Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

En çok sevdiğiniz dizi veya diziler?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
lavinyaa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinyaa »

ben de süper baba yı çok sewiyodum izlemekten hep zewk aldığım tek diziydi tekrar yayınlanma yine izlerim sıkılmadan
lavinia6070
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinia6070 »

şimdiye kadar hiç bölüm kaçırmadıgım bi dizi var gülbeyaz
okadar çok diziye demişimdir ki bunu hiç kaçırmadan izliiim ama nafile her haftann aynı gunu tv basına oturamıyorm
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

haziran yazdı:şu anda yayınlanan dizilerin hepsi saçma..dikkat edersiniz, konuları ne kadar farklı olursa olsun işlenişleri hep aynı..bir de sonradan saçmalayanlar var onları hesaba bile katmıyorum..en güzel diziler eskilerde kaldı bence.

şimdi sırf diziler değil, televizyonda olan herşey birbirinin aynısı ya da bir değişik versiyonları..insanlardaki saçmalama ve bozulma televizyona da yansımış..
evet katiliyorum ama HEPSİ sacma diyemeyiz... gercekten tiyatrocularla oynayan ve dogal rol yapan diziler de var... roller bazen o kadar dogal oluyor ki gercek saniyosu o derece... ornek vereyim yabanci damat :D tab sacma taraflari vardir bence ama bence televizyondaki en kaliteli dizi...
bulgur
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen bulgur »

Avrupa yakası ve Enson babalar duyarı izlerimm bide trtr1 de cumartesi aksammlari 23:00 de iz pesimdemi öle bisey cıkıyo onları izliyom...
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

avrupa yakasini da unutmamak lasim tabi :D :lol:

izlemeyenler cok sey kaciriyo :P
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Tv ile aram yok,eğer sinema olursa izlerim,yoksa dizilerin hepsi vakit kaybı gibi geliyor bana.
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

ben tRt 1 deki kuzenlerim i severim askerde de onu izlerdim şimdi ise vakit buldukca onu izlemeye calısıyorum..
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

SIDIKA vardı bi ara ben onu çok severdim :wink:
yalnizligimsanaemanet
Üye
Üye

Mesaj gönderen yalnizligimsanaemanet »

yedi numara vardı trt1 de.ne zaman tekrarları yayınlansa sıkılmadan izlerdim. tabi bi de cemberimde gül oya vardı.izlediğim en başarılı ve kaliteli dizilerden biriydi.
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

televizyonla arası ii olan biri diilim ama eskilerden süper baba,şehnaz tango çok hoş dizilerdi,son dönemlerden de çemberimde gül oya harikaydı.Öğretici bi yanı vardı o dizinin.Şimdi dizi takip etmiyorum.
vedat_fd
Üye
Üye

Mesaj gönderen vedat_fd »

7 numara
GoZdE
Üye
Üye
İsim: gözde

Mesaj gönderen GoZdE »

Süper baba (bir harikaydı),Sıcak saatler(süüpeer),ikinci bahar( :D :D )
007ela
Üye
Üye

Mesaj gönderen 007ela »

izlediğim ve hayatıma çok şey katan bir dizi vardı bu dizi değildi aslında bir uyanıştı benim için tabiki oyuncularıyla çağan ırmak'ıyla bir numara olan çemberimde gül oya her bölümü benim için bir babam ve oğlum filmiydi...
nwtzk
Üye
Üye

Mesaj gönderen nwtzk »

yerlı dızıler-super baba ,ıkıncı bahar,baba evı,yedı numara,delı yurek,sasıfelek cıkmazı ,avrupa yakası,en son babalar duyar ve son olarak ayrılsakda beraberız sonuna kadar ızledıgım ve cok sevdıgım yerlı dızıler.

yabancı olarakda-alf,southpark,couplıng,seınfıeld,my name ıs earl,kanıt pesınde,prıson break devamlı ızledıgım ve cok sevdıgım yabancı dızıler.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

o kadar işler alıkoyuyorki artık dizileri takip etmeyi bırakın gazete alışkanlığımı yolda eve giderken uyumazsam okuyorum... :(