Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

En gıcık olduğunuz durum nedir?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

tam laf anlatmaya çalışırken sözümün kesilmesinden nefret ederim...
birde haklıyken karşımdakinin çok fazla konuşup hiç anlamadan beni haksız konuma düşürmesi!!! GICIK OLUYORUM :x
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

benim en gıcık ollduğum şey ben birşeyler yaparken yanıma gelip bşarkı söyleyip rahatsız edilmem[yani şimdiki gibi] :twisted: :twisted: :twisted:
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Mutfakta yemek yaparken birinin beni izlemesine gıcık olurum elim ayağım dolaşır hiç rahat edemem :( bir de FD dinlerken konuşulması :cry:
starling
Üye
Üye

Mesaj gönderen starling »

karşımdaki kişi beni dinlemezse sinir olurum
paintorebel

Mesaj gönderen paintorebel »

en gıcık olduğum durum hala yaşıyor olmak
patosss

Mesaj gönderen patosss »

bi tane daha çıktı gıcık olduğum durum...bir kişinin haberi olmadan hakkında atıp tutmak...
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

ben herşeye herkese hatta bazen kendime bile gıcık oluyorum yaa!!
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

En gıcık olduğum şey hakkımda birilerinin, bir şeylerden tam emin olmadan yalan yanlış konuşmaları!!! Bu güne kadar çok yaşadığım için sanırım en gıcık olduğum durum bu!! :evil:
Aysu
Üye
Üye

Mesaj gönderen Aysu »

en gıcık olduğum benim de birine soru sorduğumda karşılığında cvb alamamamdır kendimi aptal gibi hissediorum oz amn :!:
ester
Üye
Üye

Mesaj gönderen ester »

yalnız kalmak istediğimde yanımda birinin olması :x :x
Kullanıcı avatarı
Gülce
Takımdan
Takımdan
İsim: Ebru

Mesaj gönderen Gülce »

siz şimdi hararetli hararetli bi konu anlatıyosunuz ve konunun en önemli kısmı sonu fakat sizi dinliyenler sizi dinlemekten fazgeçiyo ve sonunu anlatamıyosunuz. :lol:
ölürmüsün öldürürmüsün :roll:
çilekeşgirl

Mesaj gönderen çilekeşgirl »

bende diğer arkadaşların tam aksine ukala insanları daha çok severim napıyım daha sempatik geliolar :oops: ama bende anne mağduruyum benim annemde pat die kapayı verir son ses müzik dinlerken ve gıcık olurum artııı en gıcıkolduğum şey kaprisli,bencil,özentii ve dinlemeden yorum yapan insanlar ve daha neler neler yanii herşeye sinir oluom gibi bişe
EZBezbEZB
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen EZBezbEZB »

Benim en gıcık olduğum durum herhangi bir işimi başkasının yapmasıdır.Daha doğrusu karşımdaki kişinin işini iyi yapamadığını düşünürüm(ailem dışında)...Bu sebeple genelde her işimi kendim yaparım ...
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

en gıcık olduğum şeyler;
sözümün kesilmesi,karşımdakinin ben birşey anlatırken başka bir tarafa bakması ve KENDİNİ BEĞENMİŞ İNSANLAR
katya
Üye
Üye

Mesaj gönderen katya »

En gıcık olduğum durum okulda asistanların biz öğrenciyi adam yerine koymayıp lafı ağzımıza tıkamaları....Aşşağılık komplexi var hepsinde,ezik gelmiş ezik gidecekler işte!!Eziklikliklerini de böle bastırcaklarını sanıolar :x
Kilitli