Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Depresyondakilere..

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Nora

Mesaj gönderen Nora »

ben istanbul u terk ettiğimde depresyona girmiştim.
Türk olan herşey beni hep mutlu edip hem de ağlatıordu..
Örneğin bir biskrem paketi sizi ne kadar mutlu edio böle durumlarda anlatamam.İnanın bana , öyle depresyon a girmiştim ki , Grup hepsi : olmaz oğlan dinlerken bile duygulanıodm o derece
Minnak_Kışkışım

Mesaj gönderen Minnak_Kışkışım »

bence hayat herşeye rağmen güzel en büyük yaralar bile kapanıyorsa niçin korkalım hayattan hayatı seviyorum ve sizde sevin ve bakın herşey nasıl tersine dönüyor :o
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Abi ben de çalışıyorum yaaa kasmayın küçücük şeylerden bile mutlu olmayı öğrenmemiz lazım yapmayın yaaa
fugurinan

Mesaj gönderen fugurinan »

doğru sölüyosun :)
Bozcaada

Ne olursa olsun yaşamaya mecbursun.!!
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

MECBURUZ YASAMAYA..... DEPRESIP DAWRANISLARDAN UZAK DURMAYIIIN MACBUR YASAMI GUZELLESTIRIYOR....DIPTE WE SONDA OLANLAR ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN........:(
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

hepimize geçmiş olsun.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

evet bu nası bişeydir anlamıyorum hem ordan kurtulmak istersin hem de gerçekten kurtulursam bu şekilde yaşayabilir miyim die düşünürsün çünkü o DİP'lere alışmışsındır. umarım o çıkış yolu bir gün bulunur.onun için diil mi zaten bu yaşananlar....MAVİYE BOYADIĞIM GÖKYÜZÜM VARDI KUŞLARIMI KİMLER ÇALDI.
Bozcaada

Hayatta Herşeye Gülümseyebilen Tek İnsan Kemal Sunal mıdır acaba??
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

insan depresyonda olunca herşeye ve herkese karşı çıkmak istiyo sanırım ya da sadece ben öyleyim..ben depresyona girince kendimi daha çok yargılıyorum :( hayata ve hayatın getirdiklerine karşı çıkıyorum. en son imkansız bir aşk yüzünden depresyona girmiştim :(
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

ben hiç depresyona girdiğimi hatırlamıyorum çünkü hiç depresyondan çıkmadım ki ya da o benim içimden çıkmadı bi türlü.Yara gibi,sargısız bi yara...
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

emrepark yazdı:ben hiç depresyona girdiğimi hatırlamıyorum çünkü hiç depresyondan çıkmadım ki ya da o benim içimden çıkmadı bi türlü.Yara gibi,sargısız bi yara...
Benim için de bu böyle :cry:
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

senin adına üzüldüm kızılgece ama benim gibi olan,beni anlayabilcek hiçkimsenin olmadığını düşünüyodm meğer kader ortağım varmış.Üzülme arkadaş hayat bize de böyle işte ne yaparsın :cry:
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

dipteyim... sondamiyim bilmiyorum.....ama depresyonda oldugum kesin..
bende sizdenim yani :roll:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

dipte de dieğilim,sonda da değili, depresyonda da değilim dipten sondan ve depresyondan 16 ağustosta saat 4 ü 5 geçe çıktım arkadaşlar.
şuan keyfim iyi allah bozmasın.