutsuzluk Özlemi - 19.30
Erkin Koray - 21.00
Moğollar - 22.30

3'üncü gün 8 Haziran

Karnaval - 16.15
Asena Özçetin - 17.05
Barış Akarsu - 18.10
Yüksek Sadakat - 19.30
Ogün Şanlısoy - 20.50
Demir Demirkan - 22.20

4'üncü gün 9 Haziran

Aydilge - 15.50
Anima - 16.50
Rashit - 17.50
Vega - 18.50
Gripin - 19.50
Manga - 21.00
Pentagram - 22.20

5'inci gün 10 Haziran

Reset to default - 14.05
Arcane - 14.50
Blacktooth - 15.35
Crossfire - 16.20
Raven Woods - 17.15
Pilli Bebek - 18.15
Whisky - 19.35
Tony Martin - 21.20

EDIT - sehrikalp: Aynı duyuruyu beş başlığa birden girmenize gerek yok. Dikkat lütfen.
sembolist24
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen sembolist24 »

bence aşırı magazinsel...