Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

EN GÜZEL YAĞMUR

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
DeeP_SenSe

EN GÜZEL YAĞMUR

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

Yağmur yağıyor buralara...yağmurlu anılar canlandı gözümde.Öyle çok değil,bir tane.Şemsiyemiz olduğu halde sırılsıklam ıslanmayı seçmiştik birlikte,koluna girmiştim,titriyordun üşümekten...yürümüştük bir durağa...Duraklar bile acı veriyor,bizi ayırıyordu!Ama sonunda kavuşmak vardı ya...önemsemiyordum ben.Keşke bizi ayıran tek şey o duraklar olsaydı!Şimdi terminaller girdi araya ve uzun mesafeler...!
Bence en güzel yağmur o gün yağıyordu ikimizin üzerine,şubatın 14ünde,BİRLİKTEYDİK!
Şimdi yine yağmur yağıyor ama başka bir şehre,yürüyorum,SENSİZ ISLANIYORUM!
ZESİL

Mesaj gönderen ZESİL »

YAĞMUR GÜZEL OULR SEVDİĞİN İNSAN YANINDAYSA BİTSİN İSTEMEZSİN O GÜNÜN , YAĞAN YAĞMURUN...HATTA SAATLER DURSUN İSTERSİN O AN HEP ÖYLE KALMAK İSTERSİN ....
GÜZELDİR YAĞMUR..ÇOĞU İNSAN KAÇSADA YAĞAMUR YAĞARKEN ,,SIĞINACAK BİR YER ARASALARDA ....GÜZELDİR YİNEDE
BENDE SEVERİM YAĞMURU HELEDE YAĞAN YAĞMURDA SAHİL BOYU YÜRÜMEYİ YAĞAN YAĞMURLA BİRLİKTE KIYIYA VURAN DENİZİ İZLEMEYİ ..BELKİ İLİKLERİNE KADAR ISLANIRSIN BELKİ SAOĞUKTAN TİTRERSİN AMA HERŞEYE DEĞER HELE BİRDE SEVDİĞİN YANINDAYSA.....
SEVGİLİ DEEP_SENSE UMARIM SEVGİLİNE KAVUŞUR VE YİNE YÜRÜSÜNÜZ YAĞMUR ALTINDA
DİLEĞİM HEP YAĞMUR YAĞSIN BİRLİKTE OLDUĞUNUZ ANLARDA....
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

Artık onunla olabileceğim tek yer,gözyaşlarımın yağdığı şehir!O şehir nerede?Adını bile bilmiyorum!Ama hep kendimi orda buluyorum!Metafiziksel bir boyutta... ):
ZESİL

Mesaj gönderen ZESİL »

DeeP_SenSe yazdı:Artık onunla olabileceğim tek yer,gözyaşlarımın yağdığı şehir!O şehir nerede?Adını bile bilmiyorum!Ama hep kendimi orda buluyorum!Metafiziksel bir boyutta... ):
SABRET EĞER GERÇEKTEN SEVİYORSAN Kİ SEVİYORSUN SANIRIM BULACAKSIN ORAYI MERAK ETME BLKİ BAŞKA TENLERDE BELKİDE BIRAKTIĞIN YERDE....
darkdaggerw

Mesaj gönderen darkdaggerw »

çoğu insan yağmuru sevmez.İnanın bana ben yağmurda yürümeyi severim diyen insanların çoğu yağmurun altında ya saçı bozulucak ya makyajı gidicek yada hasta olcak diye sığınır ya bi şemsiye yada yada bi tente altına.yada hüzünlenir kasvet basar insanlara miskinlik çöker bedenlere.yada bi sevgiliyi anımsar bi sahil yolunda.ilk düşündüğümde aklıma gelen tek şey topraktı .çocukluğumdan beri hoşuma gider.nedenini bilmiyrm. evet bende süslenmeyi severim ama bi farkla.ben hayatı sevdiğim için makyaj yapıyrm .yüzüme binlerce yağmur damlası değmicekse gözlerimi açmaya çalışırken bide damlalarırı izlemcksem hiç bir anlamı yok.benden size bir öneri yağmur yağarken yüzünüzü kaldın gökyüzüne ve gözlerinizi açamaya çalışın ve her bir yamur tanesini izleyin.(dipnot :kar yağarkende güzel oluo tercihen sevgiliyle birlikte de denenebilir:))
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Yağmur ne ki?? Bana "seni seviyorum" dediğinde sahildeydik, denize atlamışım şubat ayında. Çocuksun sen demişti bana, ben de ona senin çocuğunum demiştim. Gülmüştü, bana gülmüştü. Doğum gününde ona bir not yazmıştım: Doğduğun gün düş gibi, Gülen gözlerinde akşam olmasın sevgili"... Gülmüştü bana var mıydı ötesi??? Ben sırılsıklam çıkmıştım sudan ona sırılsıklam aşıktım çünkü. Sudan çıktım ve bir daha da kurumadı üstüm başım. Üşüdüm, hala da üşüyorum.
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

en güzel yağmur nisan yağmurudur insanın içine akar... düşünürsün ama yapacakbirseybulamassın....
_kordugum_

Mesaj gönderen _kordugum_ »

yağmur yağıyor yanımda kimse yok...
çok isterdim yanımda olmanı ve birlikte ıslanmayı...ıslanmasakta ıslanan insanlara bakmayı...
üşüyorum yağmur yağıyor çünkü sen yoksun...sen olsanda yağar belki ama üşümem biliyorum...
öyle karanlık ve soğukki kelimelerim donuyor kendimi kimselere anlatamıyorum canım yanıyor seni bulamıyorum ki yoksun...
yağmur yağıyor etrafım çok kalabalık ama yanımda kimse yok...
canım yanıyor yağmuru sevmiyorum...
gökyüzü ağlıyor belli ki mutsuz...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

yağmur

Mesaj gönderen hazan »

bazen yağmur öyle içten yağarki insanın yüzü gözü kalbi dahi sırılsıklam olur ve ne zaman şehre yağmur yağsa birtek onu özlersin. en azından bulmuşsun ucunda onsuz ıslanmakta olsa varlığını bilmek güzel. ya bulamayanlar ne yapsın?
özi

Mesaj gönderen özi »

ahh bi bilse..yazın oratsındaydı şehre yağmur yağdığında,sanki her şey ayarlanmıştı..ayrılık için gerekli olan ne varsa hazırda bekliyordu, hazan gerekiyordu o bile vardı temmuzun ortasında,ve her şey onun ağzından çıkan tek bir sözle başladı ve bitti..
bliss

Mesaj gönderen bliss »

akıp gidiyordu yağmur.gözyaşlarıma karıştı.anlamadı ağladığımı.ben ağladım...düşlerim ağladı...gözgöze geldik.kaçırdı bakışlarını.bir saniye sonra yanımdaydı.sarıldık.sımsıkı...ıpıslak...sonra baktım ki yokmuş..

ben ağladım...düşlerim ağladı...gölgem ağladı...sırılsıklam vedalaşmalarım ağladı....
ben yağmuru hiç sevemedim...
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

yağmurlar içime içime içime yağıyor
içimdeki kuraklık BİTMİYOR.......... :!:
kullanıcı adı olarak yağmurları seçmemin nedeni bu.her zaman yağmuru sevmişimdir ve izlemek, yağmur altında dolaşmak her zaman çok hoşuma gitmiştir.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

yağmur

Mesaj gönderen hazan »

işstanbul'uma yağmur yağıyor,içimde karlı dağlar ve uzak bi ilçe. beklenen sensen beklemek güzelleşir ülkemde...
patosss

Mesaj gönderen patosss »

bugün muğla da yağmur var ama ben ilk kes kendimi diil de dier canlıları düşünüp yağmuru izliyorum...böyle ne kadar güsel oluyomuş ya!sakın dinme yağmur,sakın sana muhtaç olan bitkileri damlansız bırakma!ben mutluyum bugün,sadece ben diil herkes mutlu olsun,en önemlisi herkes aşık olsun :wink: aşk gibisi yok ya....
KadeR

Mesaj gönderen KadeR »

yağmurdan kaçarken doluya tutulanlardanım ben
şehri yutacak gibi bir yağmur yağıyordu
gecenin karanlığında ilk defa yağmurdan kaçıyordum
sonunda sığınacak bir yer bulmuştum kendime
sonra o girdi içeri gözlerim gözlerine takılıp kaldı
kimdi neydi bilmiyordum
yağmur olmasaydı belki de onu göremiycektim
dahası onu tanımayacak şuan onsuz acılarla kıvranmayacaktım
herşeye rağmen bana yaşattığı bunca acıya rağmen
belki gelir diyerek çaresizce beklemeyecektim