Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

En ilginç yanınız nedir ??

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
enkaz
Üye
Üye
İsim: NİRVANA

Re: En ilginç yanınız nedir ??

Mesaj gönderen enkaz »

çok sevdiğim insanların benden gizli yaptıkları hataları ya rüyamda görüyorum yada hissediyorum.ve bu çok kötü bir özellik :(
Nyks
Üye
Üye
İsim: Dilara

Mesaj gönderen Nyks »

Kedilerle konuşuyorum!!!küçükken bir kedim vardı sonra bir gün evden kaçtı ve bi daha onu hiç görmedim :( o zamanlar babamla yürürken bi oyun gibi başladı bu durum.ve ben artık kedi gördüğüm zaman 'pisiiii benim kedimi gördün mü?' diye hayvanlarla uğraşır oldm. benim yanımda olup bu duruma şahit olanlar bana eskisinden farklı davranıyorlar :cry: en ilginç yanım galiba bu :evet:
bahar26
Üye
Üye
İsim: kevok

Mesaj gönderen bahar26 »

Aklımdan ilk geçeni karşımdakine söylemem.kim olduğuna bakmadan tabi saygı çerçevesinde.Bir de ne kadar profesyonel oynarsa oynasın karşımdakinin oynadığını hissetmek ve bunun doğru çıkması.
VEEEEEEEEEEEE sanırım herkesin bana faklısın çünkü kendin olmak için savaşıyorsun demesi :sinsi: sirit:
NAPİM istinasıs herkes bunu söylüyor. :wink:
sophie
Üye
Üye

Mesaj gönderen sophie »

ilginç sayılır mı bilmiyorum ama çok fazla taviz veriyorum kendi canım acısa bile.beni kıran birine bunu bile söyleyemem mesela ya yanlışlıkla onu da kırarsam diye.hep kendime saklarım yaralarımı,kendimce yaşarım acılarımı paylaşamam çoğu zaman...
marziye
Üye
Üye
İsim: marziye

Mesaj gönderen marziye »

yemek yapmayı bileler ne söylemek istediğimi daha kolay anlayacaktır, salçalı yemeklerde yemeğe su eklediğinizde üzeri böyle delik delik köpük gibi olurya işye ben o tip delikli şeylere bakamam.. bunun nedeninin ne olduğu konusunda en ufak bir fikrim yok ama o an eklem yerlerim tutmaz içim geçer bayılacak gibi olurum.aynı durum bu asfaltların üzerindeki sıcak soğuk hava akımının yarattığı sulu gibi görünen parlaklık içinde geçerli.. off söylerken bile içim bir tuhaf oldu..
ölmem değil mi :?: :?
anovi
Üye
Üye
İsim: Ali

Mesaj gönderen anovi »

Birinden hoşlanmadıysam direk yüzene vurup hemen yanımdan gitmesini söylerim
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

Bazen gözümü bir yere dikip öylece kalmak, deli gibi.
Bir de sebepsiz sinirlenme. Sinirlenince de ağlama. Hem de hüngür hüngür.
Bir de canımın yanması. İlginç değil belki ama bazen canımın yanmasını istiyorum. Acıdan çığlık atmak. Sonra da doyunca bir ağlamak. Kendi canımı yaktığım oluyor bazen. Ne kadar dayanırım, diye merak ettiğim...
nagehan
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: nagehan

Mesaj gönderen nagehan »

Biri bana kötülük yapınca ona yapmadığım kalmıyor ruhsal çöküntü yaşıyor sonra üzülüyorum kötüsün diyorum kendime kısmen iyi bir özellik :twisted:
melodi61
Üye
Üye
İsim: funda

Mesaj gönderen melodi61 »

sadece bende değildir sanırım ağlarım aynı anda gülerimde garip gelir sonra düşününce..
Kullanıcı avatarı
vErda
Takımdan
Takımdan
İsim: vErda

Mesaj gönderen vErda »

bugün arkadaşım farketti dolabımdaki falım sakızı kağıtlarını görünce :)
benim en ilginç yanım falım sakızının kağıtlarını saklamak 8)
Rkoycu
Üye
Üye
İsim: rüştü levent

Mesaj gönderen Rkoycu »

Her halde gerçekten en ilginçi seninkidir

vErda
Kullanıcı avatarı
vErda
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen vErda »

:D sanırım öyle bende bunu yeni keşfettim :D heey en ilginç yanlı benmişim 8) zanlı gibi oldu yaa :)
marziye
Üye
Üye
İsim: marziye

Mesaj gönderen marziye »

kıyafetlerimin ceplerinde kağıt havlu peçete bırakırım ve yıkarken çıkarmayı hep unuturum.. :lol: onlar böyle cebimde taş gibi bir yumru olur ama bir sonrakinde yine aynısı olur.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

Sanırım en ilginç yanım aklımda hiç bir numara, plaka rakam tutamam. Asla kimsenin boy ölçüşmesine izin veremeyeceğim bir hafızam var aslında , en uzun şiirleri yıllar önce okuduğum, bir kitabın sözlerini, tüm şarkıları yani metin türü ne varsa asla unutmuyorum . tek seferde bir şarkıyı ezberliyorum ki ilginç olanı kasıtlı yapmıyorum . ama asla rakam aklımda tutamıyorum . Hatta eşim dalga geçiyor kaybolursan Ankara'da bari benim telefonumu ezberle diye :oops:
Kullanıcı avatarı
vErda
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen vErda »

:)