Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

DİKKAT DİKKAAATTT...:))

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
melissa__

DİKKAT DİKKAAATTT...:))

Mesaj gönderen melissa__ »

arkadaşlar merak ediyorum,aramızda kaç tane ÖSS adayı var??biliyosunuz oldukça az bi zaman kaldı :x
Scream

Mesaj gönderen Scream »

birtanesi ben mesela
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

O zaman gezmeyi ve dolaşmayı bırakın çalışmaya başlayın hemen, şimdiden başarılar.........
minis
Üye
Üye
İsim: Mine

Mesaj gönderen minis »

bende öss adayıyım ve cok korkuyorm.cnkü ticaret okuyorm bizim gördüğümüz derslerle de 4senelik biraz zor kazanılır..
melissa__

scream ya,senin sınav giriş yerin geldi mi?
Scream

Mesaj gönderen Scream »

evet eskişehir yolunda özel bir lise neden sordun
melissa__

benimki de babamınki de gelmdi ya!ondan sordum
serseri

Mesaj gönderen serseri »

öss sınavı tüm gençlik için bir güvence kapısı peki bir soru soracam kaç kişi istediği bölümü kazanıp bitiriyor ve iş bulma şansı % kaç oluyor....
requiem

Mesaj gönderen requiem »

olmuyo ki öyle bişey.. :lol:
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Okuyun derim ama çevremde çok okumuş insan var ,ve işsizler ama mesleği olanlar çalışıyolar.......(şekil a ben mesela..)
melissa__

hakancım albette okuyacağız,amaaaaaaaaaaaa bu ülkede herşey bir riziko...!requiem in çok güzel özetlediği gibi biz meslek seçmiyoruz ki onlar bizi seçiyooo.....iş bulma yüzdesini falan bıraktım,istediği bölümde okuyup mutlu olduğu mesleği yapan insan o kadar az ki :!:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

eğitim sisteminin çarpıklığı..

size tavsiyem istemediğiniz bölümü mümkünse okumayın.. boşa zaman kaybı ve de o zaman içinde hem kazanamadıklarınız hem de kaybettiklerinizdir elinizde kalan. bunu farkettiğinizde ise benim gibi konusuyorsunuz :)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bu arada sınava gireceklere de başarılar.. umarım istediğiniz bölümleri okursunuz..
shutter

Mesaj gönderen shutter »

Ya off Bu sene giriyorum 11 gün kaldı ve kapak açmadım....
Buna rağmen 255 fln yapıyorum...okul puanıyla 320 edio....
Ama sınav psikolojisi çok farklı....
Ayrıca KAZANSAMDA MEZUN OLAMIYORUM!!!
LANET OLSUN FR LİSELERİ
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

geçen sene girdim okurken yine giriyorum ama bu sene okulda deyilim yine giriyorum hazırlık hayır öyle bir eylemde bulunmadım ve şuan itibariyle sözel :80 sayısal :45 :lol: eh yeter yani bu beni istediğim bölüme götürür nede olsa ticaret M.L
mezunuyuz fazlası zarar bence neyse sınava girecek bütün değerli arkadaşalrıma şimdi den başarılar diler allah tan istedikleri bölümleri kazanmalarını dilerim