Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

EN GÜZEL YAĞMUR

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
özi

belki bir gün..

Mesaj gönderen özi »

bazen yokluğunda kayboluyorum..senleyken sensiz kalıyorum bu yaralı kalple,sana mı haksızlık ediyorum, kendimemi? yoksa ona mı? seni sevmek ne zormuş bu yağmurlu günde.elim ayağıma dolaşıyo,git diyorum gitmiyo..kal diyorum kalmıyo..sanki her yağmur damlasıyla kalbime çakılıyo ve orda yok oluyo,anlamsız bir yoklukla..evet anlamsız yokluğunda kayboluyo..bi anlam veremiyorum ben yokluğuna,,yıllar sonraki bu özleme mi kızayım yoksa yıllar önce sessiz sedasız çekip gidişine mi, yoksa bendeki bitmeyen sana mı??anlamıyorum..anlayamıyorum..seni ne çok özlüyorum ben bilmiyorum.. belki bir gün gelirsin sana anlatırım neyi bilmediğimi..sen bulursun tekrar sende kaybolmuş beni..belki bir günn..
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

bu sabah yağmur var istanbul'da gözlerim dolu dolu oluyor bilinmez niye..en sevdiğim şehrin yağmurunda ıslanmayalı çok oldu..ne de güzel olur nisan da yağmuru istanbul'un..keşke şehrimde olsam yine yağmur altında koşsam bağırsam ve çocukluğumdaki gibi ağzımı açsam yağmur suyunu içmeye çalışsam..özlem duyuyorum şehrime ve onun yağmurlarına..
özi

Mesaj gönderen özi »

keşke demeği hiç sevmem bilirsin..ama keşke o yağmurun altında seninle yürüseydim sonsuza..seni çok özledim :cry: gel yağmurum ollll...
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

yağmuru sewmezdim ben. belki de başımı ağrıttığı içindir.. ama huylarım değişti son bi yıldır.. yalnız kalmak da, yağmurda tek başıma ıslanmak da gözyaşlarımın yağmurla yarışmasına da üzülmüyorum artık... sanırım kabullenmek böyle birşey.
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

yağmur kocaman bir hüzün taşır ve bekler gülümsemeyi hepimiz gibi...
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

umit_shady yazdı:yağmur kocaman bir hüzün taşır ve bekler gülümsemeyi hepimiz gibi...
gülmeyi BEKLEMEYE zamanın yok,gülmeye zamanın varken gül,gün gelecek zaman bile kalmayacak elinde!Hem bak yaz geliyor,yağmur bulutlarının kaybolma zamanı,hüzünlü yağmurlar burdan çoktan gitti bile.Ama en güzel yağmur okadar derinlerime işlemişti ki ,hep orda kalacak,gitmesini de hiç istemedim zaten
özi

bittii..

Mesaj gönderen özi »

yıllar geçiyo üstümüzden ama değişmeyen ilk günki gibi hatırlanan en güzel hikayeler var içimde yok olmayan olamayan..özledimmm..o günleriii,seni,umutlarımı her şeyi senin olduğun,hayatımda var olduğun her bir dakikayı özlüyorumm..üzerimize yağan her damla yağmuru özlüyorumm..ve biliyorum değişmeyecek,yine dönmeyecek o anlarr..dönmeyecekmisin gittiğin yağmurla..ahh bi istesen,bi istesen dönmeyii..her yağmurun bi tükenişi vardır sevgili,bende tükendim,bittimm seni beklerken..giderken bıraktığın bi türlü bitmeyen yağmurlar bitiyor artık,tükeniyor..işte özledim bugün seni yine sebepsizz..
gocmen
Üye
Üye

Mesaj gönderen gocmen »

yağmur deyince dostum aklıma geliyor,yağmurdaki halime gülüşü geliyor aklıma,krize girişlerimiz...yağmuru çok seven hüzünlü gözlü o güzel kız geliyor aklıma...şimdi çok uzaklarda olan,bana 'bu şehrin tadını çıkar' diyen can dostum geliyor... :(
sokaklarda evcil

Mesaj gönderen sokaklarda evcil »

yağmur güzeldir ama hiç güzel bişeyler anımsatmaz bana hep bir hüzün hep bir hüzün ama güneşten iyidir herzaman için :lol:
007ela
Üye
Üye

Mesaj gönderen 007ela »

YA MİLLET BEN YAĞMURDA YÜRÜMEYE BAYILIYORUM .BİRDE ÇIPLAK AYAKLA ÇOK HOŞUMA GİDİYOR SANKİ BÜTÜN GÜNAHLARIMDAN ARINI GİBİYİM..AHH BİR YAĞMUR YAĞSA........
dengesiz28
Üye
Üye

Mesaj gönderen dengesiz28 »

Ben bahar yağmurlarına bayılıyorum bide bu yağmur şebinkarahisar topraklarına yağıyosa ve yağmurdan sonra o insanın benliğine işleyen toprak kokusu geliyosa değmeyin keyfime...
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

dengesiz28 yazdı:Ben bahar yağmurlarına bayılıyorum bide bu yağmur şebinkarahisar topraklarına yağıyosa ve yağmurdan sonra o insanın benliğine işleyen toprak kokusu geliyosa değmeyin keyfime...
Ne güzel şeydir o toprak kokusunu içine çekmek.
İnsanın alıp başını gidesi gelir...
Ben de çok severim yağmurdan sonra...
desperada
Üye
Üye

Mesaj gönderen desperada »

Yagmur ferahlik, temizlik gibi geliyor bana...sanki tüm derdi kederi alip götürüyormus gibi... hele o yasli asmamizin altina oturup islanmak yok mu....(bide asmanin üstündeki kurtlar pitir pitir dökülmese :x )

beni sevmezsen yagmurlari sev...
:rock:
memed
Üye
Üye

Mesaj gönderen memed »

Sakin yağmur altında her daim gezmeyi severim
KesKe
Üye
Üye

Mesaj gönderen KesKe »

yağmur yağıyor