Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

dustum

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
fatma66

dustum

Mesaj gönderen fatma66 »

..
En son fatma66 tarafından Salı, Ocak 27, 2009 08:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
blackpearl

Re: düştüm...

Mesaj gönderen blackpearl »

Ne olursa olsun,ne yaşarsa yaşasın insan kendinden nefret etmemeli insan..
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Değişiyoruz fd_dincer; değişiyoruz ve gelişiyoruz. Bazen karşındaki kişinin senden yada bir başkasından ilgi görmesi onun için çok da farketmeyebiliyor. Ama senin söyleyeceğin sözler yada göstereceğin ilgi öyle bedavaya olmamalı. En azından bundan böyle..
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Şu dünyada yaklaşık 7 milyar insan var. Yaklaşık yarı yarıya düşünsek 3.5 milyar bayan yapıyor.Bunun yarısından fazlası genç nüfus olsa 2 milyar yapar. Boşversene yaa, sana kız mı yok :)
anilake7
Üye
Üye

Mesaj gönderen anilake7 »

fd_dinçer sevgili dostum bir 50 yıl sonra yanında kimse olmayacak hep yanındayız diyenler bi bakmışın yok:( onun için kendinle barışık ol...anıl dostundan saygılar
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

herşeye rağmen yaşamayı, inadına yaşamayı daöğreniyor insan... ama yaralar asla kapanmıyor :yok: