Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Duman

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

ya gördünüz mü bilmiyorum ama 'seni kendime sakladım' klibi çok gsll olmuş bea..
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

gördük tabe öle güzel bi parçaya öle bi klip yakışırdı ancak.
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

bencede yakıışırdı :wink: :wink:
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

izledim izledim çok güzel olmuş yaa bu kadar güzel bi gruba yakışırdı zaten canım :wink: :wink:
<ROCKERGIRL>

Mesaj gönderen <ROCKERGIRL> »

cok kafa bir grup ya sarkilariyla olsun tarzlariyla olsun. son album super bu arada.
white_snm

Mesaj gönderen white_snm »

Süper bi grup...
İşlerini iyi yapıorlar..
Kaan muhteşem..
buket

Mesaj gönderen buket »

bence türkiye'nin en iyi rock grubu süper ötesi bunlar :D favorilerim HABERİN YOK ÖLÜYORUM -SAYIN BAYAN -SADECE KOKLAYACAKTIM ...vs. oo bi sürü yaa yaz yaz bitmesss :)
Bibabuce

Mesaj gönderen Bibabuce »

Arkadaşlar DUMAN'nın röportajında duydum. yeni albümü ingilizce olcakmış.nerden duydun diyosanız Frekensdan..... Sabırsızlanıyom.............
misk

Mesaj gönderen misk »

rüyanda görsen inanma!! hiç bıkmadan dinliyorum!
ozgeee

Mesaj gönderen ozgeee »

EN sevdiğim rock gruplarından biridir duman...
Çok çok severim...
ilk albümü daha kimsede yoktu ben demolarını dinlemiştim o gnden beri hastasıyım...
İlk albümden :hatun
İkinci albümden:ah
üçüncü albümden:yürekten favori parçalarım...
hepsi güzel hiç biri kötü değil ama bunlar birazCIK daha iyi :? :?
idanist

Mesaj gönderen idanist »

duman 16 aralıkta trabzondaydı gercekten muthişti konser ama su kızların batuhan batuhan diye bagırmalarından nefret ediorm bazıları sadece dumanı batuhan için dinlior
avril018

Mesaj gönderen avril018 »

walla arkadaşlar...bence şarkıları ii ama en iiside -kendisi bir garip melek..weee..-sayın bayan.. ..ok iii :lol:
emirates

Mesaj gönderen emirates »

Yani ben pek sevmem aslında Duman'ı. Bir önyargım var belki solistin tipinden tavrından ama şarkılarının da çoğu güzel.. Bir de zaten Türkiye'de bu kadar yüksek satış oranları yakalamış bu kadar kalabalık kitleleri arakasından götürmüş bir grup için benim yorum yapmam sanırım yersiz olur..
the_envoy

Mesaj gönderen the_envoy »

ben dumanı yeni yeni dinlemeye başladım ve hoşuma gitti yani kenndilerine ait tarzları var kimseye özenmiyorlar örneğin solistin yorumu çok hoşuma gidio adamın kendine ait felsefesi var bir yorumu var sanırım acıklı bir geçmişi varmış tam bilmiyorum ama bide en iyi şarkıları herşeyi yak ve seni kendime sakaldım...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Haberin Yok Ölüyorum gerçekten severek dinlediğim bir parça.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.