Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

En gıcık olduğunuz durum nedir?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

aslında gıcık olmadığım bir durum sölesem daha iyi olurdu benden bu.

Konuşacak birşey bulamamak iğrenç bir durum. Özellikle de yanınızdakiler durmadan konuşacak birşeyler buluyorsa.

:shock:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Abi aynen katılıyorum sana benim sorunlarımdan biride bu fazla konuşacak bi konu bulamamak o zaman sinir oluyorum işte. Ne yaparsın.
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Benim en gıcık olduğum durum; Bir kişiye soru sorduysam ve o kişi de bana cevap vermediyse uyuz olurum!... :x
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

abi ben bir söz anlatıyorum adam beni dinlemiyor sonra da hı ne dedin diyor ya kıl oluyorum ( bunu serkan çok yapıyor)
crazy

Mesaj gönderen crazy »

bırıne soleyeceğım konuyu unutmak
crazy

Mesaj gönderen crazy »

aynı zamanda kendını akıllı sanan salaklara bana surat yapılmasınna vede son ses dınledığım muzığı kapatmalarına uyuz olurum :evil:
-WaRLocK-

Mesaj gönderen -WaRLocK- »

Aslında dediğiniz şey bana da çok oluyor.Konuşacak konu bulamamak iğrenç bişi.Özelliklede yanınızdaki insanlar bi konu hakkında konuşuyosa. :(
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

sanırım hepinizin ortak sıkıntısı bu konuşma,allaha şükür benim bi sıkıntım yok bu konuda!!!benimde tam tersine motorumu soğutmak zor.....herneyse aslında durumu ve kişisine göre gıcık olduğum şeyler değişiyo!mesela kendini olduğundan farklı sanan salaklardan nefret ederim ve onlara aslında ne olduklarını göstermek için elimden geleni yaparım,lafımın kesilmesine,dinlediğim müziğin değiştirilmesine+sesinin kısılmasına,ukala insanlara ve kapalı havalara gıcık olurum....................
serseri

Mesaj gönderen serseri »

En gıcık olduğum şey benim bir işle uğraşırken başıma birilerinin gelip bir şeyler diyerek kafamı karıştırması
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

nonor,susul,titismamani,ukalalari gorunce kidigim gelir bir iyice dovmek isterim birde okula gidib sacma sapan insanlarin viriltilarina katlanmak zorunda kalmak birilerinin bana iftira vurmasi ve beni anlamamasi :lol:
En son buralarsoguk tarafından Çarşamba, Eylül 15, 2004 19:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

yazdığın kelimelerin anlamlarını yazarsan eğer bizi daha iyi aydınlatmış olursun
HeLL_23

Mesaj gönderen HeLL_23 »

benim en gıcık olduğum durum sabah ve akşam iştimaları bide sabahları erken kalkmak ehuehu..askerimde :D
HeLL_23

Mesaj gönderen HeLL_23 »

bide şu ismimin altında acemi yazıyo ona gıcık oluyom acemilik bitti birader.ustayız artık. :lol: :lol: :lol:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

:) ehu hell bak senin adın a üzüeldüm
Kilitli