Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

EN KOMİK AN

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
MUCKAC
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: tolga

Re: EN KOMİK AN

Mesaj gönderen MUCKAC »

bu yaz basimdan gecen bir olayi anlatmak istioyorum plaja gittik ailece ama ben gitmek istemedim cunku yuzme bilmiyorum denizide sevmem ama yanarsin cok beyazsin dediler bende gittim 2 kiz gozume takildi surekli bakiyordum sonra gunese sirtimi dondum kabinlerde 5 adim uzagimdaydi kizlarin seslerinden kabine girdiklerini anladim dogruldum kabine dogru bakiyordum yan kabinden 4 tane bayan cikti bende biraz panikledim refleks oldu sanirim tek gozumu kapadim sonrada kafami cevirdim kadin yanima geldi benim rahmetlide boyleydi tek gozu kapali kizlara bakardi dedi sonra yanimda dayim vardi ben biraz kizardim sonra gulmeye basladik kadin plajda rahmetliyi hatirladi :D
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Mesaj gönderen picasso »

ilk kez bankamatik kartı almıştık...para çekmek için atm'ye gittik.ben ve selahattin isimli arkadaşım...kimsecikler yoktu zaten küçücük bir ilçedeydik...kartı yuvaya oturtmak için çok fazla efor harcasakda olmuyordu bir türlü,daha sonra yanımıza bir minik geldi 8-10 yaşlarında...ve dedi ki:"abi oradan makbuz veriliyor kartı alt tarafa takacaksınız"ikimizde gözlerimizden ya gelinceye kadar gülmüştük...
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

Suat abi gece gece güldürdüm ya helal ya.... hahaha