Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

En gıcık olduğunuz durum nedir?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

en gıcık olduğum şey biri bana derdini aç der ben başlarım anlatmaya.işte aşığım ve unutamıyoruma gelir söz tam o anda karşımdaki patavatsız;amaaaaan unut gitsin sana çocuk mu yok?der.yahu unutabilsem unuturdum heralde dimi?yaklaşık 1 buçuk aydır unutamıosam eğer bunda bi bozukluk var zaten benim derdim kendime yetiyo.çok gıcık oluyoruuuuuummmmmmmm :x :x :x :x :x :x :x
DiLoS
Üye
Üye

Mesaj gönderen DiLoS »

çk şey var yaa liste baya uzun
herkesin yannda susmk bilmezkn onn yannda konuşck şey bulamamk , sonra taklit edilmek (yeni bişi alıyosn gelip nerden aldn diyo ertesi gün aynısı ondada var :oops: ) , başka daha bi sürü var mesela fd yi anlamaktn yoksun insanlardn nefret ediormmm(ya madem anlamıyosn konuşma :!: )....
AYSEGUL

Mesaj gönderen AYSEGUL »

ben annemin benim ders çalıştığımı bildiği halde arkadaşlarına bizim ki hiç ders çalışmıyo hep bilgiisayarın başında demesine sinir oluyorum... tiksinç bi durum yaa
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

en gıcık olduğum durum

Mesaj gönderen hazan »

gece olunca yastığımla yatağımın bana düşman olması:) uyutmuyolar beni. sabaha kadar kırk takla atıyorum uyuyabilmek için :)
Fairjudge

Mesaj gönderen Fairjudge »

Beni gıcık edenlere gıcık oluyorum. :wink:
atila.61

Mesaj gönderen atila.61 »

ne beklediğini,niye beklediğini bilmeksizin beklemeye gıcık oluyorum.
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

tartısmalarda haksız olduğu halde bunu kabullenmeyen insanlar çıkar karsıza hem haksızdırlar hemde sizin düşüncelerinizi dinlemeye tahammul edemezler.işte ''gıcık'' bir durum ve ben bu gün bu gıcık durumu çok yaşadım.sinirden ağladım yaa.
atila.61

Mesaj gönderen atila.61 »

En kızgın olduğum anlarda birilerinin yumuşatma çalışmalarına da gıcık oluyorum
tarlaçiçeği

Mesaj gönderen tarlaçiçeği »

ben sıralamak istiyorum çünkü çok gıcık olduğum şeyler var
çok konuşana,sorduğun soruya cevap vermeyene,yalana,kültablasında kalan izmarite(dökün kardeşim),dağınıklığa(toplayın kardeşim)çok alkol alana,sigarayı abartanlara,geyik muhabbeti yapanlara sonraaaa dur daha vardı,gereksiz kıskançlığa,sürekli küfür ederek ortada dolaşan serserilere,kendini ifade edemeyenlere,laf atanlara,birde söz verip te tutmayanlara,ikilemlere,net olmayan cevaplara(artık ne anlarsan)neyse abartmayım ayıp olmasın herşeye gıcık oluyorum kısacası.ama bunlara gıcık olmayan yoktur die düşünüyorum,bilmiyorum yani
patosss

Mesaj gönderen patosss »

Ben en çok dinlenilmemeye gıcık olurum.Hele de arkadaşlarım beni dinlemiyorsa üstelikte sürekli olarak benim için çok önemli olan şeyler hakkında dalga geçiyorlarsa o zaman çıldırırım...Ya biraz da konuya karşınızdakini düşünerek bakalım...
orkun

Mesaj gönderen orkun »

en gıcık olduğum canlı akıllı olmayan kız
aptal kıza tahammülüm yok
*PINAR*

Mesaj gönderen *PINAR* »

Benim de en gıcık olduğum şey; ben bir seylerle uğraşırken arkamda birinin durması ve bana birseyler söyleyerek dikkatimi dağıtması.Ne yapacağımı unutuyorum böyle durumlarda sinirden.
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Şu sıralar en gıcık olduğum durum neredeyse bütün sunucuların Mehmet Ali Birand ' ı taklit etmeleri
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

ewt... sinir oluyorum yüzeysel korkak insanlardannnnnn sinirli:
murti
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen murti »

benim en gıcık oldum durum cd romsuz bilgisayarlara cd rom takıp format atmak :D
Kilitli