Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

EN KOMİK AN

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

EN KOMİK AN

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

Arkadaşlar hepimizin başından komik kazalar geçmiştir...bunları paylaşıp biraz eğlenelim mi???
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

ben bi keresinde istanbulun en işlek caddelerinden birinde su gönünümlü olan bi çeşit yağa bastım ve basmamla yere yapışmam bir oldu etrafımdaki insanların acıyan bakışları üzerimde gülememek için kendilerini zor tutan arkadaşlarım ise karşımda duruyordu :D her yanım vıcık vıcık yağ olmuştu önce utandım sinirlendim sonra kahkahayı patlattım :D
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

:hehehe:

fena bi durum şaka bi yana
~
ansızın gelecek gibisin..
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

alıştım ben bu durumlara başıma çok gelir böyle kazalar...düşe kalka büyüyoruzz napalım :D
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

:lol: Bunun Gibi Durumlarda Zaten Doğal Olunmalı... Rezil Oldum, İnsanlar Bana Bakıyor Diye Düşünmemeli Herkesten Önce Kahkahayı Sen Atmalısın :)
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

ben bi keresinde istanbulun en işlek caddelerinden birinde su gönünümlü olan bi çeşit yağa bastım ve basmamla yere yapışmam bir oldu etrafımdaki insanların acıyan bakışları üzerimde gülememek için kendilerini zor tutan arkadaşlarım ise karşımda duruyordu Very Happy her yanım vıcık vıcık yağ olmuştu önce utandım sinirlendim sonra kahkahayı patlattım

Yağada bulanmışın artık seni kim tutar şuan özgürsün işte bascan kahkahayı.. :wink:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

:D
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

rezalet kokan bi durum oluyo ama kızınca daha komik duruma düşüyosun o yüzden mecbur güldük :D
özellikle kışın kar yağdımııı allaaa...seyrine doyulmuyo düşen insanların
lavinyaa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinyaa »

ewet ya özellikle yokuş aşağı yürürken düşenlere çok gülerim ben:)
bide servise binerken çok takılırım yaa herkes güler ben de tabi:))
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

dün gece sigara almaya dışarı çıkıyordum evde arkadaşım var diye anahtar almadım o da benim peşimden gelmiş ve anahtar almada çıkmış gece yarısında çilingir aradık ve bulduk bu bize 50 milyona patladı sigarayı bırakmayı bile düşündüm tüm gece elli milyon ile neler alınabilirdi diye konuştuk :lol:
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Ev sahibi sensin anahtar sürekli üzerinde olmalı.Misafire diycek birşey yok.
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

daha kötü durumlarda var anahtarı alırsın ama kapının iç kısmındada anahtar vardır bi türlü eve girmeyi beceremez cebelleşirsinde cebelleşirsin...biz evde kalabalık olduğumuz için çok oluyo :D
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

yaaa bugün 29 ekim törenlerinde ayakkabıma spor gibi dedikleri için annemin ayakkabılarını giydim gittim.büyük geliyo bana biras :oops: birsçık yani :oops: ya tam yürüyüş esnasında tribünlerin önünden geçerken çıktı ayağımdan.geri döndüm giydim ama ne zorluklar çektim yaaaa çok kötüydü :lol:
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

bende beden eğitimi dersinde uçmaya çalışmıştım! :)

kısa mesafeli koşuda takozdan çıkış yapılarak koşulur ya bizde öyle takozdan çıkış yaparak yapıcaktık azıcık koşucaktık.neyse sıra ben ve kader ark.ıma geldi ;

uzun boyun gıcıklığı olrak takoza sığamadık ve çıkış yaparken yere yapışmıştık!
güzel güzel koşucam derken güzel güzel uçmuştum.
tabi ben yerde manyak gibi gülüyorum .sınıf zaten 'kopmuş' durumda :)

işte böyle garip bir uçma denemsi yaptım ve hala manyak gibi gülüyorum :D
mamu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen mamu »

fotosentezin msj ını okuyunca aklıma geldi benzer bişey de ben yaşamıştım19 mayıs göseterisi sırasında..klasiktir ya stadyumda dans mans ederekten yazı falan yazılır o arada ben elimdeki püsküllü nesneyi arkadaki arkadaşınkiyle dolaştırdım ayırmak için baya uğraştım bu arada hareket kaçtı tabi düzgün bi yazı yazılamadı benim yüzümden..bütün ilçe halkına rezil olduğumamı yanayım beden eğitimi hocamızın azarlamalarına mı yanayım..ama arkadaşlarımla bi sene boyunca güleceğimiz bişey çıktı sayemde..herkes olayın canlandırmasını yapıyordu..bu olay sap gibi her aktivitede beni öne geçiren beden eğitimi hocamın gözünden düşmemi de sağlamıştı çok şükür :D