Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

EN KOMİK AN

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

bir beden dersi anısıda benden...
yağmur yağmıyordu ama yerler ıslaktı ve hoca bahçede dersi yaptırıyordu geri geri koşuyorduk haliyle taşı görmedim ve yere resmen oturdum sonra hocanın yanına gidip izin istedim dersi yarıda bırakmak için tabi hoca şaşırdı bi yerin mi acıyoki falan dedi evet demek zorunda kaldım hoca izin verince gerçekler açığa çıktı tabiii...sınıfa gitmek için arkamı döndüm olduğu gibi çamurdu eşofmanımın arkası sınıf dumur oldu gülmekten ay çok utanmıştımmm hep beni bulur böyle şeylerrr okul çapındaki voleybol maçında bağcığıma takılıp düşmüştüm bi kere de :oops:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

diyecek laf bulamıyorum :lol:
~
ansızın gelecek gibisin..
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

:yok:
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

babam ve arkadaşı mustafa ağabey ile birlikte 4-5 yaşlarımda geziye çıkıyorum. bi gölün etrafında ağaçlık alanda yürüyüş yapıyoruz. gölün bi kısmı bataklık, zaten sazlık olan kısımlar bunun göstergesi. tam bi sazlığın yanında durduğumuz esnada ben göl suyunu görünce içime bi yüzme hevesi doğuyo. babama yalvarmaya başlıyorum, yüzmek istediğimi, suya atlamak istediğimi söylüyorum. babam olmaz yavrum bataklık orası diyo. tabi ben kandırıyor zannedip daha fazla ısrar etmeye başlıyorum. o "yavrum olmaz" dedikçe ben ısrar ediyorum. sonunda o sabır taşı gibi adam olan babam bile dayanamıyo çeneme ve "eee yeter be, atlarsan atla ulen" diyo, o daha atla der demez ben direk balıklama atlıyorum suya. sonrasında babamların anlattığına göre kafam suyun içinde çamura çakılmış, bacaklarım dışarda kalmış sallanıyormuş, babam sinirden elini bile sürmemiş, mustafa abi bacaklarımdan tutup çıkarmış beni :lol:

benim sakarlıklarım da meşhurdur :lol:
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Re: EN KOMİK AN

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

Bir şenlikteydim,tişörtümü yeni almıştım,etiketini de çıkarmayı unutmuşum.Çok utanmıştım. :oops:
Bir şey aldığınızda eğer iade etme gibi bir düşünceniz yoksa o etiketten kurtulun!!!
marziye
Üye
Üye
İsim: marziye

Mesaj gönderen marziye »

iki gün önce ablamın doğum günüydü arkadaşımla birlikte ona hediye almak için bir mağzaya gittik bende alışverişe bayılırım öyle güzel şeyler vardıkı başımı döndürdü giysiler :) tam ablama uygun birşey fark edip arkadaşıma yöneldim meğer geçmeye çalıştığım yer aynaymış :lol: şükür ki ayna kırılmadı ama kafam...? :lol: rezil oldum herkese..
susmasinsarkilar
Üye
Üye

'Marziye' öyle birşey benimde başıma geldi.Kantinin camına dikkat etmedim ve kafamı çarptım.Birazcık da utandım.Ama çok güldüğüm kesin!
marziye
Üye
Üye

Mesaj gönderen marziye »

bugün işe gitmek için sabah yedide herzaman ki gibi bahçe kapısına yöneldim o kadar uykusuzmuşumki ceviz ağacının yapraklarını fark etmedim.. bir türlü uykumu bölüp aralayamadığım gözlerime ağacın dalları yapışınca çektiğim sızıyı siz düşünün.
Allah'tan sokaklar boş o saatte :lol: :oops:
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

hmm.Sanırım arkadaşımla yemek yerken hararetli bir konuşma sırasında çatalımdaki patates kızartmasının arkamdaki kadının kafasına uçmuş olmadıydı :D:D
dakneess
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: zeynep

Mesaj gönderen dakneess »

arkadaşımın düştüğü bir çukurdan güle oynaya başka bir arkadaşıma bahsederken kendimi o çukurun içinde bulmuştum:)) bayaa canım yanmıştı yav :(
calipso
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: ahmet

Mesaj gönderen calipso »

yazdıgınız şeylerin çogu kaza ve siz buna komik diyorsunuz geçmiş olsun....
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

e ama komik :?
susmasinsarkilar
Üye
Üye

3-4 sene önce arkadaşlarımla oynarken kafamı duvara çok fena çarpmıştım. Ağlasam mı gülsem mi? Kafam yumurta gibi şişmişti. O arkadaşım şimdi Almanya'dan izne geldi hala gülüyoruz aynı olaya.... hahaha kihkih
marziye
Üye
Üye

Mesaj gönderen marziye »

geçen gün bir yazı okuyorum dergide cem yılmaz'la ilgili şöyle diyor ;
"kurban bayramlarında THY deri toplar ya ben küçükken uçakların o derilerden yapıldığını sanırdım" diyor. Yazıyı okuken çok utandım bende öyle biliyordum çünkü :oops: :lol:
calipso
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: ahmet

Mesaj gönderen calipso »

kemanci demişki:

e ama komik :?
Sana komik geliyorsa bizede gülmek düşer... :)