Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ebruli Klibinde Düzağaç...

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
burukbahar
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: şeyma

Re: Ebruli Klibinde Düzağaç...

Mesaj gönderen burukbahar »

Bence Ezginin Günlüğü,Yaşar,Grup Gündoğarken ve tabiki Feridun Abi kadar başarılı sanatçıların bulunduğu bu klipte Feridun Abi ve Hüsnü Arkan'ın gülüşü mükemmel.yüzlerinin hep gülmesi dileğiyle...
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

gözlük çok yakışıyor f.d ye :) kimsenin gülümsemesi onunki kadar sempatik gelmiyor bana ya :) o gülümserken gayrıihtiyari kendimi sırıtırken buluyorum tv/pc başında :)
fulyags1979
Üye
Üye
İsim: FULYA

Mesaj gönderen fulyags1979 »

çok tatlı gülüyorsun...
paranoyak
Üye
Üye
İsim: burcu

Mesaj gönderen paranoyak »

Ben de klibi çok beğendim hem Feridun Düzağaç var hem de hayalimdeki cafeye benzer çok hoş bir cafede çekmler bayıldım :lol:
Ha bir de çok kıskandım benim de öyle bir cafem olduğunda Feridun Düzağaç'da gelir inşallah. :cry:
gloriuss
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: yasemin

Mesaj gönderen gloriuss »

Ezginin Günlüğüne ait parçaları grup dışında bir tek F.D ye yakıştırıyorum. Klibe renk katmış. Ayrıca Mutlu Olmak Varken'i de çok güzel yorumlamış.
senem87
Üye
Üye
İsim: SENEM

Mesaj gönderen senem87 »

f.d yine harikasın. sensiz o klip bu kadar güzel olamazdı. o güzel tebessümün çok yakışmış.
yazmeltemi
Üye
Üye
İsim: Esra

Mesaj gönderen yazmeltemi »

Ne kadar tatlı gülüyorsun Feridun abi :) Keşke hep böyle gülebilsen, hiçbir şey üzmese seni...

Emrah, sana çok teşekkür ederim linki buraya koyduğun için. Çünkü linki koymasaydın izleyemeyecektim belki de.
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Ben teşekkür ederim. Bolca müzik kanallarında da çıkıyor klip.
nenni
Üye
Üye
İsim: sevinç

Mesaj gönderen nenni »

fdnin klipte oynadığını görünce çok sevindim gülmek bence de ona çok yakışıyor :lol: yüzünün hep gülmesini dilerim
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

Ne güzel gülüyor yaaa..çok yakışmış bence
poormisguidedfool
Üye
Üye
İsim: selcuk

Mesaj gönderen poormisguidedfool »

Bu şarkıyı Yaşar söylemeseymiş daha doğrusu Çeyrek albümü projesi Feridun Düzağaç'ın albümüne denk gelmeseymiş Feridun Düzağaç albüme alacakmış.Neyse ki konserlerde dinliyorduk bunu,Mutlu olmak Varken'i dinlemiş olduk.Saba Tümer'in programında doğum gününde çıkacak bir albümden bahsetmişti.Sevinsem mi üzülsem mi bilememiştim.Konserlerde söylediği cover şarkıları içeren bir albümdü. Bence çok gerek değildi.Hani konserlerde söylemediği şarkılar olsa neyse;farklı şarkılar dinlemiş olurduk.Kendi şarkıları olmayacaksa hiç olmasa da olur.Kendi şarkılarıyla birlikte bir kaç tane cover olsa tadından yenmez:)
Daha sonraki bir röportajında dört yılda bir albüm çıkaracağından bahsetmiş,yani bu projeden vazgeçilmiş olabilir. Zaten Feridun Düzağaç'ta bu şans varken böylesi bir proje zor gerçekleşir.Ona şarkı vermeyenlere dikkat ediyorum hakikaten ilginç isimlere şarkı veriyorlar.MFÖ şarkılarımızı kimseye vermiyoruz demiş fakat Hepsi'ye Sakın Gelme'yi,Gülben Ergen'e Tam Ortasındayım'ı,Bayhan'a Benim Hala Umudum Var'ı vermiş.Erkin Koray Funda Arar,Emre Altuğ'a veremem dediği üç şarkıdan ikisini vermiş.Bülent Ortaçgil Benimle Oynar mısın'ı isteyince sen en iyisi kendi şarkılarını söyle demiş.Ebruli'yi Yaşar söylemiş falan filan.Şanssızlık zincirinin halkaları.
Klibe dönecek olursak Feridun Düzağaç'ın klipteki adresi belli."Bu küçük işlere ben bakarım" denilirken çıkıyor ve gülüyor.Üç kere aynı dizede çıkınca kafam biraz karıştı.Tesadüf mü yoksa manidar mı bilemedim:)Yani klibin şöyle bir mesajı olabilir:Şarkıyı Yaşar'ın söylediğine bakmayın siz,Ebruli Feridun Düzağaç'tır esasında.Kara Murat benim...hayır benim...gibi bir durum.