Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

EN SEVDİĞİNİZİ KAYBETİĞİNİZDE NE YAPRDINIZ ?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

inkılap yani yenilik demek istemiştir heralde. :?
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
yasemin
Üye
Üye
İsim: yasemin

Mesaj gönderen yasemin »

saol kaptan :wink:
gzyasi
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen gzyasi »

bn yaklaşık 1 ay önce çıktıım çocuu trafik kazasında kaybettim yawf... daha o gün sabah beraberdik...lunaparka gitmiştik...gece saat 3te tlefnum çaldı o öldü dediler...o an warya ne alayabiliosun ne gülebiliosun ne konuşa ne e haraket edebiliosun...sadece kalbinin attığını hissediosun...snra yawaşlıo yawaşlıo...tam duracakken kalbin onun sesi glio klaklarına kahkahası sonra gülüşü canlanıo önünde...kendine geliosun...anlaştıınız gibi yarısı gün o hep takıldıınız cafeye gidiosun bekliosun bekliosun gelmio...arıosun tlfonu kapalı...anlıosun o artık yok...yalnızsın artık...işte ilk gözyaşı o anda akıo...annıosun yaşam kadar gerçek yaşaak gibi sahte bişi bu...ayrılmadan son bi kez sarılmadan gidio o...o artık yok...ama ben...galiba bnde artık pek yokum...
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

başın sağolsun canım gerçekten okuyunca çok feci oldum..
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Alıntı:bn yaklaşık 1 ay önce çıktıım çocuu trafik kazasında kaybettim yawf... daha o gün sabah beraberdik...lunaparka gitmiştik...gece saat 3te tlefnum çaldı o öldü dediler...o an warya ne alayabiliosun ne gülebiliosun ne konuşa ne e haraket edebiliosun...sadece kalbinin attığını hissediosun...snra yawaşlıo yawaşlıo...tam duracakken kalbin onun sesi glio klaklarına kahkahası sonra gülüşü canlanıo önünde...kendine geliosun...anlaştıınız gibi yarısı gün o hep takıldıınız cafeye gidiosun bekliosun bekliosun gelmio...arıosun tlfonu kapalı...anlıosun o artık yok...yalnızsın artık...işte ilk gözyaşı o anda akıo...annıosun yaşam kadar gerçek yaşaak gibi sahte bişi bu...ayrılmadan son bi kez sarılmadan gidio o...o artık yok...ama ben...galiba bnde artık pek yokum...

Allah düşmanımın başına vermesin. :idea:
papatya
Üye
Üye
İsim: derya

Mesaj gönderen papatya »

acıyı veren sana sabrınıda verir.Üzülme, başın sağolsun...
gzyasi
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen gzyasi »

amin walla ne diyimm...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

:(

Mesaj gönderen hazan »

allah kalanlara sabır versin ....
kardelenkskli
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen kardelenkskli »

allah sabır versin ve başın sağolsun
gzyasi
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen gzyasi »

teşekkürler arkadaşlar...
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

en sevdiğimi kaybettikten sonra yaşamk için fazla bir dayanağım kalmaz herhalde tanrı kimseye bu acıyı yaşatmasın :cry:
papatya
Üye
Üye

Mesaj gönderen papatya »

dayanağım kalmaz diyip pes etme hemen yaa.Yaşamak isteyen kendine yeni dayanaklar bulur.ne kadar karamsarsın
gzyasi
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen gzyasi »

haklısın belki ama karamsar olmak benim elimde olan bişey diil ki...içimden gelmediği sürece gülümseyemem ben ya da mutlu olamam...o artık yok ve bi daha da olmiycak bunun farkındayım tamam ilerde bi gün kendime başka bi dayanak bulucam çünkü daha çok gencim...ama emin ol ki yaşadıklarımın sonucu olarak yaptığım davranışlarmın karamsarlıkla alakası yok...böyle bi olayı yaşayacağımı hep düşünürdüm ya ölürse sevdiğim biri? diye ama o zamanlar aklımdan geçirdiğim tepkilerle şu an içinde olduğum durum çok farklı...başına gelmeyen anlamaz...Allah kimseye de yaşatmaz umarım...
papatya
Üye
Üye

Mesaj gönderen papatya »

SENİ ANLIYORUM BENİM NİYETİM SANA DESTEK OLMAK , SAÇMA SAPAN NASİHATLER VERMEK DEĞİL.TABİKİ BAŞINA GELMEYEN ANLAMAZ
NEDE OLSA...
ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKAR :!:
gzyasi
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen gzyasi »

eeth yaa kusura bakma sanırım yanlış anlamışım seni...1 aydır çevemdeki herkez o kadr çok şey söylüo tavsiye ediyo ki...artık çok bunaldım...tekrar çok sert bi cevap verdiysem pardon :oops: