Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

dokunduğum en sıcak ağustos akşamıssın...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
can

dokunduğum en sıcak ağustos akşamıssın...

Mesaj gönderen can »

aşkın yaşandığı en güzel an ağustoslardadır!

seni bekliyorum AĞUSTOS....
fdci

SEN ASLA DÜN OLMAYAN BİR YAŞANMAMIŞ AN

Mesaj gönderen fdci »

Duygular böylesine farklı böylesine içten daha nasıl anlatılabilir.klasik hiç birşey yok.'seni unutmayacağım' demiyor....'SEN ASLA DÜN OLMAYAN BİR YAŞANMAMIŞ AN 'DİYOR......VE DAHA BİRÇOK SÖZ...ONSUZ Bİ MÜZİK ZEVKİ ONSUZ Bİ HAYAT DÜŞÜNEMİYORUM BEN.ARTIK KİMSEYİ DİNLEMİYORUM.hakikaten.zaten doyurmuyor başka ses başka yorum.başka beyinlerin ürünleri......
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

ewt ya f.d'nin kalitesinden sonra gerçekten insan daha bir eler oluyo dinlediği ve dinleyeceği şarkıları...
can

kesinlikle

Mesaj gönderen can »

evet kalite aynı zamandada içindekii duygu yoğunluğu!!
ne kadar içten, sıcak, cesur, hissederek söylüyor dimi?
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Aslında Feridun dışı olsa da ben buna bitiyorum ya bak :Ağusttosun ortasında yağmurlar yağdırdın yaaaaaaaaaaa helal olsun be ne insanlar var işte abicim
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

askın gercekten agustosta senı bulacagına ınanıyormusun... bunun zamanını nasıl kestırıyrsun....umarım bır cevabın wardır..........
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Aradığım bulunmayan,haykırdığım duyulmayan,sen asla dünü olmayan bir yaşanmamış an!!! :wink:
Minnak_Kışkışım

Mesaj gönderen Minnak_Kışkışım »

ADAM GERÇEKTEN ÇOK İÇTEN SÖYLÜYOR tam anlamıyla yürekten ta derinden kapılmamak mümkün değil :o
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Buralar Soğuk!!!
flylover

Mesaj gönderen flylover »

ARADIM BULUNMAYAN HAYKIRDIM DUYULMAYAN SEN ASLA DÜN OLMAYAN BİR YAŞANMAMIŞ AN...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

SAÇLARIN RÜZGARSA GÖZLERİN NEREDE
SESİN ŞARKILARDA NEREDE YÜREĞİN
ELLERİNDE SEVDANIN YANIK KOKUSU
YAĞDI SEVDA NEREDE ELLERİN
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

aşk seni ağustos'ta buldu,ama sen yine evde yoktun!
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Wh@r+y@nn@ yeri değil ama neyse idare edinbu kullanıcı adını çok mu aradın ? :roll:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

Bugfixed yazdı:Wh@r+y@nn@ yeri değil ama neyse idare edinbu kullanıcı adını çok mu aradın ? :roll:

yoooo...ama size çok aranması gereken,zor bulunan,zor anlaşılan,ilginç ve karışık mı geldi?...memnun oldum.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Hayır nickinizin anlam ve önemi beni alakadar etmiyor. Beni alakadar eden kayıt olurken hiç okumadan hiçbir şeyi pardon sallamadan direkt girmeniz. bak aynen şöyle yazıyordu hatırlarsanız.
"Lütfen kullanıcı adı ve şifre gibi bölümlere garip karakterler girmeyiniz" Umarım anladınız ?
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.