Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Depresyondakilere..

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
can

Depresyondakilere..

Mesaj gönderen can »

En dipte ve en sondaydım
Depresyonların da en çıkılmazında!
İnadına dinledim, dinledim, dinled......
Yine dipteyim yine sondayım ama depresyonda değilim :)
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

dipteyim sondayım depresondayım
yalvarırım gel de kurtar
beni tanımla,cümleler içinde kullan
yepyeni anlamlara sal....

evet ben depresyondayıımm.......
persephone

Mesaj gönderen persephone »

dibe vurmadan çıkamazsın derler ben uzun süredir dipteyim çıkış yolunu bulamıyorum.yeniden anlam kazanırmıyım bilmiyorum.depresyona alıştım belki kurtulursam bocalarım.
Dipteyi sondayı depresyondayım
Yalvarırım gelde kurtar
Beni tanımla cümler içinde kullan
Yepyeni anlamlara sal....
nergiz

Mesaj gönderen nergiz »

arkadaşlar koyvermeyin kendinizi ne bu depresif hava, zaten ölümlü dünya, boşverinnn!
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

dipteyim sondayım depresyonladayım :roll:
nergiz boşferdik zati :lol: :lol:
Misafir

antideprasan

Mesaj gönderen Misafir »

feridun dinlerken deprosyona girmemek mumkun mu?????size tavsiyem!sevgilinizden yeni ayrilmissaniz asla!diger zamanlar bi antideprasanla beraber alin f.d.yi,tabi gercekten sarkilarini icinizde hissedebiliyorsaniz(feridun fanatigi olarak icinizde hissettiginize eminim)sevgiler
:P
ucuckelebek

Mesaj gönderen ucuckelebek »

şarkı dinlemekle depresyona mı girilir beeee.?tüm şarkılarda acılar var,mutluluklardan çok..arabesk dinleyenlerin depresyonun doruğunda gezinmesi gerekir öyle olsa..sırf depresyon sözü geçiyor diye depresyona girebilen arkadaşlar varsa kutlarım onları...kendilerin çok veriyorlar demekki şarkıya,yürekten dinliyorlar :lol:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

BENDE TAM BİR F.D HAYRANI OLARAK SİZE SESLENİYORUM ARKADAŞLAR SİZCE F.D NİÇİN BÖYLE ŞARKILARI İÇTEN VE EN DERİNDEN YOKSA HİÇBİRŞEY UMDUĞU GİBİ GİTMEDİĞİ İÇİN Mİ?YOKSA ARTIK HERŞEYİN BOŞ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜ İÇİNMİDİR? :cry:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

kendisi derin ve içli bir insan olduğu içindir. bence senin yazdıklarının tam tersi olduğu için.
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

bence tabi ki deprosyon insanın durumunada bağlı ama daha çok insanın yapısı ile ilgili bir şey bazi insanlar hep depresyondalar belki insanların yanında normal davranmaya çalışsalar bile ama kötü bir şey insanın canını acıtıyor aslında delirtiyor desem daha doğru bazen kendini bile unutuyorsun yani kimliğini ya yüzünün şeklini :!:
Mustinet

Mesaj gönderen Mustinet »

:roll: ne dip kaldı nede dibin daha dibi :P bata bata bi hal oldum batınca herseyimi kaybettim ama sımdı geri cıkıyorum batanlara duyuru batmayı bildiqiniz gibi cıkmayıda bilin kardeşim aaa Olmuyor böLe depresif bi hayat :oops:
yalnızgezenindüşleri

Mesaj gönderen yalnızgezenindüşleri »

konyada cennet İZMİRİMDEN ve arkadaşlarımdan uzak depresyondayııııımm
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Abi bırakın bu halleri yaa!!
Yazın tadını çıkarın!!
Gez-Toz eğlen yazın da depresyona girilir mi Sabaha kadar oturun makara yapın, bara diskoya falan gidin yapmayın yaaa!!! :wink:
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

kes ke hayat bu kadar basit olsaydi
fugurinan

Mesaj gönderen fugurinan »

bozcaada ben zaten oyuzden depresyondyım butun yaz calısacam :roll: offf