Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

eğer parlamayı unutmuş bir yıldızsan...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
dipnoisti

eğer parlamayı unutmuş bir yıldızsan...

Mesaj gönderen dipnoisti »

eğer parlamayı unutmuş bir yıldızsan,aşık olmaktan korkuyorsundur.
eğer parlamayı unutmuş bir yıldızsan,tutacak bir elinin yokluğundan üzülüyorsundur.
eğer parlamayı unutmuş bir yıldızsan,güneş bile horlarken sen uyuyamıyorsundur.
eğer parlamayı unutmuş bir yıldızsan,diptesindir sondasındır depresyondasındır... dipnoisti
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Ben parlamı unutmuş bir yıldızım demek ki aslında hiç parlamadım :(
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

bende oyle
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ne garip aslında her kelimede insan kendini buluyor...hayat.!
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Hayat evet acımasız hayat :!:
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Bence hayat dediğin eğer yaşamasını bilirsen çok güzel bir şey!... Ama sen yaşamayı bilmezsen tamamiyle insan için tam bir cehennemdir!...
serseri

Mesaj gönderen serseri »

yaşamayı bilmekle alakası yok sadece hayat imkan verirse çok güzel bir hayat yaşarsın aksi taktirde dedğin gibi cehennem ızdırabı yaşarsın. her zaman imkanın olduktan sonra yaşamayı bilmesende öğrenirsin herşey imkanlarda ve önümüze çıkan engellerde bitiyor...!
nova

Mesaj gönderen nova »

kuzey yıldızı çok uzakta...

:arrow:
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

problem mutlu olub olmamak degil yasamin kendisi kendi anlami yasamin ne oldugunu anlamadan yaranisinin amacini bilmemen yani bilmiyorum sanki mecburen bir cikissiz oyuna atilmis gibisin problem bu hayatin kendi anlamini bilememek
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

ohooooo,haklısınız hiçbirimiz kendi isteğimizle bu dünyaya gelmedik,anne babalarımızı,çevremizi,hayat koşullarımızı seçmedik?ama bunları oluşturma imkanına sahibiz,herşeyden şikayet ederek sadece yaşamın olumsuz yönlerine kendimizi kaptırırsak var ya??buarada hani siz yaşamın manasını,neden bu hayatı yaşadığımızı düşünüp,durmadan bu soruyla karşı karşıya geliyosunuz ya bence bu bi paradoks ve siz sadece ve sadece zamanınızı tüketiyosunuz???wolfs ne güzel demiş yaşamayı biliyosan diye...önemli olan bu;yaşamayı bilebilmek!!gerisi karmaşa....böyle hayatın içindeki boşluklara kendinizi kaptırmakla elinize ne geçiyo acaba?sürekli bi olumsuzluk,bi yılmışlık?mutlu olmak için o kadar çok sebep var ki azıcık düşünürseniz,bazen nefes alabildiğim için bile tanrı ya defalarca teşekkür ediyorum.....karamsarlığın içinde boğulmuşsunuz valla....
serseri

Mesaj gönderen serseri »

offffffff ya neden sen herkesi aynı kefenin içine koyuyorsun ve onları kendin gibi görüyorsun... :!:

melisa demiş ki ; "mutlu olmak için o kadar çok sebep var ki, karamsarlığın içinde boğulmuşsunuz valla...."

Mutlu olmak için şuana kadar benim karşıma hiç bir sebep çıkmadı aksine beni mutsuz etmek için bir çok sebep çıktı...! Bunu şimdi ne alaksı var karamsarlıkla...! Tabi kimse dünyaya gelirken şuan ki yaşadığı ortamı ve aileleri seçmedi seçme şansıda yoktu olmyacakta. işte bu yüzden kimi insan hayatından nefret edecek kimis ise senin gibi düşünecek senin önünde hiç bir enegel yok ki böyle konuşuyorsun ama her insanın önünde engel yok diye bişey yok...!

sen den tek bir istediğim her insanın fikir ve görüşlerine saygı göster.. kişiler bu hayatı sevmiyorsa eğer bunu sevmek istemediklerinden kaynaklanmıyor. hayat onlara güzel bir yaşam vermemişki bu hayatı sevmiyorlar ..

Hiç kimse sen olamaz hiçkimsenin hayata bakış açısı tıpa tıp aynı da olamaz
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

insanlar imkanlarını kendileri yaratır,ben buna inanırım!herkesin seçme özgürlüğü vardır,sen karşına çıkan fırsatları bikaç pencereden değerlendirmeyi bilmez doğru seçimi yapamazsan işte böyle yok mutluluk karşıma çıkmadı falan diye ağlak yaparsın!!!!!büyük mutluluklar küçük şeylerle elde edilir....ama sen yinede beni dinleme NE HALİN VARSA GÖR:x
serseri

Mesaj gönderen serseri »

:evil: :evil: :evil: :evil:
ya boş ver tamam ya ben anlatamıyorum yada sen anlamıyorsun herkesin hayata bakış açısı farklıdır ve ben buna saygı duyarım

Kod: Tümünü seç

ya zorlamı ben bu hayatı sevmiyorum sevmiyeceğimde aslında beni sevenler olmasa bir dakka bile kalmazdım bu dünyada sadece onların göz yaşı dökmesini istemiyorum onlar benim için çok değerli kişilerdir...! Ve benim gibi birisi için üzülmelerini istemem :(
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

serseri istesene istemesende kalacaksın senin elinde olan bir durum değil çünkü bu diğer bir konu ise gösterdiğin manzeretleri bir köşeye bırak çünkü onlar senin yalanların kendini kandırma hayattan her zaman tad almaya bak bu dünyada kalmak istemeyen birisi olsaydı ben olurdum iyi biliyorsun neler olduğunu ama yinede hayatın tadını çıkarmaya çalışıyorum

Kod: Tümünü seç

ne olursa olsun hayat yaşamaya değer...!
serseri

Mesaj gönderen serseri »

sen benim yaşadığım zorlukları daha iyi bi,lirsin ahmet sen de böyle yaparsan ben yalancı olurum :cry: :cry: