Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

derinliğine kimse sevgili olamadı...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

derinliğine kimse sevgili olamadı...

Mesaj gönderen cmrtsi »

Kimi sevsem, onun hep uzakta bir sevdiği vardı, unutamadığı ilk aşkı ya da onu terk edip giden sevgilisi... Kimi derinden sevsem, o bir başkasını derinden hatırlardı. Öylesine çok sevdim ki onları, başkalarına duydukları sevgiyi anlatmalarını sessizce, içim acıyla kanayarak dinledim. Beni yitirmekten hiç korkmadılar; ÇÜNKÜ ONLARA GÖRE FAZLA İYİYDİM; BU YÜZDEN İLK ANDA VAZGEÇEBİLİRLERDİ BENDEN...
Beni terk edenlerden tek bir isteğim olurdu. ''Ne olur, bir daha beni aramayın! Çünkü ben kolay unutamıyorum. Çünkü ben size duyduğum o akıl dışı aşk yüzünden keder bahçemi dağıtıyorum. Çocukluğumun o güzel bahçesini.'' Böyle derdim onlara ama yine de ararlardı beni... Soluksuz ve umutsuz kaldıkları bir gece mutlaka akıllarına ben gelirdim... O, yedek sevgili!...

Cezmi ERSÖZ(kitabından alıntıdır)
:wink: :wink:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

mükemmel bi kesit..

kitabını almayı düşündüm bak şimdi :)
~
ansızın gelecek gibisin..
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

tavsiye ederim :wink: güzel kitaptır... :D
molibden
Üye
Üye

Mesaj gönderen molibden »

harikaa :D o kitabı bende de var ve süpeeerr..içinde hep kendimi buluyorum..
SeDeF
Üye
Üye

Mesaj gönderen SeDeF »

cezmi ersöz yine yapmış yapacağını.öylesine güzel yazıyorki...bu kitabını henüz okumadım en kısa zamanda okuyacağım.kalemine sağlık :!:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

demek k i sana deger verene sen deger vereceksin deger vermiyene deger vermeyeceksin eğer ki sana değer vermiyene sen değer verirsen iste o zaman pismanlık duya bilirsin...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

çok güzel ve bir okadar buruk sancılı...

cezmi ersöz'ün ilk okuduğum kitabıdır " şizofren aşka mektup" tu ve inklaptı kısada olsa bi dönemime....
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

Soluksuz ve umutsuz kaldıkları bir gece mutlaka akıllarına ben gelirdim... O, yedek sevgili!...
bu söz çok hoşuma gitti..yedek sevgili tam hikayeye uygun bi tabir olmuş nedense ilgimi çekti :roll:
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

mükemmel bi yazıydı ayağa kalktım alkışlıyorum ve bu kitapı mutlaka okumam gerekiyo diye hissettim bi an