Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

EN GÜZEL YAĞMUR

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
witcher

Re: EN GÜZEL YAĞMUR

Mesaj gönderen witcher »

yaz yağmurudur çunku yağmurda ıslanırsın sonra tekrar kurursun ya da ıslanmayı tercih etmediğin zamanlarda canlı olarakta seyredebilirsin ama kış yağmurunu bu kadar kolay kendine uygun olarak şekillendiremezsin
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

aynı yağmurla ıslanamadıktan sonra :roll:
~
ansızın gelecek gibisin..
DeepSenSe

Mesaj gönderen DeepSenSe »

seninleyken üzerimize yağan her bir damla en güzel yağmur bana :)
hale
Üye
Üye
İsim: Hale

Mesaj gönderen hale »

bence de yaz yagmurudur..özellikle sahil kıyısında yürürken ıslanmak çok güzel..o ılık ılık esen rüzgarlar..bide denizdeyken..o zaman da cok tatlı bir hava oluyor..yaz'ı cok özledim :(
masalperisi06
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: gülşah

Mesaj gönderen masalperisi06 »

onunla ilk görüştüğümüz yerdi ve yağmur yağıyor çok güzeldi artık yok ama. en güzel yağmurdu yağan o yağmur... :(

// düzenleme
lütfen kelimeleri gereksiz uzatmayın
Filinta
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen Filinta »

merhabalar yağmur bahane amaç şahane!

edit: yaska

lütfen bazı kelimeleri büyük, bazılarını küçük harflerle yazarak görüntü kirliliğine sebep olmayınız.
tayfun4
Üye
Üye
İsim: Tayfun

Mesaj gönderen tayfun4 »

her yağmur güzeldir bana, 'deliye hergün bayram' gibi, ama ayrı, yağmur bambaşka bişey,her seferinde dışarı çıkıp boş sokakta damlaların içinde yürümeyi,altında boş boş durmayı,her yağmurda onu düşünmeyi seviyorum,ferahlatır,sakinleştirir beni,yaralarım kapanır sanki,bitmez sancılarım diner az da olsa,her yağmurda onu düşünüp sıkılırım,kendi canımı acıtırım,anlatamam,bi yağmur dinler beni,aslında bu yüzden her yağmur güzel bana
sophie
Üye
Üye

Mesaj gönderen sophie »

yaz yağmurlarını severim ben de.beklemediğin bir anda gelir ve geçer.öyle ansızın gelir ki güneşi bile karartamaz acelesinden.sonunda da sadece yüzünde o birkaç damla kalır.ve renkli bir kuşak
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

iliklerimize kadar ıslanıp da servise bindiğimizde bana deliler gibi sarılıp ıslak ıslak yanaklarımdan öptün ya işte o yağmur benim en güzel yağmurum.o yağmurlar hiç yağmayacak bir daha...
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Yağmurları çok severim aynı zamanda da kızgınım onlara..Hep en güzel anlarda gelir dağıtırlar her şeyi,kaçışır insanlar oradan oraya..Ama o toprak kokusu,her damlada bir arınış öylesine güzel ki..